Şimdi Ara

Torchlight II (2012) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.578
Cevap
17
Favori
78.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • demosunu oynadım ama ancak bukadar diablo cakmasi olabilir dungeonlardaki mana ve health well ler bile ayni biraz farklı bişiler beklerdim.
  • Öyle zaten zodd bunu ilk farkeden sen değilsin. Bilerek yapılmış bir şey bu.
  • diablo dan sonra bu tarz hangi oyun çıksa aynı şeyler söyleniyor zaten.. ama bildiğim kadarıyla bu oyunun yapımcıları zaten ilk diablonun ekipten elemanlar.. bu kadar sene beklenilen bir oyun için doğaldır ki herhesin bi esinlemesi olsun.. bence iide oluyor..

bi hevesle eve geldim demo vs dedin die.. ne çıkış tarihi var ne başka bişi nassı salladıysan zodd..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thecharı -- 12 Ağustos 2011; 20:03:45 >
  • çıkmışmı? ben ilkini cok rahat bitirmiştimde 2 co op oldugu için bir daha sardıram dedim
  • @zodd

http://en.wikipedia.org/wiki/Torchlight

eleştiri yapmadan önce bir oku istersen Oyunda zaten Diablo ve Mythos'dan esinlenildiği, amacın Diablo tadında güzel bir MMORPG üretilmesi olduğu zaten açıkça belirtiliyor.
  • @thecharı arkadaşım oyunun sitesinden demosunu oynayabiliyorsun 400mb client var ama ilk versiyonunu denedim ben II olanı degil =)

@KLayToN her oyunun demosunu oynamadan once gidipte wiki den sayfa sayfa okusaydım aşcı yerine oyun yazari olurdum zaten.

ben sadece oyunun yapisi fln sehirler direk diabloyu anımsatti bana anime olmasa he işte diablo dersin ben daha farklı bişiler bekliyordum hayal kırıklıgını dile getirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zodd -- 13 Ağustos 2011; 10:33:52 >
  • Temmuz dediler oyun falan yok ortada bu gidişle 2012 yi görürüz artık
  • bunlarda diablo3 le sidik yarıştırıyolar yazın çıksaydıda 2-3 ay takılsaydık
  • Torchlight 1 gördüğüm en iyi diablo klonu. 2'nin daha da iyi olacağını düşünürsek bir diablo fanının gözü kapalı oynaması gerek diye düşünüyorum. 1'deki en büyük eksik multi olmayışıydı. Sadece multi bile eklemeleri torchlight 1'i çok iyi oyun sınıfına sokar. Kaldı ki 2'nin baya bir yenilenerek geldiğini görüyoruz.

Ayrıca kimse şunu unutmasın ki Diablo 3 'ün bu kadar ertelenmesinin altında Torchlight 2 gibi oyunların bu süre zarfında çok güzel yenilikler ile piyasaya çıkıyor olmaları Blizzard'da bu yeniliklerden nasiplenmek istediğinden sürekli değişime gitmek zorunda kalıyor.

dip not : Torchlight 1 nerede bitiyor kaçıncı kat?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZanzaTR

Torchlight 1 gördüğüm en iyi diablo klonu. 2'nin daha da iyi olacağını düşünürsek bir diablo fanının gözü kapalı oynaması gerek diye düşünüyorum. 1'deki en büyük eksik multi olmayışıydı. Sadece multi bile eklemeleri torchlight 1'i çok iyi oyun sınıfına sokar. Kaldı ki 2'nin baya bir yenilenerek geldiğini görüyoruz.

Ayrıca kimse şunu unutmasın ki Diablo 3 'ün bu kadar ertelenmesinin altında Torchlight 2 gibi oyunların bu süre zarfında çok güzel yenilikler ile piyasaya çıkıyor olmaları Blizzard'da bu yeniliklerden nasiplenmek istediğinden sürekli değişime gitmek zorunda kalıyor.

dip not : Torchlight 1 nerede bitiyor kaçıncı kat?

Torchlight bitmiyor diye biliyorum, görevler bitiyor sadece, open world olması lazım oyunun...

Ayrıca sırf çıkış tarihini öne almak için Diablo'dan onca şey çıkarılınca Torchlight'ı daha çok bekler oldum.
  • diablodan sonraya kalırsa bu oyun az satar. bi gelişme var mı çıkış tarihiyle ilgili?
  • Aynen diablo 3 ün öncesinde çıkmalı çıkıcaksa torchlight 2.
  • diablo ile yarışmanın bir anlamı yok bencede, hazır d3 2012 ye sarkmışken kasım-aralık gibi çıksa piyasadan baya bir pay toplardı, sonuçta steam oyunu olacak sanırım kampanya vs derken 10-15$ lara alınabilir..
  • Oyunun yapımında sona gelmişler. Çok yakında açıklamalar yapacaklarmış. Sanırım çıkış tarihi ile ilgili. İlgilenen tüm oyunculara teşekkür ediyorlar. Birde stüdyolarından resimler yayınlamışlar.

Edit: Neden bazı konular mesaj atılmasına rağmen PC Oyunları bölümünde yukarıya taşınmıyor. Adminler bir el atmalı bu duruma.

Torchlight II (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 3 Ekim 2011; 13:02:19 >
  • güzel bi haber uzatmazlar umarım çıkış tarihini iyice. oyun bitti yarın çıkıyo gibisinden bi açıklama ne güzel olurdu
  • Şu aralar çıkarsa iyi ekmek yerler.
    İnsanlar Diablo 3, Path of Exile derken acayip gaz bir durumdalar, böyle bir oyun iyi patlatır :)
  • Bu ve gelecek sene gerçek (a)rpg ye doyacağız gibi.
  • çıkmadı mı halen ?
  • Harbiden ne oldu oyuna yahu? Temmuz'da çıkıyordu güya
  • sitesindeki screenshotlar çok umut verici, bi'kayıt yaptım belki betaya çarparız...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.