Şimdi Ara

TLAD ın renkleri neden bu kadar soluk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende eflc var ilk olarak tbogt u bitirdim her ne kadar spoiler olsada sonra tlada gireyim dedim renkler boğuk sisli soluk çok garibime gitti ve hiç oynayasım gelmedi nası düzeltebilirim bu boğuk ve soluk renkleri patch yada yama indirmeden.

• oyunun doğası o ama sonuçta motor çetesini konu alıyo o yüzden yapcak bişi yok. eğer sevmediysen senin tarzın olmadığı içindir buda çok normal zaten.
  • Evet bende aynı şekil sinir oluyorum. Ama ayrlarlan oynasan bile düzelmiyor ayrıca o luis gay değil tony gay buz onun korumasiyiz
  • He bide çete oluğumuz için oyunun havasını yansıtmak istemişler bundan kaynaklanıyor .
  • Tony hayatını kurtardığı için luis koruması oldu yoksa gayla ne işi olur Adam yakışıklı gitsin kendine karı kız bulsun çocuk edinsin aile kursun.
  • Arkadaşım, menüye gir daha sonra üstten Display sekmesine geç. Orada 4. sırada falan "Noise Effect" olması gerekir. Onu off yap, sorunun çözülür.
  • Zaten onun ne olduğunu biliyorum onu illk girdiğimde yaptım ama yok olmuyor.
  • Renk olarak TLAD VE TBOGT aynı. Ayrıca TLAD doku kalitesi bakımından TBOGT'den biraz daha üstün. Dediğim gibi Noise Effect kapatılırsa düzelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Renk olarak TLAD VE TBOGT aynı. Ayrıca TLAD doku kalitesi bakımından TBOGT'den biraz daha üstün. Dediğim gibi Noise Effect kapatılırsa düzelebilir.

Aslında arkadaşın demek istediği TBoGT'e göre TLaD'ın soluk kalan renk paleti.. Oyunun atmosferi ile alakalı bir durum.. Sonuçta motor çetesi ve harıla gürele Heavy Metal.. Bir yanda da Clubber bir eleman ve disko ambiyansı.. İster istemez Rockstar'ın farklı renk paleti kullanması lazımdı..
  • Farklı renk falan yok. Oynayın, bakın...
  • Rek paleti hakkında tamam o havayı vermişlerde ayıptır söylemesi biraz b*k etmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

Renk paleti hakkında tamam o havayı vermişlerde ayıptır söylemesi biraz b*k etmişler.

Hahahaha aynen. Ayrıca konsoldaki şu bulanıklık yok mu acayip sinirim bozuluyor.
  • Konsolda hiç oynamadım ama full grafik desteklemiyo ps3.En azından pc gibi kasmıyo.
  • valla ben peçsiz eflcc yi 0 kasma oynuyom 7 saat falan sistem yanda.
  • Gözükmüyosa başka konularıma bakın bilgisayar işareti olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyuncu82 -- 27 Kasım 2011; 19:08:42 >
  • hee ben bilmiyodum teknik yardım çok cevap var bak haybeye mi bu mesajlar.
  • oyuncu 39 ortada yok konuyu açan o biz devam ettirdik.Gerçi kuzenim ama.
  • evet hatta bi ara sınırsız banladılar ikisinide ben açtım diye durumu izah edince düzellttiler saolsunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

Konsolda hiç oynamadım ama full grafik desteklemiyo ps3.En azından pc gibi kasmıyo.

Ben PS3'de 3 aydır falan oynuyorum. Texture quality, medium-high arası gibi bir şey. Diğerleri de ya high ya da very high. Sadece çözünürlük biraz düşük (720p civarı) ve oyun, AA destekli olmadığı için bulanık yapılmış. Yani anlayacağınız çok da bir fark yok PC sürümü arasında.
  • Tlad oynayamıyordum alıştım 1 hafta önce başladım %35lerde falanım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.