Şimdi Ara

Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist Türkçe Yama V4 Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
6
Favori
9.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist Türkçe Yama V4 Çıktı

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir yoğun çalışmamızın ardından Splinter Cell Blacklist Türkçe Yama v4 sürümünü yayınladık. Daha önce çıkardığımız sürümlerine nazaran, daha kaliteli, Senaryo modunun tamamını içeren ve atma sorunlarını tamamen çözen yeni bir versiyon ile karşınızdayız. Korsan kullananlar bazen her yirmi dakikada bir oyundan atma sorunu ile karşılaşabiliyor. Bunun için oyunun klasöründe bulunan "Blacklist_launcher.exe", "Blacklist_game.exe" ve "Blacklist_DX11_game.exe" dosyalarını, Windows Güvenlik Duvarında internete bağlanmasını sağlayın (izin verin). İyi eğlenceler.

Bu arada, kurulum programında biraz değişiklikler yaptık, düşüncelerinizi bekliyoruz. Ayrıca desteklerinizi de bekliyoruz

Yama Hakkında:
    1. Bu Türkçe yama TG Yama ekibi tarafından hazırlanmıştır.
    2. Oyunun Senaryo kısmı %100 Türkçe'ye çevirilmiştir.
    3. Bu Yama, oyunun tüm DLC'lerini kapsar ve son sürüm Steam versiyonu ile uyumludur.
    4. Bu Türkçe Yama, oyunun İngilizce versiyonuna göre hazırlanmıştır.
    NOT: Oyununuzda İngilizce dili seçildiğinden emin olun.
    5. Kurulum sırasında, oyununuzun orijinal dosyaları otomatik olarak yedeklenecektir.
    6. Türkçe Yamadan memnun kalmadığınız takdirde, oyunun ana klasöründe bulunan "Blacklist TR Yama Kaldir.exe" uygulaması vasıtası ile kaldırabilir ve oyunun orijinal dilini geri yükleyebilirsiniz.
    7. Yamanın kurulumu ardından, oyuna girip, AYARLAR > DİL & ALTYAZILAR kategorisi altındaki "ALTYAZILAR" seçeneğini etkinleştirmenizi tavsiye ederiz.
    8. İyi eğlenceler.

Yamaya Buradan ulaşabilirsiniz:
    https://bcvc.live/JZRBh70

Bu sayfadan da bize destek olabilirsiniz:
    https://bcvc.live/IUkG7Y1

Virus Total Sonuçları:
    Virus Total

Yamadan Görüntüler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegioXII -- 21 Mart 2019; 0:30:4 >

• Tugay kardeşim seni ve ekibini her zaman takdir etmişimdir. Tüm yamalarınızı sürekli güncel tutma prensibinizi çok beğeniyorum. Her zaman arkasındasınız, gerek teknik gerekse çeviri güncellemesinde hiç eksik bırakmıyorsunuz.

Bu seri unutulmaz bir yere sahiptir türü sevenler için. Benim de favorilerimdendir. Serinin tüm oyunlarını oynadım ama Türkçe yamanızla tekrar oynayacağım. Darısı serinin çevrilmemiş oyunlarına diyelim. Onlar içinde bir planınız varsa çok mutlu olurum.
  • ellerinize sağlık yüksek sistemli bir oyun bilgisayarım iyi olsun oynarım
  • Elinize emeğinize sağlık. Allah sizlerden razı olsun.
  • Yazın alıp oynamıştım bu oyunu.

Şu an hangi sahnelerdir hatırlamıyorum; ama türkçe yamanızda bazı çeviri hataları vardı. Çok göze batıyordu.

Umarım onları da düzeltmişsinizdir.

