Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.149
Cevap
32
Favori
52.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xefion

1 eğer destek kesilmezse kaçıyorum
    2. tab'a basınca aşağıda yeşil destek seçenekleri çıkyor ordan çağırabiliyorsun. (kalitesi skill'leri geliştirdikçe gelişiyor.
    3. kaydedebiliyorsun diye hatırlıyorum.

teşekkür ederim deneyeceğim dediklerinizi
  • abi gamepad ile oynuyorum bu yüzden normalde oynuyorum

bazen geldikçe geliyorlar :)

işin kötüsü ölünce atıyor dağın başına. Abi silah swap alınca kaybolmuyordur menüye girdiğinde

bence alttan seçebilirsin. Belki restart ettiğinde oyunda standart olan silahla başlatıyor olabilir...

ben sinsice yaklaşıp susturuculu silahla indiriyorum, sniper kadar eğlenceli

Sevdim oyunu
  • Destek hiç bir unidad çatışmasında kesilmiyor diye biliyorum.Alarm düzeyi arttıkça hem destek için gelen adam sayısı ve zorluğu artıyor hemde ilaveten Atak helikopter gönderiyor Kobra apache tarzında. Onlar geldikten sonra dilediğin kadar adam katlet ve heli indir, anında tekrar spawn olup aynıları tekrar geliyor.Atak helileri indirdikten sonra motorla yada araçla hemen uzaklaşıp ormana yada en yakın ıssıza karışman lazım.

Yeşil destek dediğin Rebel'ler mi ? yoksa benim bilmediğim bir başka destek mi var kaçırdığım :)
    Arkadaşlar Desert eagle ve m40a5 çok tatlı bf4 deki en çok kullandığım silahlardan, 44 magnum varmıdır bu ghost recond da kapalı olan tabancalara bakmadım şimdi yazarken aklıma geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Destek hiç bir unidad çatışmasında kesilmiyor diye biliyorum.Alarm düzeyi arttıkça hem destek için gelen adam sayısı ve zorluğu artıyor hemde ilaveten Atak helikopter gönderiyor Kobra apache tarzında. Onlar geldikten sonra dilediğin kadar adam katlet ve heli indir, anında tekrar spawn olup aynıları tekrar geliyor.Atak helileri indirdikten sonra motorla yada araçla hemen uzaklaşıp ormana yada en yakın ıssıza karışman lazım.

Yeşil destek dediğin Rebel'ler mi ? yoksa benim bilmediğim bir başka destek mi var kaçırdığım :)
    Arkadaşlar Desert eagle ve m40a5 çok tatlı bf4 deki en çok kullandığım silahlardan, 44 magnum varmıdır bu ghost recond da kapalı olan tabancalara bakmadım şimdi yazarken aklıma geldi.

valla rebelleri çağırıyorum falan ama çağıramıyorum sanırım saçma saçma şeyler oluyor :D ve sürekli her oyunda standart silahlarla başlıyorum çok sıkıldım :/ ayrıca bi bölgeye giricem mesela, bir yere kadar gidiyorum daha sonra oyunu kapatmam gerekiyor kaydedemiyorum görevin ortasında bu da bir iyi yanı bir kötü yanı gösteriyor. şu söylediğiniz silahları ben nasıl edinicem :/ ? görev yapmadan önce küçük küçük çatışmalar mı yapmam lazım acaba :/
  • Boss lari hakladıkça değişik silahlar veriyor. Haritada silah parçaları ve silah kutuları da var, sniper scope terfileri falan. Esasında nette araştırılabilir enemy soldierslardan iyi silah düşer mi araştırmak lazım. çoğunda m412 ve scopion tarzı silah düşüyor. Bazen düşeni alıp mıdifiye edip de kullanıyorum.Güzel harita büyük araç sürmek isteyenlerin seveceği fakat combat harici transferde zaman alan bi oyun. Görüntüleri çok iyi bence.
  • Pvp modundan hala ses yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna 7.16 gb güncelleme mi gelmiş yoksa ben mi yanlış görüyorum gerçi şu oynanışı ufak tefek bugları düzelttilerse ne mutlu bize
  • Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU]

