DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Tolgshow'a gülüyor musunuz ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
156
Cevap
0
Favori
11.131
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Tolgshow'a gülüyor musunuz ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5313 Mesaj
      22 Ocak 2018 15:15:13
      bence hep kendini tekrar ediyor ve belli bir süre sonra iyice saçmalıyorlar.dış ses tolga'ya birşey söylüyor oda anlamamış salak numarası yapıyor,işi habire erotik alman filmine çekmeye çalışıyor,sonra tamam hazırım diyor 1 dk geçmeden yine aynı döngü.
      |
      |

DH istatistiklerini görmek istiyorsan oku takip et
      >>> POTANSİYEL TROLL<<<
    • Yarbay
      2825 Mesaj
      22 Ocak 2018 15:24:39
      Güldür güldürü sevenler ile recep ivedik sevenler aynı kitleye hitap ediyor.

Eski iş yerimde bir konuşma esnasında en sevdiği filmi söyleyen çocuklardan birisi "cerenle celal"... Ulan git başka milyonlarca eser varken sen cerenile celali sev...

Bu kadar vizyonsuz bir ülkedeyiz.
      |
      |

• Binbaşı
      1215 Mesaj
      22 Ocak 2018 15:26:09
      recep ivedik beğenenler aslında sosyal deney konusu
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 16 saat 37 dakika kadarı kaldı.
      22 Ocak 2018 17:13:30
      İzliyorum eğleniyorum . Televizyonda belgeseller hariç yararlı ne program var söylerseniz izleriz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2360 Mesaj
      22 Ocak 2018 17:14:03
      Konsept özgün, 2007'den beridir izlerim Tolga Çevik'in yer aldığı bu konsepti. Komik olmasını istediğiniz için izlerseniz komik olmaz, gülmek için izliyorsanız da gülmezsiniz. Her kitlesi için demiyorum ama 2007'den beridir takip eden kitle böyle bakmıyor.
      |
      |

Çok sıkışmıssındır, koşar adımlarla ilerlersin, en uygun ortam olan eve ulaşmak üzeresindir, neredeyse ucundadır, kapıyı açarken zıp zıpsındır, bir o yana bir bu yana slalom çiziyor, kıvırıyorsundur, son kapıyı tekmeyle açtığın an vücudunu esir alan o baskıyı pantolonunu indirerek dizginlerken tazyikli bir şekilde tüm içindekileriyle birlikte salıyorsundur, zart zurt çatır çutur çıkan o sesin yanında baskının vücudundan uzaklaştığı o an yaşadığın o zevk, o rahatlık, o süreç, o his, o orgazmatik sirkülasyon... İşte benim hayatım, tüm zenginliğim bu; amacım da.
    • Yüzbaşı
      421 Mesaj
      22 Ocak 2018 18:31:49
      Ben genel olarak Tolga Çevik'e gülmüyorum.

|
      |

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      22 Ocak 2018 18:46:31
      bence salih kalyon ile yapılan bölümler çok güzeldi.halen arada bakıp gülerim.cem yılmaz'ın çıktığı bölüm dahil bu sefer olmamış ama
      |
      |

• Binbaşı
      1202 Mesaj
      22 Ocak 2018 19:33:27
      Evet gülüyorum her akşam yatmadan önce bir tane eski bölümünü açar gayette kahkaha ata ata gülerim eğer sürekli kasıntı bir şekilde kendimi şartlandıran bir insan olsaydım dünyanın en komik adamına bile gülemezsin zaten Tolga Çeviği ve yarattığı konsepti çok seviyorum müdür ne’aptın dışında tüm formatlarda çok başarılıydı hepsinin ayrı bir güzelliği var kanal d TRT tv8 star vs şimdi ki tolgshow formatını da çok sevdim.

|
      |

• Çavuş
      56 Mesaj
      22 Ocak 2018 19:50:28
      Güldür güldür kesinlikle saçmalık. Tolga çevik ise yerinde ve ince espiriler yapabiliyor.

|
      |

• Yüzbaşı
      481 Mesaj
      22 Ocak 2018 20:47:55
      Gülüyorum izlerkende çok eğleniyorum bence bu adama gülmeyen kişinin zekasında bir problem vardır ya inceyi anlamıyordur yada elit takılmaya çalışan entel tiplerdendir.
      |
      |

• Çavuş
      45 Mesaj
      22 Ocak 2018 22:08:36
      Gelmişken yazayım en büyük Çöplerden biri geliyor.

