Şimdi Ara

GTA V Borsadan güzel paralar kazanmanın yolu :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
139
Cevap
30
Favori
154.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En iyi şekilde kâr etmek için;

1-Değerleri düşükken alıni yüksekken satın :)
    2-PSN açıkken online borsa olan BAWSAQ'a girip güncellemesini sağlayın, böylece daha çok şirket oluyor listede.
    3-Kağıtların seyrine dikkat edin, bir gün artıp bir dün düşen düzensiz kağıtlardan uzak durun. Sürekli takip edip en yüksekte satabilirim derseniz bunlara bulaşın sadece.
    4-Radyo ve televizyonlara dikkat edin. Özellikle söyleşi, haber tarzı programlarda çılgın tüyolar gelebiliyor.
    5-Ana soygun görevlerine dikkat edin, soyacağınız yerlerin kağıtları düşecek, karşı şirketlerinki artacaktır. Görevden önce save edip görev başı ve sonu hisse durumlarına dikkat edin, bazen zaten kötü durumda olabiliyor o şirketin durumu. Yüksek artış varsa save inize dönüp görevi baştan yapın Soygun görevleri zaten en eğlenceli görevler, tekrar etmiş olursunuz :)
    6-Yüksek sayıda kağıt alıp, satmanın tam bir etkisi var mı yok mu araştırılıyor.
    7-Suikast görevlerini(Lester kaynaklı) sonlara bırakmaya çalışın, bu görevlerden önce ne kadar çok paranız varsa o kadar çok para kazanırsınız. 2.000 hisse almak ile 200.000 hisse almak arasında büyük fark var.

-Firmaların araçları,tırları dolaşıyor. Bu firmaların araçlarına zarar verdikçe karşı firması tırmanıyor. En çok fark uçak firmaları olan FlyUS ve AirEmu arasında içlerinin birinin uçağını düşürübilirseniz çaldıktan sonra ve karşı firmanın hisseleri varsa elinizde paraya para demezsiniz. (çok büyük etkisi olmuyor bir kaç firma dışında ne yazık ki en son denemede farkettik, uğraştığınıza değmiyor)

Firmalar ve rakipleri;

CoolBeans ============= BeanMachine
    Burgershot ============= Up-An-Atom
    Clucking Bell============ TacoBomb
    FlyUS ============= AirEmu
    GoPostal============= PostOP
    Bilkington ============= DollarPills
    Pisswasser============= Logger
    MazeBank ============= BankOfLiberty
    Redwood ============= Debonaire
    Slaughter, Slaughter & Slaughter============= Bullhead
    RadioLosSantos ============= WorldwideFM
    eCola============= Raine

Şehir içindeki araçlar genelde küçük ve çok zarar yaratmıyor. Endüstri bölgeleri, sanayilerde daha büyük kamyonlar var ama asıl voli karayolları, otobanlardaki büyük kamyonlar.

Oyun iyi detaylı :)

Eklenti:
    Firmaların kamyonlarını belli bir süre takip ederseniz şehirdeki ana depolarına gidiyorlar. Oranın kapısında bekleyip gelen, giden her kamyona kolayca ulaşabilirsiniz.
    Kamyonları yok etmek çok büyük ve ani değişikler yapmıyor, baya bir zarar vermek gerekiyor adamlara. Assassination görevleri ve ana görevlerdeki soygunlar daha iyi kaynak sağlıyor. Tecrübe ile sabitledim :)

Eklenti 2:

İngilizcesi zayıf olan arkadaşlar için spoiler için de hangi görevden önce, hangi kağıtlara oynamaları gerektiğin yazdım:
    Eklenti 3. değişiklikleri ekledim

Hotel Assassination ( Betta Pharmaceuticals, BAWSAQ üzerinde)
    Assassination Mission #2 – The Multi-Target Assassination ( görevden önce Debonaire Tobacco, LCN üzerinden kağıtlar tavan yapınca satın ve Redwood un kağıtlarını alın)
    Assassination Mission #3 – The Vice Assassination ( iFRUIT, BAWSAQ üzerinden)
    Assassination Mission #4 – The Bus Assassination (görevi bitirdikten sonra Vapid' kağıtlarına oynayın)
    Assassination Mission #5 – The Construction Assassination ( Goald Coast Development, LCN üzerinden)

Ayrıca aşağıda şirketlere oyunun başlardında paranız oldukça yatırım yapın, oyun sonunda çok fırlamış oluyorlar.

1.AuguryInsurance
    2.Herhangi bir fast food zinciri CluckinBell, TacoBomb, BurgerShot, Up-n-Atom, en düşük olandan alın,
    3. MazeBank
    4. Bilkinton
    5. FlyUS

Eklenti 4.

Rastgele çıkan bir olay var, bir gencin çalınan bisikletini bulup geri verdiğinizde size 1-4 gün için Animalark kağıtlarından 100.000 dolarlık bir rakam gönderiyor :) Hisseler çok yükselmiyor, bende tavan 107 bin oldu, aldığınız gibi satabilirsiniz.

