Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.148
Cevap
32
Favori
52.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

arkadaşlar dayanamadım oyunu satın aldım lakin oyundan hiçbirşey anlamadım..
    berbaber hem oynayıp hemde bana azçok yardım edebilecek arkadaşlar varsa iletişime geçelim

valla şimdi ben sizin yazdığınızı yazıcakken sizin yazdığınızı gördüm yani bende hiç bir şey anlamadım ya, arada bir online oluyor adamlar geliyor birbirlerinin araçlarını vuruyorlar falan ben kavrayamadım
  • Herhangi bilgide yardımcı olmaya çalışırım gerekirse kasarız gerekirse dalarız hem benim de 1 arkadaşım yeni alcak sizle beraber başalrız Steamİd:http://steamcommunity.com/id/EEge01/
    Ekleyin steamden konuşuruz
  • Bende dun yeni Eran karti aldim MSI gtx 1070 gaming x modeli . Oyun kanpanyasi vardi Wildlands istedim bugun kod gelmis bir aksilik olmaz ise yarin oynamaya basliycam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainEge0 C kullanıcısına yanıt
    Tamamdır yarın ekleyeceğim şimdi kapattım bilgisayarı, teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: bioleon555

Bende dun yeni Eran karti aldim MSI gtx 1070 gaming x modeli . Oyun kanpanyasi vardi Wildlands istedim bugun kod gelmis bir aksilik olmaz ise yarin oynamaya basliycam

hocam merhabalar ürünü nerden aldınız ve talepte nasıl bulundunuz?
  • saMetallica kullanıcısına yanıt
    vatan bilgisayardan aldım. 9 mayıs a kadar sürecekmiş kampanya.. maili gönderdiğiniz var sayarsak size 2 gün sonra bir mail geliyor mailde kod geliyor bu kodu nvidia Experience de kod ekle bölümünden ekleyip 2 oyundan birini secmenizi istiyorlar. secim yapınca uplay hesabınızı girmenizi istiyorlar girdiğiniz hesaba oyun ekleniyor.daha sonra uplay i acıp oyunu kütüphaneden indirebilirsiniz..
    detaylar:
    http://www.vatanbilgisayar.com/kampanya/for-honor-ghost-recon/
  • quote:

vatan bilgisayardan aldım. 9 mayıs a kadar sürecekmiş kampanya.. maili gönderdiğiniz var sayarsak size 2 gün sonra bir mail geliyor mailde kod geliyor bu kodu nvidia Experience de kod ekle bölümünden ekleyip 2 oyundan birini secmenizi istiyorlar. secim yapınca uplay hesabınızı girmenizi istiyorlar girdiğiniz hesaba oyun ekleniyor.daha sonra uplay i acıp oyunu kütüphaneden indirebilirsiniz..
    detaylar:
    http://www.vatanbilgisayar.com/kampanya/for-honor-ghost-recon/

çok teşekkürler.
    ben zaten çok geç öğrendim aldığımız yerden alacağımızı kodu. msi vercek diye msi verdiği kodu 16 hanelik kodu giriyom uplaye tık yok. geforce a giriyorum tık yok. meğer msi ın verdiği kod season pass miş. önce normal kod almak lazımmış.

ben hepsiburadan aldım. pazartesiden beri bekliyorum.
    daha sormadılar bile ürün seri no cart curt fln. bak vatan pc ne güzel form yapmış.
  • saMetallica kullanıcısına yanıt
    Form u siz dolduruyorsunuz vatan bilgisayar ugrasirmi onunla 😁

• quote:

Form u siz dolduruyorsunuz vatan bilgisayar ugrasirmi onunla 😁

demeye çalıştığım da o ya. vatan biligsayar form vermiş doldurun diyor.

hepsiburada da form fln yok. pazartesiden beri bekliyordum her gün telefon açıyordum.neyse ki geldi artık kurtuldular benden.
  • Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU]Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU]

Evet arkadaşlar season passli olarak aranıza katıldım. Beğendim oyunu multiye zamanım olmayacak gibi. Logitech F710 ile oynadığımdan

alışma sürecindeyim....

Yorumu yazmamın ana sebebi eski cpu sahipleri düşünmeden oynayabilir. İşlemci dostu darboğazsız bir oyun gibi: Bu arada witcher façasız olmaz...

Sistem:

Phenom II X6 1055t 4 ghz overclocked
    gtx 960 4 gb hafif overclocklu
    16 GB ram

1080p high 40 fps... very high 32-33 fps

Season pass hala 25 eu üzerinde allkeyde

http://www.allkeyshop.com/?mref=hasan+malatya
  • Son gelen Nvidia ekran kartı yazılım güncelleştirmesiyle oyun biraz rahatladı sanki, ani takılmalar kalmadı, yanılmıyorsam fps olarak 7-8 fps artış var bende.

