Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU] (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.077
Cevap
48
Favori
135.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Named itemlerdeki roll/talent seviyeleri sadece o itemlere has. Aktarılamıyor. Sizin o bahsettiğiniz Perfectly Unbreakable talentli Badger Tuff Zero F's named yelektir.Badger Tuff bölgelerinde araştırırsanız düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunyukuk

Named itemlerdeki roll/talent seviyeleri sadece o itemlere has. Aktarılamıyor. Sizin o bahsettiğiniz Perfectly Unbreakable talentli Badger Tuff Zero F's named yelektir.Badger Tuff bölgelerinde araştırırsanız düşer
    teşekkür ederim cevaplar için, yeleği sadece talenti için kullanıyorum başka işimi görmüyor, başka yeleklerde de hiç çıkmıyor %100 olan Perfectly Unbreakable, artık böyle devam herhalde.
  • Oyunu satın alacak ve yeni başlayacak arkadaşlar new york edition ve expansion paketiyle alsın.Washington'dan 1 level olarak başlayıp beyaz saraydan helikopterle new york'a gidince level 30 olarak başlıyorsunuz ve orada hızlıca level 40 olup tüm görevleri yapınca washington'a geçtiğinizde level 40 olarak başlıyorsunuz.Sanki böyle yapmak daha hızlı ve mantıklı gibi.Zorlamıyor sizi.Yalnız new york'a geçtiğinizde oradaki tüm görevleri bitirmeden washington'a geçemiyorsunuz.Benin yanlışlıkla oldu ama iyi ki böyle olmuş.Oyuna başlayalı 11 gün oldu shd 100 oldu bugün itibariyle.Eğer daha önceden Epic Games'ten bedava oyun aldıysanız hesabınıza 60 TL hediye çeki geliyor.Onun kodunu kullanıp oyunu new york expansion paketiyle birlikte 87,95 TL'ye almış oluyorsunuz.Bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comm -- 3 Haziran 2020; 18:52:27 >
  • Title Update 10 PTS Faz 3 Güncelleme Notları

https://forums.ubisoft.com/showthread.php/2233425

Title Update 10 için PTS sunucularındaki son aşama olan Faz 3 e geçildi.Bu aşamada önceki kısımlarda yapılan düzenlemelere ek olarak aşağıda paylaşacağım yeni değişikler ekleniyor.Bunlardan bazıları ise önceki fazlarda yapılan değişikliklerin yeniden düzenlenmiş hallerini içeriyor.

NPC/Zorluk Dengelemesi

PTS faz 2 de NPC lerin Status Efekt dirençleri Veteran seviyelerine göre artırılmıştı.Faz 3 te oyunculardan gelen geri bildirimler doğrultusunda bu değişiklik olumlu bulunmadığı için NPC lerin Status Efekt direncini eski hallerine geri getiriyorlar.

Loot

Loot kutuları artık seçilen global zorluk seviyesine göre item düşecek şekilde ölçekleniyor.

Egzotikler

The Bighorn

Big Game Hunter:Talentin %1 lik ek Headshot hasarı %2 ek headshot hasarı verecek şekilde artırıldı.

Silahın optimal range mesafesi 27m den 40m e yükseltildi.

Optik/dürbün modunun Headshot hasarı %30 artırıldı.

Magazine mod bonusu olan % 7 Headshot hasarı % 10 luk reload hızı ile değiştirildi.

Mantis

PTS te açık olan fakat normalde Sezon 2 ile birlikte gelen yeni egzotiklerden birisi olan Mantis Sniper Rifle'da yapılan değişiklikler ;

Optik/dürbün mod bonusu olan %35 Headshot hasarı %40 olarak artırıldı.

Muzzle modunda %7 Headshot hasarı yerine %5 Krit Şans getirildi.

Silahla yakınlaştırma yapıldığında artık düşmanların zayıf noktaları görülebilir oluyor.

Nemesis

Dürbün modunun %35 lik HS hasarı % 45 e yükseltildi.

Underbarrel modunun Handling bonusu % 15 ten % 5 e düşürüldü.

Chameleon

Adaptive Instincts:Talentin çalışması için gereken isabetli body shot atış sayısı 60 tan 75 e yükseltilirken buff aktif olduğunda gelen % 80 lik silah hasar artışı % 90 a yükseltildi.

Dürbün modunda % 15 lik Accuracy yerine % 15 lik Krit Şans getirildi.

Muzzle modu % 5 Krit Şanstan % 10 Accuracy olarak değiştirildi.

