Yüzbaşı
28 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 78 (Bu ay: 1)
Gönderileri

İncehesap Cuma geceleri kampanyasından hazır sistem siparişi verdim çoklu kredi kartı desteği ile 22.00 de başlayan kampanyada 22.02 de ilk kredi kartından ücreti çektim. Buraya kadar her şey olması gerektiği gibi İncehesap.com bu ilk karttan ücreti çekince o sistemin stoğu bana rezerve etmesi lazımdı ama yapmadı.

2. Kredi kartından ücreti çekmem biraz zaman aldı. İki karttan ücreti çektikten sonra siparişlerimde gözükmedi ve belli bir süre sonra çekilen ücreti iade etti. Müşteri hizmetlerine yazıyorum üzgünüm kampanya bitti diyor beni mağdur ettiler benim hakkımı başkasına verdiler.

Madem stok yoktu kredi kartımdan çekip limitini bitirip başka bir ürün almama engel oldular. Stok yoksa kartlardan ücreti neden çektiler? Müşteri hizmetlerine yazıyorum yardımcı olan yok.

Monster Tulpar T7 v. 19.5 sürekli bozuluyor. Teknik servis berbat 3 defa servise gitti sorunu çözmeden geri yolluyorlar. 26.06.2020 tarihinde servise verdim 04.07.2020 de teslim aldım. Sorun Windows bozukmuş dediler. Windows 10 2004 yükledim sıfırdan olmadı. Windows 10 1909 yükledim olmadı.
Teknoloji ve bilgisayardan iyi derecede anlıyorum sistem ve ağ uzmanlığı eğitimi aldım.
Çok büyük zaman kaybı ve maddi zarara uğradım.
İlk önce soket çıktı dediler onu yaptılar. Soket kendi kendine nasıl çıkıyorsa artık sonra klavye değişti dediler klavye anı yine değişmemiş.
Teknik servisteki beceriksiz çalışanlar yüzünden 3 defa servise gitti yine servise göndereceğim.
Bu markadan kesinlikle uzak durun.
İnternet üzerinden binlerce TL lik ürün satın aldım.Hayatımda böyle bir rezillik ilk defa yaşadım.
2 adet FEIYU VIMBLE 2 Gimbal adlı üründen aldım.Bir tanesi kendime diğerini arkadaşa aldım.Benden başka 2 arkadaş daha aldı.Onlarda hiçbir sorun yok.Benim verdiğim siparişlerdeki ürünler
1)Dış jelatini olmadan geldi.,
2)İki üründe arızalı (%99 iade yapılan ürünü gönderdiler)

Öncelikle aşağıdaki metni mail olarak gönderdim.

Aşağıdaki sipariş nolu ürünler dış paketi açık ( Jelatini yok ) ve kullanılmış arızalı geldi.
Kargo paketini yapan kişinin bunu kasıtlı ve bilinçli yaptığını düşünüyorum.2 arkadaşımda aynı üründen aldı onların ürünü dış jelatini kapalı olarak geldi ve sorunsuz çalışıyor.

( 03.05.2020 21:32 tarihli 200503-027746 numaralı kaydınız alınmıştır. )

Ve bugün gelen cevap beni çıldırttı.

İşlemlerinize başlanabilmesi için kargo firmasından alınan ''durum tespit tutanağı'' iletmenizi rica ederiz. Tutanak olmaksızın işlem başlatılamamaktadır.

Böyle bir rezalet olamaz.
Eğer ki sinemia üyeliği düşünen varsa bu yazdıklarımı okunmadan karar vermesin.
Bundan 3 ay önce çift kişilik pakette herhangi bir sorun yaşamadım.Fakat son 2 ayda 2 li bilet paketimi kasıtlı ve bilerek kullandırmadılar.
Yaşadığım sorunları destek kaydı ve mail olarak bildirdim.Umurlarında bile olmadı .
Cinemaximum da çalışanlarda bu son aylarda sinemia kullananların büyük kısmının bilet alamadığını söyledi.
Şikayetvar ve benzeri sitelerde sinemia üyeliği hakkında son zamanlarda yüzlerce şikayet görebilirsiniz.
En iyisi sinemya gitmemek dijitale platformlardan internet izlemek.
Steam ın gelmiş geçmiş en büyük kazıklarından bir tanesi LawBreakers oyunudur.
Oyunu beta zamanında denedim çok eğlenceli idi sonrada alalım dedim.Belli süre sonra oyuncu eşleme çok adaletsiz olmaya başladı daha sonra maç bulma süreleri çok arttı.

Steam a defalarca iade bileti açtım süreden dolayı yardımcı olmadılar.Daha sonra oyun bedava oldu bell isüre galiba şuan steamda yok şirket sunucuları kapatmış.Oyunda hikaye modu zaten yok online diye para verdik.

