Şimdi Ara

Tom Clancy's Splinter Cell Conviction Türkce yama hatası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tom Clancy's Splinter Cell Conviction Türkce yama kurdum ve oyuna başladığmda oyundan atdı ve böyle bir hatayla karşılaştım bunun çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin :)

Tom Clancy's Splinter Cell Conviction Türkce yama hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slayer0077 -- 20 Kasım 2022; 13:17:17 >

• Splinter Cell Conviction yaması bir sitede Complete Edition ile birlikte verilmiş.(Google arama sonucu,bir siteden gördüm).Bu sitede bulunan yorumları okuyunca, Türkçe yamayı korsan oyunla oynama da ile ilgili bir sıkıntı var sanırım.Senin ki Complete Edition mu?Ayrıca malum yerden indirirken kırılma grupları da farkedebilir.Mesela bir oyun A grubu ve B grubu tarafından kırılmış olsun.Bu oyuna ait Türkçe yama A grubunun kırılmış oyununda çalışabilir ama B grubunun kırmış olduğu oyunda çalışmayabilir.Ayrıca sürümde önemlidir.Mesela yama 1.05 sürümü için yapılmış olabilir.Sen 1.03 kullanıyorsan böyle hata verebilir.

• teşekkür ederim çözdüm Tom Clancy's Splinter Cell Conviction Türkce yama hatası 

• slayer0077 kullanıcısına yanıt

Nasıl çözdün?

çözdüğünü söylüyorsun bari nasıl çözdüğünü söyleseydin de merakımız giderilseydi.

• kardeşim banada lazım yamadan dolayı oyunu açmıyor nasıl çözdüğünü söyler misin ?

• Nasıl çözdüysen ekibe de söyle de tekrar salsınlar yamayı piyasaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

kardeşim banada lazım yamadan dolayı oyunu açmıyor nasıl çözdüğünü söyler misin ?

• nasıl çözdün olm bizede söyleseydin aw

Devlet sırrı galiba nasıl çözdüğünü söylemeyeceksin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adam trollük yapıyor anlasanıza. Çözdüğü falan yok :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.