Şimdi Ara

TOKİ Kayaşehir projesi hakkında düşünceleriniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Toki Kayaşehir'de yapılan yatay mimarili ve mahalle konseptli 1800 dairelik projenin (24. Bölge) kurası yapıldı, bir akrabama kuradan daire çıkmış.

Peşinat ve taksitler biraz pahalı. Ben faydalanamazsan sen faydalan diyor.

Sizce bu projeye girmeye değer mi. Kayaşehir değerlenir mi? Yatırımlık mı yoksa oturmalık mı kazandırır?

Kura çıkan arkadaşlar var mı forumda ?

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 25 Ekim 2017; 17:55:15 >

• Merhaba,

Yasal olarak 3,5 yildan once satilamaz bahsedilen yer.

Kuraya katilip kazanip saglam memurdan , karsilikli guvene dayali, sahibindende satilik ilani verenler yada baskasina akraba ese dosta devretmeye calisanlar hukuksuz is yaptiklari gibi, kul hakkinada girmekteler.

ALMA HOCAM. Bu suca ortak olma. Kul hakkina girme.

Muhendisim. Evliyim, bir bebeğimiz var.İşime yakinligi ve kirada oturmam sebebiyle ve basaksehir bolgesinde nisbeten ucuz ve odeme sekliyle bunu karsilayabilecegimi dusunerek bende girdim kuraya çıkmadi. Nasip dedik. Kismetimiz yokmus dedik. 350 daireye 12bin kisi yazilmis dedik. Ama şu ilanlar beni uzuyor. Hem ihtiyaci olmayan kisiye ciktigi icin hemde bu kisilerin ilanina teveccuh edildigi icin.

Mantikli dusunelim; karsilikli guven ve noter onayli satis(!) ile aldiniz. Noter satisinin hic bir baglayiciligi yok. Adam orayi 100 kisiye daha satabilir.

Vicdanli dusunelim; benim hakkima akraban girmis ahirette onunla hesaplasiriz. Ama kurada yedek cikanlarin hakkinada sen gireceksin. Boyle birseye ortak olmamalisin. Muslumaniz elhamdulillah diyoruz ama su olay avrupada olsa; kurayi ilana cikaracak yuzsuzluge avrupali girmez ha es kaza girdi bu kez ilan verecek mecra bulamaz diyelim ki buldu polis kafasina coker. Hadi diyelim o adimi da atladi. Alici cikmaz alici. İYİ DUSUN HOCAM. DUNYA MALİNA DEGMEZ.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karşı tarafa güveniyorsanız mutlaka almanızı tavsiye ederim 3 sene içinde size getirisi çok yüksek olacaktır.

24. Bölgeden yeni yapılacak otoban geçecektir. Aynı zamanda Metro da geçecektir.

Şu an için yolu olmayışı ve uzak oluşu sizi yanıltmasın yeni hava alanına çok çok yakın bir konumdadır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.