Underbarrel modu %10 Krit Şans yerine %10 Stability olarak değiştirildi.

Merciless/Ruthless

WONY öncesi PvP de meta olan Merciless Faz 2 de yine öne çıkmış ve daha güçlü hale gelmişti.Bu nedenle Faz 3 te tekrar düzenlediler.

Binary Trigger:Talentin özelliğinden gelen Amplified silah hasarını % 900 den % 500 e düşürürken patlama hasarıda % 1200 den % 500 e düşürüldü.Bu Faz 2 ye göre önemli bir nerf anlamına geliyor.

Muzzle modunda % 20 lik Stability % 10 a düşürüldü.

Underbarrel modunun % 20 lik Handling bonusu % 10 düşürüldü.

Magazine modunun % 15 lik reload hızı bonusu % 10 a düşürüldü.

Lady Death

Breathe Free:Talentin en yüksek stack sayısı 40 tan 32 e düşerken stack başına artan hasarı % 60 tan % 75 e yükseltildi.

Dürbün modunda Krit Şans % 5 ten % 10 a yükseltildi.

Muzzle modu % 5 Krit Şanstan % 5 Krit Damage olacak şekilde değiştirildi.

Underbarrel modunda ise Krit Damage yerine % 500 lük melee hasarı bonusu eklendi.

Pestilence

Muzzle modunda % 10 luk stability yerini % 10 Accuracy e bıraktı.

Underbarrel modunda ise % 10 luk Handling bonusu yerine % 10 Stability eklendi.

The Chatterbox

Dürbün modunda Kritik Şans % 5 ten % 15 e çıkarıldı.

Muzzle modunda % 10 Krit Şans yerine % 5 Krit Damage getirildi.

Underbarrel modunda % 15 lik Handling bonusu % 10 a düşürüldü.

Magazine modunda % 10 luk Reload hızı yerine + 10 rounds eklendi.

Silahın şarjör mermi kapasitesi 60 tan 50 ye düşürüldü.

Liberty

Dürbün modunda % 5 lik Krit Şans yerine % 5 lik Headshot hasarı getirildi.

Muzzle modu % 15 Stability yerini % 5 lik Krit Şansa bıraktı.

Magazine modunda % 15 lik Reload hızı yerini % 15 lik Weapon Handlinge bıraktı.

Silahla nişan alırken zayıf noktaları artık göstermiyor.

Regulus

Yeni Raid görevinden düşecek olan egzotiklerden Regulusta ise muzzle modunda % 5 Krit Damage % 20 Accuracy olarak değiştirildi.

Gear Setler

Foundry Bulwark

TU10 un yeni gözde Tank setlerinden birisi olacak olan Foundry Bulwark setinde ise ;

Makeshift Repairs talentinden gelen ve hasar alındığında 10 sn süresince % 40 oranında olan tamir etkisi 15 sn boyunca % 20 tamir edecek şekilde düşürüldü.

GearSetin Body Armoruna özel olan Improved Materials talentinde ise tamir oranı % 20 den % 30 a 15 sn sürecek şekilde değiştirildi.

Setin Backpack talenti olan Process Refinery talenti ise Makeshift Repairs talentinden gelen tamir hızını 10 sn ye düşürüyor.

Brand Setler

5.11 Tactical ve Richter & Kaiser GmbH setlerinin Incoming Repairs bonusları % 15 ten % 20 ye yükseltildi.

Silahlar

Carbine7-7.6% -> 8.7% Hasar Artışı

CTAR-21-6.2% -> 8.6% Hasar Artışı

MPX-20.8% -> 17.7% Hasar Düşüşü

Bu değerler önceki fazlarda yapılan hasar artışları üzerine yapılan yeni düzenlemeleri içeriyor.

Yetenekler

Seeker Mine

Cluster Seekerların hedefe ulaşma isabetinde geliştirme yapıldı.

Hive

Stinger Hiveın temel hasarı % 20 düşürüldü.

Stinger Hiveın hasar bonusu ise Skill Tier başına % 10 dan % 20 ye yükseltildi.

Restorer Hive Skill Tier başına % 5 oranında Drone hızını artıracak şekilde düzenlendi.

Chem Launcher

Riot Foam Chem Launcherın skill Tier başına olan bonusu % 20 den % 10 a düşürüldü.

Firefly

Blinder Fireflyın skill Tier başına olan kör etme bonusu % 20 den % 10 a düşürüldü.

Blinder Fireflyın temel kör etme süresi 6 sn den 5 snye düşürüldü.

