Şimdi Ara

Torchlight II (2012) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.577
Cevap
17
Favori
78.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lord De Seis Usta hediyeni aldım.Diablo gelene kadar tam bir ağrı kesici olacak..tekrar teşekürler
  • Torchlight 2 Beta`si basladi.... Oynanis videolari:

Embermage Gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=y_e97WjzHo0

Berserker Gameplay:

http://www.youtube.com/watch?v=mRJgrck8Lmk

Forumlarda betayi oynayanlar oyunu ove ove bitiremiyor oyun hakkinda cok bilgisi olmayanlar icin:

-Oyunda 4 Class olacak

-Oyun Torchlight 1`dekinin aksine, farkli farkli ve buyuk mekanlarda gececek bir tane degil cok sayida town olacak, mekanlar cesitli olacak kar/yagmur/gece/gunduz degisimleri olacak.

-Arayuz tamamen guncellenmis.

-Her class e ozgu "bar" eklenmis bu bar doldugunda her class degisik sekilde "super guc" lerini kullanacak.

-Oyunca Co op multiplayer olacak

-Oyun tamamen offline iken oynanabilecek ve mod destegi olacak.

-Manual statlar ve skill pointler olacak ayrica bunlara ilaveten silahlar da skill gucune etki edecek.

-Oyun Diablo 3`un ucte biri fiyatina satilacak (20 dolar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 4 Mayıs 2012; 22:02:57 >

• beta icin key filan bisey varmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

beta icin key filan bisey varmi

https://secure.runicgames.com/
    Buraya üye olanlara rastgele key yollanıyor şansını deneyebilirsin.
  • Oyundayım sorusu olan varmı ?
  • Dün kaydolmuştum bugün key gelmiş herkese veriyorlar sanırım kaydolun hemen :)
  • Kaydoldum key'i bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeyjey11

Ben 1.oyuna pek ısınamadım Diablo'yu aldatıyormuşum gibi hissettim ve sildim

• ön sipariş verince beta key veriyorlar mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aizen Sousuke

Oyundayım sorusu olan varmı ?

1. Oyunda mekan ve yaratıklar sürekli olarak tekrar ediyordu. Yani çeşit fazla yoktu, bu oyunda durum nedir ? Ayrıca 1. oyunun fazladan keyi varsa memnuniyetle kabul edebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 13 Mayıs 2012; 12:29:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

quote:

1. Oyunda mekan ve yaratıklar sürekli olarak tekrar ediyordu. Yani çeşit fazla yoktu, bu oyunda durum nedir ? Ayrıca 1. oyunun fazladan keyi varsa memnuniyetle kabul edebilirim

Kapalı beta keyi ile girdim ben.Yani birinci oyunun keyi yok.

Oyuna gelirsek birinci oyun ile arasında gözle görülür bir fark var.İlk oyunda görevi nerden alıyoruz,nereye gidiyoruz ve nerde olduğumuz belli olmuyordu.İkinci oyunda bunu çözmüşler.Haritalar daha anlaşılır,nerden nereye gidiyoruz belli oluyor.Ayrıca görev alınca görev yerleride belirtiliyor.Hikaye akıcı.Bir görevi yapıp geri aynı şehre gelmiyorsunuz.Çok çeşitli şehirler var.

+ olarak net bağlantısı olmadan giriş yapılmıyor.Diablo gibi oyun modları var girişte.Ben beğendim açıkçası düzene girmiş oyun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

quote:

Kapalı beta keyi ile girdim ben.Yani birinci oyunun keyi yok.

Oyuna gelirsek birinci oyun ile arasında gözle görülür bir fark var.İlk oyunda görevi nerden alıyoruz,nereye gidiyoruz ve nerde olduğumuz belli olmuyordu.İkinci oyunda bunu çözmüşler.Haritalar daha anlaşılır,nerden nereye gidiyoruz belli oluyor.Ayrıca görev alınca görev yerleride belirtiliyor.Hikaye akıcı.Bir görevi yapıp geri aynı şehre gelmiyorsunuz.Çok çeşitli şehirler var.

+ olarak net bağlantısı olmadan giriş yapılmıyor.Diablo gibi oyun modları var girişte.Ben beğendim açıkçası düzene girmiş oyun.

Oyun çıktığında sürekli internet bağlantısı istemeyecek diablo gibi. Single player multi player ve lan seçenekleri olacak. Sadece closed beta için korsana karşı alınmış önlem şu anki login sistemi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KLayToN

quote:

Orijinalden alıntı: jeyjey11

Ben 1.oyuna pek ısınamadım Diablo'yu aldatıyormuşum gibi hissettim ve sildim

• İyiymiş ya takip edeyim ben bunu. Güzel görünüyor.
  • Betayı kısa sürede 2 classla (Engineer - Embermage) bitirdim izlenimlerimi yazayım Oyun gerçekten beklediğim kadar güzel kendini her türlü oynatıyor. Torchlight 1in üzerine çok şey konmuş çok uğraşılmış bunu kısa sürede farkedebiliyorsunuz. Diablo'nun kargosu gelene kadar ilaç gibi geldi keşke biraz daha uzun tutsalarmış betayı Betada şu an için level sınırı 21 ve sanırım full oyundaki ilk act'in sonuna kadar oynayabiliyoruz. Fame stat skill sistemi ilk oyundaki gibi aynen devam ediyor. Mekanlar baya bir çeşitlendirilmiş önceki oyundaki gibi aynı tarz yerleri sürekli görmüyorsunuz. Petlerin animasyonları ve sesleri oldukça hoş. Moblar da baya çeşitlendirilmiş. Eğer oyunu alıp almamak arasında kaldıysanız mutlaka alın derim 20 dolar günümüz oyunları için gerçekten düşük bir para. Hikaye bakımına Diablo'nun yanına yaklaşamasa da bir hack n slashtan beklentinizi mutlaka karşılayacaktır.

• Bugün beta keyim gelmiş, çok mutlu oldum. Diablo 3'ü henüz alamadım ama bu arada torchlight 2 iyi geldi. Torchlight 1'i çok sevmiştim ama kısaydı. Torchlight 2'ye bakalım şimdi de.
  • Kampanya hala devam ediyor mu steamde ? (2. oynu alana 1. oyun hediye olayı) Bir de sistem gereksinimleri nelerdir ?
  • Betaya bugun başvurdum ancak galiba çok geç kaldım :( torchlight 1 in hastasiydim işten gucten hiç zaman olmadi oyunlarla ilgilenmeye tüh çok kötü oldu :(
  • Torchlight 2 Ön Sipariş tamam :D Yanında da ilk Torchlight çok iyi oldu :D
  • arkadaşlar elinde fazla Beta keyi olan varmi?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.