Şimdi Ara

Tolgshow'a gülüyor musunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
12.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana komik gelmiyor açıkcası o seyirci de nasıl öyle herşeye gülüyor şaşırıyorum. Dış ses arkadaşım diyor seyirci kahkaha atmaya başlıyor zaten. Siz ne düşünüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryad Boudebouz -- 23 Ocak 2018; 12:48:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gülüyorum. 10 yıldır olmasa da uzun zamandir tolga çeviğin bu konseptini takip ederim. Hala eski izlediğim programlari açıp tekrar izlerim. Doğaçlama tiyatroda zirvelerde bence.

• Tolga Çevik'e çok gülerim bütün programlarını takip ettim hala da ediyorum falat Tolgshow olmamış.Hem format kötü olmuş hem seyirciye çok yer veriliyor ben sevmiyorum seyirciyle oynanan tiyatro kısmını.
  • onu bunu bilmem 2. kısımda sahneye çok güzel karılar çıkıyor ha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne saçma soru bu, gülüyor musunuz nedir. Kendin gülmüyorsan ilgilendiğin şey farklıdır ne biliyim. Baya severek izli yorum. Seyirci her şeye gülüyo r demişsin, katılmıyorum ama bazen komik olmayan yerlere gülme efekti koyuyorlar, tepkin onadır zaten
  • Aynen gülmeniyorum bende çoğu zaman kanal degisiminde denk geldiğimde daha bi hızlı geciyorum kanalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Talkshow kısmı iyi değil eskisi gibi sarp ezgi mola diş ses ve minikle tiyatro sergilemeye devam etse daha iyi olurdu

• Banada pek hitap etmiyor. O konsepte eskidende alışamamıştım zaten. Arkadaşım diyen dış sesin dediklerini yapamayımca bunu komiklik olarak sunmak bana garip geliyordu. O yüzden bu programa hiç bakmadım.

• Eski programlarina cok gulerdim arkadasim hosgeldinde filanda bu tolgshowda ilk kismina nerdeyse hic gulemiyorum ikinci kismindada sanki hep gordugum seyler gibi geliyo doygunlugami ulastim yoksa tolga cevigin baska esprilerimi kalmadi anlayamadim henuz

• Bazı şeyleri tadında bırakmak gerek. Yıllarca güldük eğlendik belki hiç izlemeyenler için komik olabilir ama bana artık komik gelmiyor.
  • Komik değil cem yılmazın konuk olduğu bölüm bile komik değildi zaman kaybı bu program

• Hiç izlemedim. İzlemeyide düşünmüyorum.

O tarz şeylere giden seyirciler gülmeye modlanmıştır. Yani orada A deseler bile seyirci gülecektir. Çünkü o mod ile gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 21 Ocak 2018; 10:6:9 >
  • En iyisi çok güzel hareketlerdi.hele bu güldür güldür 15 yaş seviyesi gibi geliyor.

• musunuz ve şey ayrı yazılır sen gülmesen de olur😋

• Hayır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gülüyorum.

• Ryad Boudebouz kullanıcısına yanıt
    Komik bazen. İzlenir kaliteli bir yapım.

Bir espriye gülünmesi için o konuyla ilgili bilgiye, geçmişe ihtiyaç vardır.

Ki arkadaşım cümlesi de böyle bir geçmişe sahip ki, herkese de bunu iyi ezberletmişler ki herkes gülüyor. Bu bir başarıdır.

Evet gülüyorum. Herşeye değil. Herşeye zaten gülemezsin. Bu mümkün değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana hitap etmiyor. Fakat eğlendiğim doğrudur. Komedi denilince aklıma Cem Yılmaz geliyor. Ata Demirerin de güzel esprileri oluyor tabi kilolu olduğunu söylemesi dışında. Eskiden Şahan da iyiydi. -Cevizkıran- güldür güldür de ise gülmek çok zor. Çağlar Çorumlu ve Onur Buldu yapabiliyor işini sadece.

• Ben de ilk 3 bölümünü izledim, anca tebessüm ettiriyor. Gerçekten komik değil. Hep aynı şeyler. Eski sezon bölümleri göreceli olarak daha iyiydi. Zamanla hem baydı hem de yeni bir şey ortaya koyamıyorlar. Mizah yönünden oldukça zayıf.

• quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Bana hitap etmiyor. Fakat eğlendiğim doğrudur. Komedi denilince aklıma Cem Yılmaz geliyor. Ata Demirerin de güzel esprileri oluyor tabi kilolu olduğunu söylemesi dışında. Eskiden Şahan da iyiydi. -Cevizkıran- güldür güldür de ise gülmek çok zor. Çağlar Çorumlu ve Onur Buldu yapabiliyor işini sadece.

Artılandınız hocam.

Tolgshow kaliteli bir yapım olmamış bence.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.