Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... 'hepsi ilk sayfada' ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
10.610
Cevap
173
Favori
1.143.545
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> ***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... 'hepsi ilk sayfada' ...
Giriş
    8865 Mesaj

bunların hiç biri f/p ürün diyemem, çoğunu görmedim bilmiyorum sadece korkmaz ve erayı tanıyorum onlar da pek önerdiğim modeller değil ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 27 Ağustos 2016; 15:48:07 >
    |
    |
    esprehusso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj

Cevap için teşekkürler. Peki bu örneklerdeki fiyat aralıklarında hangi modelleri önerirsin? Geçmiş mesajlarında bazı modeller önermişsin bu fiyatlarda ama güncel olarak sorayım dedim. Bizzat görüp incelediğin 200 liraya kadar olan modeller mesela.
    |
    |
    Bayberty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

homend 1304
    king p-625
    kenwood hg-400
    king p-626
    |
    |
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    Yaklaşık 1 yıl evvel Beko 2118 almıştım, sadece 3-4 ayda plakalar aşındı ve metal yüzey görünmeye başladı, sadece tost yaptık denebilir..1-2 kere köfte denedik, sadece bezle sildik..Makineyi 130 TL ye almıştım, yedek plaka 90 TL imiş..bu nedenle emekli etmiştim makineyi, sonra Brevielle 200ex aldım, 6-7 ay oldu, şimdilik memnunuz..

Biraz evvel Bekoyu kenarda gördüm ve çöpe attım, benim durumuma kimse düşmesin diye buraya da yazayım dedim..Kesinlikle önermiyorum bu modeli ve kardeşlerini..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj
    @Bayberty

15-20 kişinin çalıştığı bir iş yerine elektrikli dayanıklı bir tost makinesi arıyoruz. 150-250 aralığında bir önerin var mı?
    Dökme demir ve biraz geniş olması lazım. Teşekkürler

Herkese merhabalar. Dokumix in plakalari 180 derece acimiyor. O yuzden izgara için plakalarin birini kullanabiliyoruz. Birkac kez denedim lezzet olarak super oldu. Cok yuksek isilara cikabildigi için et kurumadan pisiyor. Temizligi de oyle korkuldugu gibi zor degil. Cunku cizilme asinma derdi yok istegin malzeme ile silebilirsin. Teflon dusmani bulasik teli ile bile siliyorum. tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Dökümix'i araştırdıkça hoşuma gitti. Plakasının çıkmaması filan bu da dert değil ama gel gelelim benim mutfak için fazla büyük. Küçük bir mutfağım var ve masa üzerine konumlandırılacak ve baya bir yer kaplayacak. Yukarıda arkadaş öneri istemiş 15-20 kişilik işyeri için. Arkadaşa önerelim bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esprehusso -- 28 Ağustos 2016; 13:37:39 >
    |
    |
    omeraydin0678 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: JanPol

@Bayberty

15-20 kişinin çalıştığı bir iş yerine elektrikli dayanıklı bir tost makinesi arıyoruz. 150-250 aralığında bir önerin var mı?
    Dökme demir ve biraz geniş olması lazım. Teşekkürler

"fayrinoks elk-12" tam size göre ...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    434 Mesaj
    150-200 tl civarı öğrenci evine yıkaması kolay ne önerirsiniz marka farketmez . Acil lütfen

homend 1304
    king p-625
    karaca bio granit tost

kenwood hg-400
    king p-626
    fakir camilla
    arnica tostika 4000
    arzum ar-279 tostino,
    arzum ar-271,
    arzum ar-213 prego,
    arzum ar-227,
    arnica ayvalık 3000,
    arçelik k-2380-tg,
    arçelik k-2367,
    arçelik k-8030,
    arçelik k-2375-tg
    goldmaster 7415 viva,
    aksu t-32 gross grill
    vestel v brunch 2000 tost

yukarıdan aşağıya internetten fiyatları araştırın bunlar arasından seçim yapabilirsiniz, ilk üç 200'ün üstünde olabilir diğerleri daha ucuz ...
    |
    |
    Flight Of Icarus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    434 Mesaj

Sağolun hocam

|
    |

Üstadım merhabalar, daha önce de sizden bu başlık altında yardım istemiştim, karar veremeyip eski makine ile yoluma devam etmiştim. Eski makine artık iş görmemeye başlayınca yeni bir tost makinesi almak farz oldu. Alacağım makineyi sadece tost yapmak için kullanacağımızdan grill özelliği olup olmaması önemli değil, kalabalık tost günleri yaptığımızdan plakanın geniş hatta mümkünse 6 tost ekmeğine aynı anda basacak ölçüde olması en önemli gereksinimim. Tavsiyelerinizi okumam sonucunda orta segmentte isteklerime uygun olarak Korkmaz A328 modelini gözüme kestirdim, fakat korkmazın diğer modelleri ile arasındaki farka ilişkin bir şey bulamadım. Örneğin a329-05, a329-06, a329-12, a329-13 modelleri arasındaki farka ilişkin bir açıklama bulamadım. Aydınlatabilirseniz müteşekkir kalırım
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    8865 Mesaj

05-06 seramik, 12-13 granit plakadır ...
    aralarında en sağlam olanı a-328'dir ...
    |
    |
    orislevin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1586 Mesaj
    Korkmaz a 328 var bende de.Yalnız kademesini 2 ye aldığım zaman ekmeği çok yumuşak yapıyor.Kızarmış ekmek yapamadım bir türlü.

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

Korkmaz a 328 var bende de.Yalnız kademesini 2 ye aldığım zaman ekmeği çok yumuşak yapıyor.Kızarmış ekmek yapamadım bir türlü.

2. kademede tost yapılmaz, sonuna kadar açmak lazım ...
  • Binbaşı
    1363 Mesaj

Öncelikle cevap için çok teşekkür ederim. Bugün bunlardan birini kesin olarak alacağım a328 in plakası çizlmez özellikli midir yahut çizilse bile teflon kaplamalardaki kanserojen riski taşımakta mıdır? Öyle ise Granit plakalı olanı mı almak daha iyi olur? Kusura bakmayın çok soru sormuş bulundum cevaplayabilirseniz çok sevinirim
    |
    |

çizilmeyen yıpranmayan eskimeyen plaka yok, hangisini alsanız sonu aynı ...
    en sağlıklısını istiyorsanız demir-döküm modellerden birine yönelmeniz gerekir ...
    |
    |
    orislevin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1586 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

quote:

Mecbur öyle yapıyorum, onda da ekmeği kızartması 5-7 dakika sürüyor.Ya bende sıkıntı var ya da ekmeklerde.

quote:

quote:

Mecbur öyle yapıyorum, onda da ekmeği kızartması 5-7 dakika sürüyor.Ya bende sıkıntı var ya da ekmeklerde.

neden mecbur anlamadım, 2. kademe tost için değil ısıtmak içindir, tost en az 4. kademede yapılır hatta en sona kadar açılır ...

• Binbaşı
    1586 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

neden mecbur anlamadım, 2. kademe tost için değil ısıtmak içindir, tost en az 4. kademede yapılır hatta en sona kadar açılır ...

Bundan önceki tost makinesinin ısıtma ayarsızdı.2.kademede ekmeğin yandığını bilirim.Ondan öyle yazdım.

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
4,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.