Bazı satın aldığınız binalarla ilgili olaylar oluyor görevlerde onlara da dikkat edin mutlaka. Binayı satmanız gerekebiliyor öncesinden zarar etmemek için. Hangi binalar olduğunu eve gidince güncelleyebilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 23 Eylül 2013; 9:48:07 >

• Şu borsa olayını çözmeye çalışıyordum bende, çok değişik bir oyun çıktı bu sefer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derp

Şu borsa olayını çözmeye çalışıyordum bende, çok değişik bir oyun çıktı bu sefer
    Borsanın online versiyonu da var, fakat ilk günden göçmüş :) Oyuncuların oyun içinde yaptıklarına göre şekillenecek, silah ve mermi satan firmalar ile araba tamiri, modifikasyonu yapan firmalardan hisse almak lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Borsanın online versiyonu da var, fakat ilk günden göçmüş :) Oyuncuların oyun içinde yaptıklarına göre şekillenecek, silah ve mermi satan firmalar ile araba tamiri, modifikasyonu yapan firmalardan hisse almak lazım :)

Alıntıları Göster
    Süper tüyolar yerimizi alalım şöyle değerlenir buralar :D
  • İyi detaylar
  • Adamlar beynini kullanmis yine hem de sonuna kdr
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkantsatin

Adamlar beynini kullanmis yine hem de sonuna kdr
    Paraya kıyıp orjinal alıcağım nadir oyunlardandır sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: letingo

Paraya kıyıp orjinal alıcağım nadir oyunlardandır sanırım.

Alıntıları Göster
    eyvallah hocam bende borsayı çözmeye çalışıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dvoca

eyvallah hocam bende borsayı çözmeye çalışıyordum

Alıntıları Göster
    Konuyu güncelledim arkadaşlar. Kamyon ve personel avından pek yüksek değişiklik gelmediğini fark ettik. Ayrıca kamyonları takip etmek de her zaman işe yaramıyor. Bir tanesi şehir boyunca tur attı 8-9 defa, sonra bir çatışmadan korkup trenin altında kaldı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Konuyu güncelledim arkadaşlar. Kamyon ve personel avından pek yüksek değişiklik gelmediğini fark ettik. Ayrıca kamyonları takip etmek de her zaman işe yaramıyor. Bir tanesi şehir boyunca tur attı 8-9 defa, sonra bir çatışmadan korkup trenin altında kaldı...

Alıntıları Göster
    Franklinle ilk borsa işleminde 1 dolar kar yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed Style

Franklinle ilk borsa işleminde 1 dolar kar yaptım.

Alıntıları Göster
    Sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

Sağol.

Alıntıları Göster
    mülk satın alıp para kazanan varmı kira vs?
  • v88 kullanıcısına yanıt
    Bazı mülklerden geliyor otomatik olarak kira geliri satın aldıktan sonra. Safe house dan toplayabiliyorsun bu paraları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 20 Eylül 2013; 15:15:58 >
  • Yahu nereden buldunuz bu tür şeyleri, Trevor'un uçaklı görevindeyim acaba oynadıkça öğrenir miyim yoksa ben mi cahil kaldım Ev satın alıp kiraya verme vs. Hiç duymadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Yahu nereden buldunuz bu tür şeyleri, Trevor'un uçaklı görevindeyim acaba oynadıkça öğrenir miyim yoksa ben mi cahil kaldım Ev satın alıp kiraya verme vs. Hiç duymadım

Hocam oyun çıkalı 3 gün olmuş ben mi cahilim diyosun yavaş yavaş öğrencez hepimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Star

quote:

Yahu nereden buldunuz bu tür şeyleri, Trevor'un uçaklı görevindeyim acaba oynadıkça öğrenir miyim yoksa ben mi cahil kaldım Ev satın alıp kiraya verme vs. Hiç duymadım

Hocam oyun çıkalı 3 gün olmuş ben mi cahilim diyosun yavaş yavaş öğrencez hepimiz

Yok yok, yani bana dün geldi zaten max 3 saat oynama süresi buldum baksanıza millet ev alma kiraya verme borsa alma vs. Bulmuş

• quote:

quote:

quote:

Yok yok, yani bana dün geldi zaten max 3 saat oynama süresi buldum baksanıza millet ev alma kiraya verme borsa alma vs. Bulmuş

Alıntıları Göster
    Gel artık nazlı yar.

• quote:

quote:

quote:

3 saate ne öğrenebilirsinki

• quote:

Orijinalden alıntı: Eden Hoover

Gel artık nazlı yar.

GTA V'in yarattığı bunalım.Anladığım kadarıyla oyun kargoda sende bekliyosun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eden Hoover

Gel artık nazlı yar.

GTA V'in yarattığı bunalım.Anladığım kadarıyla oyun kargoda sende bekliyosun

I wish. Bilgisayar kullanıcısıyım maalesef, tek umudum nex-gen.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.