Ubisoft oyunlarını prensip gereği satın almam; ama bu oyunu oynanmayı hakediyor.
    Çıkalı yıllar olmasına rağmen fiyatının çok da düşmemesi bu sebepten olsa gerek.
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin, tüm metinleri en baştan çevirdik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegioXII

Merak etmeyin, tüm metinleri en baştan çevirdik :)
    çok güzel bir seri diğer oyunlarına da yama yapsanız harika olur
  • kaliteli bir oyun,emeklerinize sağlık yama için tşkler arkadaşlar
  • Tugay kardeşim seni ve ekibini her zaman takdir etmişimdir. Tüm yamalarınızı sürekli güncel tutma prensibinizi çok beğeniyorum. Her zaman arkasındasınız, gerek teknik gerekse çeviri güncellemesinde hiç eksik bırakmıyorsunuz.

Bu seri unutulmaz bir yere sahiptir türü sevenler için. Benim de favorilerimdendir. Serinin tüm oyunlarını oynadım ama Türkçe yamanızla tekrar oynayacağım. Darısı serinin çevrilmemiş oyunlarına diyelim. Onlar içinde bir planınız varsa çok mutlu olurum.
  • Herşeyden önce yamayı sorunlu olarak bırakmadığınız için teşekkür ederim... V3 ün üzerine direk kursak olur mu???
  • @byflash Çok teşekkürler :) @samco25 Orijinal dosyaları geri yükleyip, üzerine kurmanızı tavsiye ederim, ama diğer şeklide de bir sıkıntı çıkmaz (orijinal dosyaların kaybolması dışında).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegioXII -- 23 Şubat 2019; 22:39:34 >
  • Emeğinize sağlık teşekkürler iyiki varsınız.. Serinin diğer oyunları içinde bir çalışma yapabilirseniz harika olur..
  • Yama için teşekkürler.

Bende kendimce Splinter Cell Conviction için çeviri yapmak istemiştim fakat açacak tool her yerde bulunabiliyorken, kapatmak için gereken tool ne hikmetse sadece birkaç grupta var. Her dosya, her test aşaması için bu gruba gidemeyeceğimi düşündüğüm için çeviriyi bırakmıştım. TGYama'nın böyle bir düşüncesi yok sanırım, bu konuda yardım edebilecek varsa ben çevirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Yama için teşekkürler.

Bende kendimce Splinter Cell Conviction için çeviri yapmak istemiştim fakat açacak tool her yerde bulunabiliyorken, kapatmak için gereken tool ne hikmetse sadece birkaç grupta var. Her dosya, her test aşaması için bu gruba gidemeyeceğimi düşündüğüm için çeviriyi bırakmıştım. TGYama'nın böyle bir düşüncesi yok sanırım, bu konuda yardım edebilecek varsa ben çevirebilirim.
    +1 conviction, chaos theory oyunlarınında çevirilmesi harika olur..
  • Conviction'u bitirdim bugün. Şimdi Blacklist'e geçiş yapıcam yamayı görür görmez hemen uğradım buraya Steam sürümde umarım bir sıkıntı yaşamam.
  • Bu oyunu Türkçe yaması olmadan oynamıştım şimdi yamanizla tekrar oynamak farz oldu teşekkürler elinize emeğinize sağlık
  • Korsan oyunlarda da geçerlimi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaiserslautern34

Korsan oyunlarda da geçerlimi ??
    Evet.
  • Yama boyutu; buradaki konuda 204 Mb, kendi sitenizde ise 197 Mb olarak görünüyor. İkisi de v4 sürüm.
    Neden böyle bir farklılık olduğunu açıklar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Josepholoji

Yama boyutu; buradaki konuda 204 Mb, kendi sitenizde ise 197 Mb olarak görünüyor. İkisi de v4 sürüm.
    Neden böyle bir farklılık olduğunu açıklar mısınız?
    Yamada herhangi bir fark yok. Sadece yükleme programını değiştirdiğimiz için, dosyaları biraz daha sıkıştırma fırsatımız oldu. Bundan dolayı boyutlar farklı görünebilir. Dosyalarda herhangi bir değişiklik yok.
  • Yama v4.0 ile kusursuz olmuş. Oyun zaten harika. Steam'da 80 saatten fazla oynamışlığım var.

Çok teşekkürler emekleriniz için.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.