Pulse

Banshee Pulse temel Confuse süresi 5 sn den 4 sn e düşürüldü.

Jammer Pulse temel Distrupt süresi 4 sn den 3 sn e düşürüldü.

Shock Trap

Shock Trap temel şokta kalma süresi 5 sn den 3 sn ye düşürüldü.(Sadece PvE için)

Shock Trap temel alanı ise 2 m den 2.5 m olacak şekilde yükseltildi.

PvP

Gear Setler

Foundry Bulwark Makeshift Repairs talentinden gelen ek tamir süresi PvP de % 50 düşürüldü.

Silahlar

Tüm shotgunların PvP hasarı % 12.5 düşürüldü.

Tüm pistollerin PvP hasarı % 10 düşürüldü.

Merciless/Ruthless silahlarının Binary Trigger talentinden gelen silah ve patlama hasar bonusları PvP de % 50 düşürüldü.

Yetenekler

Firestarter Chem Launcherın PvP hasarı % 20 düşürüldü.

Stinger Hiveın PvP hasarı 20% oranında artırıldı ve bu değer Skill Tiere göre %65 e kadar çıkabilecek.

Striker Drone PvP hasarı % 30 artırıldı.

Assault Turret PvP hasarı % 55 artırıldı.

Bu düzenlemeler yanısıra çeşitli hata düzeltmeleride Faz 3 içerisinde yer alıyor.Faz 3 daha kısa süreli olmakla birlikte PTS in son aşamasını oluşturuyor.Düzenlemelerin ve değişikliklerin tamamı bu şekilde artık geriye TU10 un yayınlanmasını beklemek kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 4 Haziran 2020; 18:25:44 >

• Bugün bir deneme yapıp Bank Headquarters görevini heroic zorluk derecesinde tek başıma bitirebildim.Tabi deneme yanılma ile oldu.Öncelikle göreve başlarken Skill Tier 6 seviyesinde tüm skill kombinasyonlarında denedim her defasında bir yerde takıldım ve ölüp başa döndüm Skillerden oyun tarzım için en iyi seçimin Fixer Drone ve Assault Turret olduğuna karar verdim.Skill Tier 6 seviyesinde iyi buff oluyor canım hemen doluyor ama bu sefer ateş gücü yetersiz kaldığından daha görevin başlarında fazla ilerleyemeden öldüm.Bu arada talents olarak Perfectly Unbreakable ve Safeguard mevcut.Sonra farklı kıyafetlerle skill tier seviyesini 3'e düşürüp maske olarak Coyote's Mask taktım ve silahın gücünü biraz arttırdım ve görevi bitirebildim.Assault Turret kurduktan sonra zaten yanınıza yaklaşamıyorlar ve yaklaşanları da Bullet King ile püskürttüm ve öldürdüm.Uzaktan da Baker's Dozen ile avladım.

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU]

• Oyunu herkes bıraktı. Formlarda da yazan yok, cevremde de oynayan kalmadı. 2 saat farmlayip iyi rollü iten bulamassa adam tabii ki oyunu bırakır. Rip div2.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi adıma konuşmak gerekirse, sezon 1 bittikten sonra pek fazla yüzüne bakmadım. Sanırım TU10 ile birlikte dönüş yapıp, oyunun durumuna göre hareket edeceğim.
  • Warlords Of New York sonrası oyunu aktif ve düzenli bir şekilde oynayan birisi olarak oyunun en yoğun dönemlerini yaşadığını söyleyebilirim.Özellikle WONY sonrası gelen sezon aktiviteleri yani ligler,global eventler ve Manhunt görevleri geride bıraktığımız aylarda oyunu oldukça canlı tutmayı sağladı.Bunların yanısıra SHD seviye sistemide yine oyunun devamlılığını sağlıyor.Açıkcası oyunun bu dönemleri çok yoğun geçiyor hangi görevde oyuncu aratırsanız aratın hemen buluyor WONY öncesinde eşleşme süreleri çok daha uzun sürüyordu.Rastgele aktiviteler olsun diğer görevler olsun oyunun ilk gününden beri oynayan birisi olarak hiç bu kadar yoğun oynandığını görmemiştim.