Benide ekleyin listeye. Sürekli oynayanlarda ekleyebilir arkadaş olarak.

nick: trust-88
  • fps oyunlarına aşinayım yeni aldım oyunu
    unchangeablee eklemek isteyen olursa ekleyebilir beraber oynayabiliriz.
  • Vallaha ben ana görevlerden daha çok şunu yaptım.
    Önce haritadaki major intel olan yerlere gittim.Haritada kırmızı noktalı yani adamların çok olduğu küçük mekanları komple temizleyip bizim rebel'lerin yerleşmesini sağladım. Daha sonra o elegeçirdiğim yerler bana spawn noktaları olmaya başladı bir nevi küçük karargah misali.

Daha sonra çete liderlerini yakalıyıp öldürmeden konuşturarak haritadaki madalyaları, silah eklentilerini ve skill point noktalarını açtım ve direk gidip onları ele geçirmek için kimi zaman gene aynı şekilde karargah olarak ele geçirdiklerim oldu yada unidad base lerine gizlice girip çatışma çıkarmadan eklentiyi yada yeni silahı alarak çıktığım da oldu.

M40A5 battlefield 4 den de bir gelenek misali bu oyunda benim favori silahım oldu.Onun 20 mermi kapasiteli yeni şarjorünü açtım susturucu ile pıt pıt.Drone kullan map te adamları spotla önce alarmları vur bas bas bağırıp destek adam istemesin :) Map engebeli bir yer yani yamaç gibi bir yerdeyse yükseklerden bi gözetleme yap planını çiz.Düşmanların en önce en üst yani yüksekte olanlarını ilk önce öldürki kimi zaman ateş etmeden saklanarak gideceğin pozisyonlarda kolay tespit edilme.Birde bir adamı vururken çok yakınlarında vurmaman gereken bir adam varsa bekle ondan uzaklaşsın, vurduğun adamın ceseti yere düştüğünde yaptığı ses direk adamları alarma geçiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Vallaha ben ana görevlerden daha çok şunu yaptım.
    Önce haritadaki major intel olan yerlere gittim.Haritada kırmızı noktalı yani adamların çok olduğu küçük mekanları komple temizleyip bizim rebel'lerin yerleşmesini sağladım. Daha sonra o elegeçirdiğim yerler bana spawn noktaları olmaya başladı bir nevi küçük karargah misali.

Daha sonra çete liderlerini yakalıyıp öldürmeden konuşturarak haritadaki madalyaları, silah eklentilerini ve skill point noktalarını açtım ve direk gidip onları ele geçirmek için kimi zaman gene aynı şekilde karargah olarak ele geçirdiklerim oldu yada unidad base lerine gizlice girip çatışma çıkarmadan eklentiyi yada yeni silahı alarak çıktığım da oldu.

M40A5 battlefield 4 den de bir gelenek misali bu oyunda benim favori silahım oldu.Onun 20 mermi kapasiteli yeni şarjorünü açtım susturucu ile pıt pıt.Drone kullan map te adamları spotla önce alarmları vur bas bas bağırıp destek adam istemesin :) Map engebeli bir yer yani yamaç gibi bir yerdeyse yükseklerden bi gözetleme yap planını çiz.Düşmanların en önce en üst yani yüksekte olanlarını ilk önce öldürki kimi zaman ateş etmeden saklanarak gideceğin pozisyonlarda kolay tespit edilme.Birde bir adamı vururken çok yakınlarında vurmaman gereken bir adam varsa bekle ondan uzaklaşsın, vurduğun adamın ceseti yere düştüğünde yaptığı ses direk adamları alarma geçiriyor.

