Şimdi Ara

Tolgshow'a gülüyor musunuz ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
12.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açın ilk 20 bölümünü izleyin Tv8 zamanında. Bir de son 20 bölümünü izleyin. ilk bölümlerdeki saflığa doğallığa bakın, son bölümlerdeki bel altı espri sayılarına bakın. 7 den 70 e bütün herkesin izlediği bir programda on bir elli muhabbeti nasıl bu kadar rahat yapılabilir? Kırbaç mevzusuna hiç girmiyorum bile. Amacını, misyonunu çok önceden doldurmuş olan bir başka yapım sadece.
  • Bir defa Cem Yılmaz 'lı bölümünü izledim YouTube 'dan. Güzeldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sırf eleştiri olsun diye eleştirenler var. yok işte yok tolgshow'dan başka kaliteli program yok.
  • hayır gülmüyoruz.

bir çok kez bu adamın programına şans verdim ama olmuyor.
    yapılan iş, yanlış anlamalar silsilesi üzerine saatlerce süren ucuz bir geyiktir.
    ortada herhangi bir komik buluş, şaka, bir zeka, bir tez yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laserss -- 23 Ocak 2018; 10:57:43 >
  • Yalnız olmadığım için çok sevinçliyim şuan. Çünkü yanımdaki arkadaş kahkaha atarken benim mimiklerimin oynamaması beni gerizekalı gibi hissettiriyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu program gercekten komik degil.Bir de o kadar para verip bilet alip giden insanlar var.
  • Salih Kalyon'lu ilk sezon efsaneydi benim için,daha sonra tek başına yaparken de çok iyiydi sıcaktı samimiydi zorla güldürmeye çalışmıyordu..

Ondan sonra yaptıkları zoraki idi,sürekli erotik shop ne biliyim Hollanda dan elektrikli aletler yada dvd muhabbeti çok bayıyordu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çocuklar duymasın, güldür güldür, tolgshow... tarzı yapımlar sadece aile ile izleyince komik oluyor
  • İlk yarım saatlik talk show kısmı iyi değil bence. Ondan sonraki tiyatro kısmı güzel

• Hiç izlemedim ama kendi gülmediğiniz şeylere çöp demeyi bırakın artık.

• Ailecek gülmüyoruz.
  • Eskiden çok gülüyordum. trt döneminde. şimdi hep aynı espriler hep aynı şeyler gibi geliyor. özellikle erotik shop, kırbaç esprisi çok itici geliyor. Ama nedense merak edip youtubeden sara sara izliyorum ne var ne yok diye.
  • ben hiç gülmüyorum,hatta başkaları seyrederken çok sıkılıyorum.
  • Konuk alınan bölümü değil de 2. bölüm biraz daha komik. Ayrıca her esprisi bel altı artık sıktı. Birde gülme efekti koyuyorlar o daha saçma.
  • İmkan olsa da eksileri bol bol size bassak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red-army

Yalnız değilsin dostum Gülmüyorum.

Mesela Güldür Güldür de ÇÖP

Güldür Güldür'e bile çöp demişsiniz yahu size bir şey beğendirmek ne zormuş ya? Ne istiyorsunuz kardeşim, herkesin hoşlandığı şeyleri entel goruneyim diye sevmediginizin farkında bile değilsin ya!

• Şahan olsa da izlesek diyenler Tolga'yı beğenmiyor.

Şaşırdık mı? Klasik donanımhaber
  • Komedi Dükkanı, Arkadaşım Hoş Geldin ve Müdür Ne'aptın izlemediysen normal gülmemen
  • Soru eki olan "musunuz" ayrı yazılsaydı %100 katılırdım bu haliyle %75 haklısın
  • Kişisel bir bakış açısıdır saygı duyarım ve genelleme yaparak isim vermem.

Faka abi gidip o komedyenlerin salak saçma espirilerine nasıl gülüyorsunuz?

Harbi bana toplumun zeka seviyesini sorgulatıyor bana.

Benim hayatta gülüpte tutamadığım en güzel şeylerden birisi anlık gelişimler.

Nasıl yani anlık gelişimler? Açayım..

Çok gülmek mi istiyorsunuz hayatınızdaki kasıtlara bakın.

İçeriğne girin

Yaşadıklarınızdan bir pay çıkartın paye Edinin

Örneğin bizim servis şoförü var. tipi bile sempatik adam kızınca insanın adamın sinir tavırlarına gülesi geliyor.

Öyle dalga geçme amaçlı değil masum gülücük.

Neyse bu amca önüne aniden biri kırınca bunu büyük bir haksızlık var sayıyor ve basıyor sellektörü kornayı 😀😀

O anki refleks ve hareketlerini takibe alıyorum mesala komik. :)

Ama mühim olan kulaçlarınız ve farkındalıklarınzdır.

Bu tür farkındalıklarınızı gidip başı boş şeylere içten gülmeyerek, gülmek için gülerek harcamayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.