Konuya gelecek olursam bu konu zaten hiç bir zaman fazla aktif olmadı.Oyun üzerinde zaman harcanması ve düzenli bir şekilde oynanması gereken bir oyun ancak bu şekilde gelişebilirsiniz.Item konusunda oyunun eskisi gibi saatlerce farm yaptıracak bir durumuda kalmadı sadece hangi itemi nerde farmlanacağını bilmek ve ona göre oynamak gerekiyor.Her gün çok sayıda egzotik ve god roll itemler düşürüyorum ve artık stashte yer kalmadığı için yeni karakter açarak onun envantere taşımak durumunda kaldım.Bu nedenle oyun şu dönemde çok iyi durumda fakat TU10 sonrası yine birçok şey değişeceği için özellikle güncelleme öncesinde bufflanacak olan itemleri toplamak gerektiğini belirtmek istiyorum.Herhangi bir iteme ihtiyacım olmasada SHD seviyemi yükseltmek için oynamaya devam ediyorum.

• Hocam dediğin doğru eğer heroic zorluk derecesinde bir görev yapmak istediğinde hemen adam buluyorsun.Şu an oyundaki tek sıkıntı Conflict PVP.Niyeyse girmek için bayağı uğraş veriyorum ve bazende adam bulunamadığı için giremiyorum.Sebebi ne sizce? Kısa sürdüğü için mi? Bence gayet eğlenceli olmuş.Sadece Division 1'de buna benzer bir şey vardı.O daha iyiydi hani merdivenleri olan bir binaya girip bölgeyi elimizde tutmaya çalışıyorduk.Sürekli karşı takım baskın yapardı.Dlc miydi tam hatırlamıyorum ama çok zevkliydi.Birde görevlerin zorluk derecesini biraz düşürmeleri lazım.Reddit'e yazmış elemanlar legendary zorluk derecesinde bir görevi bitirmeleri 7 saat sürmüş Nasıl hırs yapıp o kadar saat oynadılar o daha ilginç.Ben iki kez o seviyede bir görevde bulundum o kadar sürmedi.Sadece en sona kalan bossu öldürmemiz heralde bir yarım saat sürmüştür Bu görevi de deneyeceğim.Ben bu tarz legendary görevlerine skill damage bonuslu skill tier 6 setle girip birde sürekli skill tier overlock yapıyorum.Assault Turret kurduğum zaman kimse yanımıza yaklaşamıyor.Assault Turret benim silahın vuruşundan yüzde 50 fazla vuruyor.Bu yüzden overlock yaptığım zamanda onun vuruş gücüne görevin zorlu bossu dayanamıyor.Ya kaçıyor ya ölüyor Görevdeki 4 kişide skill tier 6 olsa ve aynısını yapsa görevler çok rahat bitiyor.Bir yere pusup orada 4 tane önünüze kurun kralı gelse duramaz.Oyundaki mantık basit aslında görevlerde skill tier pvp'de armor ağırlıklı set şart.Yoksa çabuk ölüyorsunuz ve sizi kaldırmaya çalışan elemanda ölüyor.Sonuç görev başa sarıyor sonra herkes dağıtılıyor.Emekler boşa gidiyor.

https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/fflkec/7_hours_on_capitol_building_legendary_it_was_so/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comm -- 9 Haziran 2020; 20:39:57 >

• comm kullanıcısına yanıt
    Oyunun PvE si ve PvP si ayrı iki oyun ,PvE çok keyifi ve oyun içeriğinin nerdeyse tamamını oluştururken PvP ise çok daha az içerikte ve sanki var olmak için oyuna eklenmiş gibi duruyor.Siz yeni başladığınız için PvP nin ne durumda olduğunu henüz görmediniz oyunun PvP metasını oynadıkça neden oyuncuların PvP aktivitelerinde bulunmadığını daha iyi anlayacaksınız.Örneğin Imperial Dynasty holster kullanan Pestilence tabanlı bir True Patriot builde karşı yada Nego Dilemma setine karşı oynadığınızda PvP nin nasıl bozuk çalıştığını göreceksiniz.25 mt yakınızdan geçen biri sizi holster nedeniyle yaktığında yada dilemma ile marklanıp art arda tüm ekibin düştüğünü görünce ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.Bu etkenlerden dolayı ister Conflict istersede Dark Zone PvP de oynayan sayısı PvE ye göre çok daha az sayıda oluyor.