bilgiler için teşekkür ederim ihtiyacım vardı bunlara deneyeceğim hepsini
  • Yararı olacaksa ne ala. Rica ettim iyi eğlenceler.
  • Beyler. Oyunda anlık donma sorunu yaşayan var mı? 10 saniyede bir donuyor takılıyor geri devam ediyor. Oynanmıyor anlayacağınız. Bu sorunu yaşayan var mı acaba?
  • CagriErcan kullanıcısına yanıt
    Anlık donma oluyor, nasıl mı ?
    Helikopter ile uçarken map de gitmediğim yeni yerlere yada çok yoğun grafik olan ekran kartını daha fazla zorlayan alanlara girerken oluyor.

Uzay makinesi topladık, alacakaranlık saatlerde gölgeler arttığı anda oyun bazen 32 fps ye kadar düşüyor.
    Motion blur hariç diğer tüm ayarlar ultrada, ortalama 70 e kayın fps alıyorum.AA ve diğer köşe yumuşatma ayarını azalttığımda 6 yada 7 fps değiştiği için hepsini açık bırakmayı tercih ettim.
    Bu kadar sisteme banamısın demiyor mıçtımın oyunu.Dün tüm ana görevleri bitirdim.Arada sırada girip yan görevleri yapıyorum yada unidad base ye gizlice girip zpt çalıyorum sora veriyorum coşkuyu çok sürmez 2 haftaya komple silerim oyunu.
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    arkadaş 1080ti aldı 2k 60 fps bulamıyor. Grafikler harika ve cpu canavarı

bende gtx 960 var 4ghz oc li phenom II X6 1055t

very high zaten darboğaz da 1080p high cpu %90 sınırlarında 38-40 fps average

ancak oynayabiliyorum. Bence bu işlemciyle müthiş başarı...

Tavsiye ederim oyun bence 8 i zorlayacak kadar başarılı yani parasının hakkını veriyor gibi.

Bi işte benim gibi acemi oyuncular dağın başında misile yiyip heli düşünce uğraş dur dağlık araziden kurtulana kadar :) (portallar da uzak oluyo bazen :)

Ben de susturuculu tabancayla gizli indirmeyi sevdim, daha tam açamadım sniper techizatını...
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Anlık takılmadan kastım fps drop falan değil kardeş, bildiğim mouse ve görüntü bir saniye kadar donuyor. Çözdüm sorunu bu arada; video ayarlarından full screen yaptım, fps unlimited ve refresh rate 75 hz. grafik ayarlarından da gereksiz bir iki özellik kapattım şu an donma kesildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

arkadaşlar dayanamadım oyunu satın aldım lakin oyundan hiçbirşey anlamadım..
    berbaber hem oynayıp hemde bana azçok yardım edebilecek arkadaşlar varsa iletişime geçelim

ben ederim biraz ekle rockwald uplay
  • oyun ps4ümde mevcut.
    takım olmak isteyen varsa mesaj atabilir bana,birlikte oynarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 9 Haziran 2017; 14:8:51 >
  • arkadaşlar bu oyun bende 2 adet biri satıcam ve oyun key halindedir msi anakart hediyesi olarak geldi delüxe edition isteyen mesaj atsın.
  • İyi günler

Oyunu alma gibi bir düşüncem var fakat araştırmalarıma göre arkadaşlarınla veya takım halinde oynanırsa oyunun zevk verdiği söyleniyor bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı? Beraber oynarız diyen arkadaşlar Discorddan veya herhangi bi yerden benimle iletişime geçerse sevinirim.Almadan önceden bi kaç sorum olacak cevaplar için şimdiden teşekkürler .

1)Season Pass gerekli mi?

2)Oyun artık bitti yapacak birşey yok kaldır çöpe at mı? Yoksa end gameden sonra bile operasyonlara devam ediyor muyuz?

3)Steamden alan biri Uplay kullanıcısı ile oynuyabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrednL.triceps -- 21 Haziran 2017; 16:38:30 >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.