Şimdi Ara

Tolgshow'a gülüyor musunuz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
12.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sadece Tv de Dikkat Şahan Çıkabilir-Olacak O Kadar-Yasemince-Reyting Hamdi vakti zamaninda bir bunlara gülmüşümdür.Gerisi ÇÖPTÜR benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabus87

Güldürmüyor.

Sadece Tv de Dikkat Şahan Çıkabilir-Olacak O Kadar-Yasemince-Reyting Hamdi vakti zamaninda bir bunlara gülmüşümdür.Gerisi ÇÖPTÜR benim için.

Hocam siz de artılandınız.

• komik gelmiyor nedir ya.sanki birsürü komedi programı veya güldüren aktivite diziler filmler var da ...ülke olarak berbat yıllar geçirirken birilerinin koltuğundan kalkıp kolları sıvayıp birçok faktörü karşısına alıp bizler gülsün eğlensin diye birşeyler yapıyor komik bulmuyorum nedir ya :D avrupa'da varmı böyle tipler acaba ?
  • bende gülmüyorum,tolga bey zaten hep bel altına vurmaya başlamış,eskisi gibi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: agasar_ts61

komik gelmiyor nedir ya.sanki birsürü komedi programı veya güldüren aktivite diziler filmler var da ...ülke olarak berbat yıllar geçirirken birilerinin koltuğundan kalkıp kolları sıvayıp birçok faktörü karşısına alıp bizler gülsün eğlensin diye birşeyler yapıyor komik bulmuyorum nedir ya :D avrupa'da varmı böyle tipler acaba ?

Beğenmek zorunda mıyız kardeşim?

• önceleri severek izliyordum bayağıda gülüyordum ama niyeyse tolgshow da pek gülmüyorum. belkide önceki mesajlarda bir arkadaşın dediği gibi doygunluğa ulaşmışızdır ondan eskisi gibi gülemiyoruz
  • Gülmüyorum; çünkü ekşiciler gibi popüler ne varsa çamur atmam lazım, o yüzden kendimi tutuyorum, böyle daha kuğuul görünüyorum.
  • Seyircilerin daha fazla reaksiyon vermesi,ortamdan kaynaklanıyor.orda canlı canlı esprilere şahit olmak.Sinemada da buna benzer bir durum var mesela,az gülünç bir espriye salon teptik gösterince,ister sitemez siz de tepki veriyorsunuz ve yayılıyor.Bu tarz gösterilerde elbet daha fazla oluyor bu durum.

• Trt ve stardayken komikti. tolgshowu hiç sevemedim hele son bölüm tebessüm ettirmedi o kadar kötüydü.

• Eski programlari daha iyiydi, bu format olmamis bence.

• Komik değil! eskiden Salih Kalyon ile birlikte program yaparlardı işte o zaman gerçekten komikti şuan çok iteleme bir şova döndü...

• Ünlü konuk aldığı bölüm olmamış. Öteki bölüm de alışkanlıktan komik gelmiyor. Gerçi ben son çıkan ArifV216 filmine de pek gülemedim. Sorun bende olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red-army

Yalnız değilsin dostum Gülmüyorum.

Mesela Güldür Güldür de ÇÖP

çöp bile daha kaliteli hocam ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: InScienceWeTrust

Komik değil cem yılmazın konuk olduğu bölüm bile komik değildi zaman kaybı bu program

bunu yazmaya gelmiştim...benden önce davranmışşın
  • Komik gelmiyor hatta Tolganın hareketlerini itici buluyorum böyle o arkadan gelen ses ile yapmacık şekilde girdiği diyolaglar inanılmaz itici.
  • guluc bır tarafı yok
  • İnsanlar saygısızlığa gülüyor sanırsam.

Dikkat edin, Tolga Çevik de dış ses de sürekli birbirlerinin sözünü kesiyorlar, sürekli konuların tam ortasındayken saçma bir şey diyorlar ve bunu bilerek yapıyorlar.

Normalde sözü 2-3 kereden fazla kesilen insan sinirlenir ama burada danışıklı bir söz kesme var ve sırf bu bile beni uyuz ediyor. Konu bütünlüğü olmadığı için de takip etmek zorlaşıyor ve gittikçe daha saçma bir hal alıyor.
  • Tolga çevik'i seviyorum ama bu tolgshow pek hoşuma gitmedi. Dün youtube'a yüklenen son bölümünün ilk yarım saatini zar zor izledim. Hiç bir halt yok boş boş şeyler yapıp erotizme çevirmeye çalışıyor işi
  • zaten programa dışarıdan gülme efekti ekleniyor. dışarıdan gülme efekti eklenen komedi programlarından oldum olası nefret etmişimdir.
  • Sen git recep ivedik izle diyenler gelmemiş, ilginç

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.