Legendarylerde ise herkes skill olursa görevin bitmesi çok zorlaşır çünkü ekibin DPS si düşer bu nedenle en az bir Status Efekt olması diğerlerininde DPS olması gerekiyor.Bu tarz bir grupla en geç 1.5 saat sürmeden bitecektir.En hızlı yapılan District Union Arena diğerlerine göre daha hızlı bitiyor fakat aynen Raidlerde olduğu gibi bu görevlerdede iletişim gerekiyor ve rastgele oluşturulan gruplarla bitirebilme şansı düşüyor.Klan sistemi burada önemli hem Raidlerde hemde Legendarylerde birlikte oynamak görevi bitirme oranını oldukça yükseltiyor.Tüm Legendaryleri bitirdim ve hiç birinde 7 saat uğraştığımı hatırlamıyorum.

• Bugün yapılan State Of The Game yayınında Title Update 10 güncelleme tarihi ve Sezon 2 detayları belli oldu.

TU10 PTS test süreci 3.Faz ile birlikte sona eriyor ve yapılan bu tüm düzenlemeler son haliyle birlikte 16 Haziran tarihinde oyuna eklenmiş olacak.TU10 tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak bir güncelleme ve bu güncellemeyle ilgili tüm notları gelecek Pazartesi günü resmi forumlarında paylaşacaklar.PTS süresince yapılan tüm düzenlemeleri konuda paylaşmıştım bu nedenle yama notlarının birçoğu yine bu düzenlemelerden oluşacaktır.Önceki mesajlarımda TU10 PTS güncelleme notlarına bakabilirsiniz.

TU10 sonrasındaki ilk haftada yani 23 Haziran tarihinde ise 2.Sezon başlıyor.İlk sezonda olduğu gibi 3 ay sürecek yeni sezon beraberinde ligler,global eventler ve yeni manhunt görevleri içerecek.İlk sezonun Manhunt ödülü olan EMP Stick Bomb skillini henüz almayanlar ise ilk Sezon sona erdikten sonra farklı bir şekilde elde edebilecekler.İlk Sezon 15 Haziran tarihinde sona erdiği için bu süreye kadar tüm Manhunt görevlerini yapabilirsiniz.Ayrıca ilk sezonun Manhunt görevleri yine tekrar oynanabilir olacak.Sezon 2 "Keener’s Legacy"güncellemeden bir hafta sonra başlayacak ve Warlords Of New York sahiplerine ücretsiz olacak.

Yeni Raid ise Operation Iron Horse olarak duyuruldu fakat henüz çıkış tarihi açıklanmadı.Bunun nedenini daha önce belirtmiştim.TU10 önemli dengeleme ve düzenlemeler içerdiği için oyuncuların mevcut setlerini düzenlemesi ve yeni gearsetleri elde etmesi için bir süre gerekiyordu.Bu nedenlede yeni Raidi bir süre sonra yayınlayacaklar.Muhtemelen Temmuz ayı ortalarında yeni Raid görevi aktif olacaktır.

• Oyunda çoğu yerde TV yayın arabaları var. Bir hikayesi var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aranıza yeni katıldım pcden oynamaktayım. Division 1 den beri sevdalısıyımdır severek oynuyorum hiçte sıkılmıyorum gün içinde 5-6 saat oynamaktayım eklerseniz oynarız. Division 2 eskisine göre çok daha detaylı olduğu için şuan alışma aşamasındayım.

IG Zeroskay
  • Warlords Of The New York sonrasında oyunu yoğun bir şekilde oynadım ve SHD seviyemi tüm geliştirmelerin alındığı seviye olan 1000 e yükselttim.Oyundaki toplam sürem 1228 saat oldu ve bunun yarısından çoğu WONY sonrası olan süreydi çünkü bu genişleme paketi ve sonrasında gelen 1.sezon ile oyun içerik olarak oldukça zenginleşti ve devamlılık kazandı.Daha önce belirttiğim gibi şu an set oluşturmak yerine SHD seviyesini yükseltmek ve eksik olan egzotikler dışında bufflanacak olan silah ve gearlarıda toplamak gerekiyordu.Bu süreçtede eksik olan tek egzotik silahı The Bighorn'u dün akşam oynadığım District Union Arena Legendary görevinden düşürdüm ve egzotikleri tamamladım.Egzotik silahlar önceki güncellemeler sonrası yeniden rollenebildiği içinde kullandıklarımı en yüksek attribute seviyesine yükselttim.SHD seviyeleri her yeni seviyede ufak oranda Health artışı sağlasada 1000.seviye sonrasında daha fazla yükseltmek fazla bir kazanım sağlamıyor.Bu nedenle geriye artık TU10 u beklemek kaldı.

Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU]Tom Clancy's The Division 2 (2019) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Anaconda_Kenan

Çok tepki çekti zaten bu olay haklı olarak. Ben de new york almak zorunda kaldım. Para için bunu da yaptılar yazıklar olsun diyelim. Eğer new york alırsan daha da uzun sureler oynar zevk alırsınız. Paket almasaydim ben de oyuna devam etmezdim muhtemelen. Maddi durumunuz kötü değilse mutlaka almanızı öneriyorum.
    Sırf bu yüzden oyunu bıraktım. Parasında değilim fakat böyle mecbur bırakılmak, çok rahatsız etti beni. Yaptıkları işi ...
  • Yeni Raid Operation Iron Horse'un çıkış tarihi belli oldu.Buna göre yeni Raid 30 Haziran tarihinde 40.seviye oyunculara açılmış olacak.TU 10 16 Haziran'da oyuna ekleneceği için daha önce bahsettikleri üzere tam iki hafta sonra raidi 40.seviye oyuncular için açmış olacaklar.30.seviyedeki oyuncular ise bir hafta sonra yeni Raidi oynayabilecekler.Bu arada Raid görevi tüm oyunculara ücretsiz olacak yani WONY yoksada Level 30 Raidi yine oynayabileceksiniz.Yeni Raid görevinde Discovery Modu çıkışta yer almayacak yani daha düşük zorlukta eşleşme ile rastgele oyuncularla birlikte oynanılmayacak.İlerleyen süreçte gelecek bir güncelleme ile Operation Iron Horse Discovery Modu aktif olacak.Bu nedenle ilk Raid görevinde olduğu gibi yine 8 kişi ile oynanacağını belirtmek istiyorum.

Operation Iron Horse Raidinde ise iki adet yeni egzotik silah düşecek.Bu egzotikler Regulus Pistol ve The Ravenous Rifle silahları olacaklar.Bu egzotikler PTS süresince kullanılabiliyorlardı ve her ikiside açıkcası çok güçlü silahlar olarak dikkat çekiyor.Elbette Raid görevinde sadece bu itemler yer almıyor.Bunlar dışında yeni gearsetlerde yine bu görevden düşecekler.Sezon 2 ile birlikte gelen iki yeni egzotik Vile Mask ve Mantis Sniper Rifle silahıda bunlara ek olarak gelecek yeni egzotikler olacaklar fakat bu itemler sezon ödülleri içerisinden yada loot alanlarından düşürülebilecek.

TU10 ve Sezon 2 çok sayıda düzenleme ve yeni gearsetlerle birlikte geliyor.

• Oyunun DLCsiz sürümünü kullanıyorum. Benim ekipmanlar hep sarı olanlar. 430b zırh, 100b sağlık var ve düşen sarı eşyalar da - zırh, + hasar ve sağlık şeklinde geliyor. Yeşil ekipmanların değerleri de düşük gösteriyor o yüzden hiç kullanmadım. Kırmızı da 1 ya da 2 tane düşürmüşümdür. Bulabilirsem Heroic oynayan gruba katılıyorum oradan da bir şey düşmüyor. İlla DLC mi almak lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

Oyunun DLCsiz sürümünü kullanıyorum. Benim ekipmanlar hep sarı olanlar. 430b zırh, 100b sağlık var ve düşen sarı eşyalar da - zırh, + hasar ve sağlık şeklinde geliyor. Yeşil ekipmanların değerleri de düşük gösteriyor o yüzden hiç kullanmadım. Kırmızı da 1 ya da 2 tane düşürmüşümdür. Bulabilirsem Heroic oynayan gruba katılıyorum oradan da bir şey düşmüyor. İlla DLC mi almak lazım?
    malesef live service oyunların kacınılmaz sonu. eger expansion ı almaz iseniz baya geri kalıyorsunuz
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    DLC alırsam görevlerden daha üst ekipman mı düşecek yani?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üst ekipman için sadece heroic görevlerinde oynayın ben bu sayede çok sayıda exotic item düşürdüm.Oyunda heroic dışında hiçbir görevle vakit kaybetmiyorum.Yalnız oyunda şöyle bir şey başıma geldi tesadüf mü yoksa oyun algoritmasında böyle bir şey var mı bilmiyorum.Üstadlar daha iyi bilir.Görevdeyken 4 kişi arasında en çok damage'i ben bıraktığım zaman exotic ekipman düştüğü oluyor.Yani eğer böyle bir şey varsa görevlerde en çok damage veren kişi olman lazım.Görev bittikten sonra görev istatistiklerine bakınca görebilirsin.Birde iki kez tek başıma heroic görev yaptım yine ikisinde de exotic ekipman düştü.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.