Şimdi Ara

Torchlight II (2012) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.577
Cevap
17
Favori
78.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D3 de yaşadığım hayal kırıklığından sonra torchligt beta denemeye karar verdim. elinde beta key olan varsa talibim.teşekkürler.
  • Diablo 3 oynamadım ama oyun bana güzel geldi.
    Keyifle oynuyorum
    1.cisine göre daha iyi olmuş.
  • 2 gündür oynuyorum Embermage fena olmuş, dps'i çok iyi özellikle fire arrow attığında fena patlatıyor.

Yalnız başlarda baya bi mana yiyor o attığınız alevler ama level atladıkça focus'a abanırsanız mana regen aşırı hızlı oluyor.

Tabii bunda focus'a bonus veren unique itemların da etkisi bir hayli fazla.

Wand'ın çaktığı elemantal damage'ı arttırıan bi skill daha var ona da vermek lazım.

Charge artıran birşey var ona da birkaç puan verdim ben mesela.

Birde eşyalar casting rate'i de attırdığından arka arkaya sallayıp deli dehşet hasar veriyorum.

Bu da benim Embermage'im;

Torchlight II (2012) [ANA KONU]

• Betaya girdim ve ilk oyunu oynamış biri olarak birisi olarak şunu söyleyebilirim ki önceki oyuna göre çok gelişme var.İlk olarak veteranda outlander'lan oynadım.Sınıfın ranged bazlı skilleri olduğu için veteran pek zorluk çekmeyeceğimi düşündüm fakat ilerleyen levellerde hele ki zindanlardaki düşman fazlalılığı ve sizin az olan zırhınız oyunu zorluğunu arttırmış.Ardından Normal de engineer'ı la oynadım.Bı sınıf hafif eski oyunda warrior'lan alchemist(isimlerini tam olarak hatırlamıyorum) karışımı olmuş.Kendi summon özellikleri olup ağır zır giyen tank karakter özeliği gösteriyor.EmberMage'de ise durum çoğu oyunda görebileceğiniz gibi 3 farklı elementel büyü sınıfı var.Çok oynamadım fakat ilerleyen levellerdeki skilleri güzel olacak gibi gözüküyor.Betada fazla zamanın olmadığı için Berserker'ı deneyemedim fakat çıkınca ilk oynacağım sınıflardan biri.Oyun genel itibariyle ilk oyunda neler eksikse o açıklarını kapamış.Misal çoğu kişi Diablo I'deki gibi sürekli dungeon'larda kat kat inmeyi beğenmeyip yada bazı mekan tasarımlarını kendini tekrar etmesi çok can sıkıcı gelmişti.Şuanki betadaki izlenimlerimden oyunun bu konuda kendini geliştiğini söyleyebilirim.Gerek dungeonlara gerekse mekanlar farklı konseptlerde tasarlanmış.Tabiki oyunun en çok istenen co-op modu oyuna ayrı bir güzellik katmış.Sınıf sayısının artması oyuna iyi yönde etkilemiş(Oyundaki 4 farklı sınıfın birbirine benzemesinden korkuyordum).Petler konusunda geniş bir yelpazeye sahip Torchlight II.Son olarak 2012 yaz aylarında çıkıcak oyun bilgisayarı çok iyi olmayanlara ve kendine farklı tarz(çok farklı olmasada) arpg yada h&s arayanlara çok iyi gelicek bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Diablo konusundan şöyle bir şey buldum

Kesinlikle doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX_Warlock_Xx

quote:

Kesinlikle doğru

Torchlight in özelliklerinin Diablo 3 de olup olmadıgını belirten bir resim olmuş resmen ... Ona bakarsanız Diablo 3 ü sayarsanız Torchlight etmez.Ayrıca siz sanıyormusunuz Server sorunları daimi ve kalıcı olucak herseye çözüm bulunucak patchler cıkıcak bir sürü Fix gelicek oyuna lütfen sığ görüşlü olmayın arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

quote:

Orijinalden alıntı: xX_Warlock_Xx

quote:

Kesinlikle doğru

Torchlight in özelliklerinin Diablo 3 de olup olmadıgını belirten bir resim olmuş resmen ... Ona bakarsanız Diablo 3 ü sayarsanız Torchlight etmez.Ayrıca siz sanıyormusunuz Server sorunları daimi ve kalıcı olucak herseye çözüm bulunucak patchler cıkıcak bir sürü Fix gelicek oyuna lütfen sığ görüşlü olmayın arkadaslar

bu daha çok beklentiyle alakalı , yoksa d3 t2 den kat be kat üstün bir oyun

• Beklemedeyiz...
  • t2 nin betasını veteran seviyede outlander ile bitirdim, oyun son derece olmuş gözüküyor. Ön sipariş verdim bekliyorum, tadı damağımda kaldı desem yeridir. Betada bile tek bir hata, bug vs. görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninapersson

t2 nin betasını veteran seviyede outlander ile bitirdim, oyun son derece olmuş gözüküyor. Ön sipariş verdim bekliyorum, tadı damağımda kaldı desem yeridir. Betada bile tek bir hata, bug vs. görmedim.

ön sprarişe herhangi bir extra veriliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

quote:

t2 nin betasını veteran seviyede outlander ile bitirdim, oyun son derece olmuş gözüküyor. Ön sipariş verdim bekliyorum, tadı damağımda kaldı desem yeridir. Betada bile tek bir hata, bug vs. görmedim.

ön sprarişe herhangi bir extra veriliyor mu?

İlk oyun hediye , eğer sahipseniz de envanterinize ekleniyor ekstra olarak.
  • teşekkürler, steam e baktım biraz önce ilk oyun güzeldi yanlız eksiklikleri çoktu... yeni oyunda daha fazla beklentim var,çıkınca alırım artık
  • quote:

Engineer ile bayağı oynadım. Tek bir hata oldu, bize heal veren robotu ilk çıkarttığımda yerin altına geçti bi 3-4 saniye yerin altından ilerleyip sonra düzeldi. Betada düzeltilecek pek bir şey yok gibi.
  • Berserker ile biraz denedim oyun harika olmuş. Ama beta bugün kapanıyor :(
  • İyi beta kapanıyorsa yakında çıkar demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

İyi beta kapanıyorsa yakında çıkar demektir.

Diablo 3 ten bir ay sonra çıkacak diye biliyorum , kesin tarih vermediler ama bir söyleşide geçmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

İyi beta kapanıyorsa yakında çıkar demektir.

Diablo 3 ten bir ay sonra çıkacak diye biliyorum , kesin tarih vermediler ama bir söyleşide geçmişti.

Yalniz adamlara yazik olacak, ne yapip edip oyunu diablodan once cikaracaklardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de öyle, diablo 3 ten önce çıksaydı çok fazla ilgi olurdu... ama şimdi de şöyle bir durum var,diablo 3 ten şikayet eden herkes bu oyunu alacağını söylüyor
  • Bu arada hala oynanabiliyor oyunun Betası. Bir kaç güne kapanır heralde
  • bu gece kapanacak

engineer ile 20lvl oldum bir ara ember keyde yolumu bulamadım ve oyun sıkıcı geldi sürekli aynı yerleri dolaşmaktan sonrasında buldum ve son görevin bölüm sonu canavarı müthiş eğlenceliydi.

İlk oyunu oynamadım ama mekanların benzeşmesi denilmiş bu oyunda henüz bunu görmedim.

Oynayacaklara tavsiye: normal üstü zorluk seçin yoksa kolay oluyor.

Oyunu satın almayı düşünenler veya sipariş vermiş olanlar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entropi Canavarı -- 24 Mayıs 2012; 22:13:14 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.