Nvidia kullanan diğer arkadaşlar bir fark görebildilermi ?
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    ben daha yapmadım güncellemeyi, uyarın için sağol....

4,5 fps artacaksa bile very high oynarım 36-38 fps yeterli
  • Beyler silah çeşitliliği, silah özelleştirmeleri nasıl?

ayrıca pvp modu kaç kişilik olacak?

sniper roleplay yapmak istiyorum ve tam bir scope çılgınıyım, bu konuda beni tatmin edermi?

(amacım dağa taşa çıkıp hesaplamaları yapıp 1 atış 1 can kuralını uygulamak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 5 Mayıs 2017; 21:59:58 >
  • Bir atış bir ölü yaparsın, 6x dürbüne gelene kadar 5x ile idare edeceksiniz.Ama dürbün ile uzağa atabileceğin mesafe kısıtlı çünkü belli bir mesafeden sonra map te dolaşan adamları göremiyorsun. Bende düşündüm senin gibi ama olmadı.
    469 en uzak Headshot mesafem ama kapasite bu değil 800 falan olsa gene vurulur. Bf4 de helikopterden helikoptere 3150 metre atmıştım bu oyunda 1000 olsa ne yazar :)

Edit: One shot one kill için "Arma" serisini oynamalısınız.Birde susturucu taktığın zaman elevation hesabı değişiyor ve
    tüfeğin hasarı azalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chagotta -- 8 Mayıs 2017; 10:24:21 >
    Drone upgrade i ile sarji artirip adam isaretleyip ugrasilabilir. Ama tum upgradeler icin scope,drone vs epey bi skill kazanmak lazim gibi

• Zobaa16 kullanıcısına yanıt
    Maplerde ünlem işareti olan çete üyelerini zorla konuşturduğunda skill point mekanlarını sana yumurtlayıveriyor.
    Onları almak için bazen unidad lar ile aşık atman lazım. Ben ne yaptım.Unidad'a ait bir zpt tarzı zırhlı araç aldım.Yan görevlerin bir çoğunu bunlar ile çok kolay bitirdim. Gerekli olan yakıt, ilk yardım vb kriterleri doldurmak kolay oldu.
    Yakıt yüklü kamyonu tag'lama işini patlatmadan yaptığında 5k yakıt birikiyor falan. Bu birikimler oldumu, topladığın skill puanlarını çatır çatır kullanırsın.İstersen yardımcı olmaya çalışırım birlikte oynarız.

Edit:Bu oyunda en önemli şeylerden biri sesis olup alarmları devre dışı bırakıp düşmanın elini ayağını bağlayıp saldırmak.
    Hidden and Dangerous :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chagotta -- 12 Mayıs 2017; 11:52:29 >
    Cevaplar icin sagol. Malesef offline oynuyorum bide gec vakit. Ben sevdim oyunu daha 5 saatteyim, haftaya epey bi oynarim Insallah...Arkadas gibi , senin dedigin skilleri basip sniper oynamayi dusunuyorum...

• PS4 den oynuyorum , oynanışı operasyon tarzı gizlilik uygulaması gayet eğlenceli , araç sürüş mekaniği berbat bu arada.

Bende bi sorun var bir türlü çözemediğim , görevlerim gelmiyor hiç bir şekilde , şu ana görevlerden bahsediyorum küçük sarı intel ünlemli olan. Takıldı kaldı 4 5 bölüm sonrasında anlayamadım
  • oyunla ilgili bir kaç sorum var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

1 unidadler ile kesinlikle savaşamıyorum her daim destek geliyor kesemiyorum o desteği
    2 bazen haritada yeşil beliren kişiler oluyor onlar benimle savaşıyor o adamları her zaman nasıl alabilirim yanıma bir yere giderken
    3 sürekli aynı silahlarla başlıyor oyun, mesela dün ak47 buldum, oyundan çıktım daha sonra tekrar açtım ak47 yok elimde hep standart silahlarla devam ediyorum.

kısacası oyunu biraz daha kolaylaştıracak bir şey varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim, bu arada en zorunda oynuyorum
  • 1 eğer destek kesilmezse kaçıyorum
    2. tab'a basınca aşağıda yeşil destek seçenekleri çıkyor ordan çağırabiliyorsun. (kalitesi skill'leri geliştirdikçe gelişiyor.
    3. kaydedebiliyorsun diye hatırlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.