Şirket batsa bile steam bu mağduriyeti gidermesi gerekir.Müşteri memnuniyeti sıfır adamlar milyar dolar kazanıyor iade etseler hiç koymaz.

" Steam, 2017 yılında 4.3 milyar dolar nakit parayı Valve'ın kasalarına koymuş."

Daha önce açtım haksız yere admin silmiş konudışı olan yere.
SAMSUNG SSD 850 EVO 250GB MZ-75E250BW ürünü n11 deki NOTEBOOKWORLD adlı satıcıdan aldım.Üründeki arıza nedeniyle samsung müşteri hizmetlerini aradım.Ürünü satıcıya göndermemi söylediler.Satıcıya mesaj attım ürün arızalı hangi kargo ile göndereceğim diye.Yasa gereği arıza durumunda satın alınan yer gidiş - geliş kargo ücretlerini karşılamalıdır.Fakat bende gidiş ve geliş kargo ücretlerimi ödememi talep ettiler.
Daha önce başka marka ssd ler aldım teknik servis durumunda direk distribütör firmaya götürdüğümde yardımcı oldular.
Büyük firmalar haricinde samsung ssd alırsanız arıza durumunda böyle küçük firmalar sizi mağdur eder.Başkalarının başına gelmemesi için yazıyorum.
Need For Speed Payback CPY Tarafından Kırıldı bu konu neden silindi?

Konu adı altında hiçbir şekilde link veya torrent paylaşımı olmadı.
Haber amaçlı bir yazı kimlerin zoruna gitti?
Ethereum gün içinde 130 dolar civarına kadar çakıldı.Sahibinden.com da panik satışları başladı.

Güniçi Ethereum fiyatları:

Güniçi sahibinden.com ilanları:

Ataşehir bölgesi için profesyonel bilgisayar servisi mi arıyorsunuz?

Özgüven Bilişim nitelikli uzman ekibi ile probleminizi çözmeye hazır.

Tüm ataşehir bölgesi için bilgisayar, notebook, tablet ve apple mac cihazlarınız için yerinde servis hizmeti alabilirsiniz.Diğer hizmetlerimiz için web sitemize tıklayın.

http://ozguvenbilisim.com/tag/atasehir-bilgisayar-servisi/
http://ozguvenbilisim.com/atasehir-bilgisayar-servisi/

İletişim: 0216 313 13 43

Ana faaliyet alanı Bilgisayar Danışmanlık Hizmetleri olan Özgüven Bilişim 2017 yılının Ocak ayında kurulmuştur.Bilişim alanında bir çok sertifika ve uzman personele sahiptir.Yeniliklere ve gelişime açık olmayı ilke edinmiştir.

Verdiğimiz Hizmetler:
Bilgisayar Bakım Anlaşması, Network Güvenlik, Network Kablolama,Bilgisayar Teknik Servisi, Veri Kurtarma,Veri Yedekleme Hizmetleri, Web Tasarım, Network Kurulumu , VPN , ESET Kurumsal Satış , Sosyal Medya Hesap Danışmanlığı ve Google Reklamları , Kurumsal Kimlik Tasarımı , Kurumsal Kimlik Kılavuzu , Video & Animasyon, Logo Tasarım

Özgüven Bilişim

Ümraniye Bilgisayar Servisi
Hakkında
İlgi Alanları: Hukuk, Bilişim sistemleri , Oyun konsolları
Forum İmzası:
RYZEN 9 3900X , Dark ICY 120 Sıvı Soğutma , 16 GB DDR4 3200 MHZ RAM Mhz,GeForce® GTX 1070 Mini , Cooler Master RC-690 II , 250 GB 850 EVO SSD , Seagate 1 TB 7200RPM Sata 3 32 MB , FSP AURUM PRO 80PLUS GOLD 1200W , A4 tech bloody v7 , LOGITECH G103 , Logitech Z906 , Samsung UHD 28” Monitor (U28D590D)
Forum İkinci El İmzası:
RYZEN 9 3900X , Dark ICY 120 Sıvı Soğutma , 16 GB DDR4 3200 MHZ RAM , GeForce® GTX 1070 Mini , Cooler Master RC-690 II , Kingston hyperx 120gb ssd , Seagate 1 TB 7200RPM Sata 3 32 MB , FSP AURUM PRO 80PLUS GOLD 1200W , A4 tech bloody v7 , LOGITECH G103 , Logitech Z906 , Samsung UHD 28” Monitor (U28D590D)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Oyun Platformu
PS3
TV
LG
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Ekran Kartı
Zotac
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.793
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.360
Konularının görüntülenme sayısı: 276.779 (Bu ay: 460)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.274 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.