Şimdi Ara

Torku kavurma 250gr (A101)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
31.622
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 250gr 13,95tl şu anda, konusu vardı daha önce konu kapatılmış. o ürünler kasım son kullanma tarihliydi. bugün tesadüfen rastladım

bir a101'de. 1 adet vardı 17 nisan 2017 son kullanım tarihli. sonra başka bir a101 e daha uğradım orada 5

adet vardı, yeni gelmiş ürünler, bitmeden alın.

kilosu 56tl, gayet güzel bence

Mayıs 2018 editi:

A101 dönem dönem ikincisini yüzde 50 indirimli olarak satıyor, en son 19-25 mayıs 2018 tarihleri arasında yapmış bu kampanyayı, ikili alımda adedi 14,95tl ye gelmiş ürünlerin. tarihe not düşülsün bu şekilde :)

ben de aldım bu kampanyadan ama daha denemedim tadı eskisi gibi ise benim için yeterli, daha iyiyse ne ala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugi7 -- 28 Mayıs 2018; 16:37:52 >

• Arkadaş ABD'de hayvancılık yok demiş, neye dayanarak yaptın bu yorumu çok ama çok merak ediyorum. ABD büyük baş hayvan üretiminde oldukça iyi bir noktadadır. Bilmeden ya da televizyonda duyduğunuz ekonomi bozmalarına bakarak sallamayın.
    Arkadaşlar Bulgaristan'da etin kilosu 7,5 Leva yaklaşık 15 TL hem de ANTRİKOT.
    Bu iş arz ve talep dengesi + üreticinin (bizde ise aracının üzerine koyacağı fiyatla doğru ilişkilidir) ((Gerçi biz de ters ilişki olur hep ama aslında doğru kavram budur ne yapayım ORANTI değildir...)
    Üretmeden olmazzz... Olmaz da olmazzz...
    Ama üretici nerede, bir sorun köylülere kaç kişi üretiyor 10-15 yıl içinde köylü diye bir şey kalacak mı merak e ediyorum...
    Lütfen orada bura yazanlara değil, kaynağına sorun ve doğru bilgi edinip, bilgilendirin.
    HAdi bizden geçti ancak çocuklarımız için bu iş çok daha önemli...
    Devlet destek veriyor sağolsun ama bu işe kendi bir el atmalı, yoksa herkes ne işim var köyde deyip kaçıyor. Sonuç kentli ama eğitimsiz (öğretimden bahsetmiyorum lütfen anlayınız)
    ÜRETİM, ÜRETİM , ÜRETİM ne olursa, isterse maliyet ne olursa olsun.
    Ve bir de yerli malı kullanılması ...
    Ekonomist, çiftçi, siyasetçi hiç ama hiç değilim, sadece üç çocuk babası bir adamım...
    Lütfen en doğru bilgiye ulaşmak için araştıralım ve çocuklarımızı buna teşvik edelim.
    Doğru bilgi ve anlayış bize geleceğimizi kazandıracaktır...
    Herkese selam ve saygılar.
    (Bu bağlamda yrli üretimi destekleyelim ancak eleştirimizi de sonuna kadar yapalım)
  • arkadaşlar et ve süt kurumu varsa bulunduğunuz ilde oradan kilosunu 35 tl ye alabilirsiniz. gayet de kaliteli ve lezzetli kavurma.
  • evinizde ocak yok mu bu kadar mı tembel oldunuz
  • A101 den et ve tavuk urunleri almamanizi uzak durmanizi siddetle tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugi7

konusu vardı daha önce konu kapatılmış. o ürünler kasım son kullanma tarihliydi. bugün tesadüfen rastladım

bir a101'de. 1 adet vardı 17 nisan 2017 son kullanım tarihli. sonra başka bir a101 e daha uğradım orada 5

adet vardı, yeni gelmiş ürünler, bitmeden alın.

kilosu 56tl, gayet güzel bence

Et balık kurumunda 36 lira ben hep ordan alıyorum konu çöp
  • Heryede et balık kurumu var sankı. Neden çöp olsun. Yada madem ole siz bıze et balık kurumundan kargolayın :)
  • elin gavuru 5 dolara et yiyor. burada kilosu 55 lira olan et sıcak fırsata giriyor. ne günlere kaldık
  • Torkunun ürünlerini beğeniyorum, kavurması da iyi çıkar umarım, yarın bir uğrayıp bakayım kalmış mı diye.
  • Şaka biyana nıye bu et balık kurumu yok heryerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozlulum67

Şaka biyana nıye bu et balık kurumu yok heryerde

Her yerde olursa et ucuzlar ondan dolayı!

Yoksa dörtte biri yağ olan kavurmayı nasıl 17 dolara satacan, ederi 4-5 dolardır herhalde!
  • Arkadaşlar sırf bu kadar övüldüğü için gidip aldım. Çok fazla yağı vardı pişirince yenecek bir şey kalmadı neredeyse. Aynı fiyatlara(60tl) Migros/Carrefour/Peynir Dünyası gibi yerlerde Gurme marka kavurma var. Neredeyse yağ yok gibi ve lokum gibi.
  • Yağı soylendiği gibi çok degildi birkac ay once 3 kg almistim 250 lilik paketlerden a1010 den.Tat olarak mukemmel bence.Kavurmayi kuabasi ile kiyaslamayin.1 bucuk kg dan ancak 1 kg kavurma cikar.Kavurma da birqz yağ olmasi lazim ki hem tat hem de koruma sağlasin.
  • arda2007 A kullanıcısına yanıt
    et balık kurumunda kilosu 36tl ye kavurma yoktur, o kuşbaşı ettir. kavurma olsa duramazsın
  • tugi7 kullanıcısına yanıt
    Ben bulunduğum yerde sürekli alıyorum gerçek kavurma siz de alın deneyin,et balık kurumunda dana etleri çok ucuz kavurma 50 yerine 36 tl,bonfile 32 tl,dana pirzola 40 tl yer adana.
  • Yeniden başlamış İlker nerelerdesin tam senlik kampanya. Yap stoğunu :))
  • A101'den geçenlerde nuget almıştım keskinoğluydu sanırım yada başka bir firma.

Arkadaşlar bozuk malı bir güzel kakalamışlardı. Şikayet talebi oluşturdum internet sitelerinden bir tanesi geri dönüş yapmadı.

Varın gerisini siz düşünün.
  • Torku 185/15/ R15 lastiklerini bekliyoruz. Sıraya girdik alacağız.
  • Üstad;
    ben mahalledeki markette satılan keskinoglu yumurtayı bile almıyorum artık; tavuk ürünlerini de tembihledim bizimkilere fiyatı düşük olsa dahi almayın diye...
    başka yerden aldıgımız keskinoglu tavuk ürünü bile kokuyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Torku 185/15/ R15 lastiklerini bekliyoruz. Sıraya girdik alacağız.

185/15/r15 ölçülerinde lâstik yok arkadaşım. Aklınca torku herşeyi üretiyor diye dalga geçmişsin, lakin sen daha yapacağın makaranın adını yazamazken adamlar üretip önüne koyuyorlar, ve bu da senin gibiler çok fena koyuyor..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.