Fragmanini bile izleyemedim

Filmin ismi Kayhan

|
      |

• Binbaşı
      1400 Mesaj
      22 Ocak 2018 22:16:26
      Hülya avşarın olduğu bölüm efsane
      |
      |

• Teğmen
      236 Mesaj
      22 Ocak 2018 23:34:22
      Tolga Çevik'in bu formatta takıldığı aşırı hissediliyor. Yönetmenin attığı pasları karşılayamıyor. Yani espri ile tamamlayamıyor.

Yönetmen de aynı şekilde. Üretmede sıkıntı yaşanıyor. Gülenler zaten ordaki seyirciler ve oratam etkisi ile gülünüyor.(belki de efekttir bilemem.)Zaten ön sıra konuğun yakınları. Onlar gülünce gülüyor millet de. (Etkisi var bunun göz ardı etmeyin.)
      Ancak ikinci yarısına bakıyoruz. Tolga "Tolga", yönetmen de "Yönetmen".

DVD şakasının olmadığı bölüm yok artık. Hatta olmadığı 15 dk yok. Artık bu bitmeli.
      |
      |

COMINGSOON
    • Yarbay
      10533 Mesaj
      22 Ocak 2018 23:47:30
      açıkcası arkadaşım hoşgeldin bölümleri çok daha iyiydi.

tabii bu gülme işi görecelidir fakat bu sezon olmuyor gibi geliyor bana.
      |
      |

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB
    • Yüzbaşı
      269 Mesaj
      22 Ocak 2018 23:52:57
      1. bölümü iyi değil ama 2. kısım hala güldürüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      625 Mesaj
      23 Ocak 2018 00:53:55
      kesinlikle katılıyorum . Arkadaşım hosgeldinde toplasan 1 2 sefer izlemişimdir. Her hafta aynı şeylere gülenleri anlamıyorum. Yonetmen laf soyleyecek tolga k.ından anlayacak bel altı saka yapıcak olay bu. Bak bu konsept ne zaman güzeldi biliyormusun ilk çıktığında. Salih kalyon bombaydı bak o herif yeminle tolga cevikten daha komikti açın izleyin. Biraz program tutunca herifi şutladılar, sonra benim gözümde bitti zaten. Cem yılmazla olan bölüm bi tık fena değildi diğerlerinde hiç gülemedim.
      |
      |

• Teğmen
      197 Mesaj
      23 Ocak 2018 01:30:10
      Adam oraya gülmek için gelmiş, üstüne de para vermiş. Her şeye gülecek tabi ki.

|
      |

• Yüzbaşı
      646 Mesaj
      23 Ocak 2018 04:28:54
      Ben normalde sıkı takipçisiyim. Arkadaşım Hoşgeldin formatı ile bağımlısı oldum diyebilirim. Mesela Komedi dükkanı 1. bölümden itibaren bakayım dedim. Rezalet, aceminin önde gideniymiş hepsi. Arkadaşım Hoşgeldin programında tecrübe sayesinde çok iyi kıvama gelmiş. Aynı zamanda Ezgi, Sarp, Minik tiyatro üçlemesi bitince çitayı düşürmüş gibi geldi. Onları çıkartıp iki sahne yapmış, çatıya da orkestra koymuş resmen para ile göz boyamaya çalışmış. Ufak bir mütevazi sahne ile neler yapan insanın burnu büyümüş.
      |
      |

• Yarbay
      5682 Mesaj
      23 Ocak 2018 04:43:18
      Gayet komik. Tolga cevik ve dis sesin kalitesi cogu tv showlarindan daha iyi

Tolga cevik harbiden firlama :D tam serefsiz isini biliyor ve realde efsane efendi birisi

Asil soru guldur guldure nasil guluyor insanlar.. Bu kadar basit, zorlama bi program olamaz

Denk geldigimde nadir gulduruyor.. Gerci bi skecte yerlerdeydim 'kedi behlul' du skecin adi :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

blondieastwood. RAWR
      fast car & hundred miles
    • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 14 saat 4 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      23 Ocak 2018 07:42:19
      Tr nin tvlarında izlenmeye değer bir şey bile yoktur

|
      |

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
SEO
paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.