Şimdi Ara

TITANFALL™ | XBOX ONE ANA KONU | SEASON PASS ÜCRETSİZ! | (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.560
Cevap
6
Favori
41.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 FPS Yağ gibi oyun yağ.Gamepad'ler eskiyecek bu sabahlara kadar.

http://www.gamersyde.com/news_e3_60fps_gameplay_of_titanfall-14188_en.html
  • İnşallah Respawn'ın sonu da EA ile ortak olan diğer firmalar gibi olmaz
  • Destiny tercihim olur, beğenmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Destiny tercihim olur, beğenmedim.

Destiny cidden ayrı bir dünya ama bu oyunada şans verilmeli sağlam bir yapım olacak
  • Bak ben bu oyunu ryse ve dr3'ün yanına koymayı unutmuşum hakikaten güzel oyun
  • Timed exclusive. 1 sene sonra PS4 içinde gelecek. Konferansta ilgimi çeken oyunlardan biri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Timed exclusive. 1 sene sonra PS4 içinde gelecek. Konferansta ilgimi çeken oyunlardan biri.

Kaynak var mı bu haber için?
  • quote:

Timed exclusive. 1 sene sonra PS4 içinde gelecek. Konferansta ilgimi çeken oyunlardan biri.

Kaynak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Kaynak var mı bu haber için?

http://www.playstationlifestyle.net/2013/06/06/respawns-titanfall-leaks-online-xbopc-timed-exclusive/

E3'den önce sızdırılmış bilgilerdir. Dağıtıcısı EA olduğuna göre para için mecbur PS4'e çıkacak.

• Oyun xbox ex i time ex i degil..buarada oyun cok iyi gercekten ama biz 360 ta bu grafiklerin nekadarini aliriz acaba :D

• 1 Senede atı alan üsküdarı geçer timed exclerin kralı olur.Dün Vince Zampella'yı dinledim adam beni 2009'da MW2 için konuştuğu dönemler gibi heyecanlandırdı Titan içerisinde ayrı zevk on foot soldier ayrı zevk neler neler olacak oyunda.Zampella oyun için çok iyi bir denge kuruyoruz Titan'ı alanın avantajları olduğu gibi dezavantajlarıda olacak dedi.CoD4 tarzı denge vuruş hissi + devasa robotlar + futuristik tema = sabahlar olmasın.60 FPS'de oyunun animasyonları Titan'lar ve özellikle bu ekibin markalaşmış vuruş hissi süper görünüyor.

Ayrıca Zampella Respawn Entertainment'in ilk senesinin çok sancılı geçtiğini çünkü ekipte birçok proje olduğunu söyledi.Herkesi dinlemişler birçok oyun fikri gelmiş ve en son Titanfall ortaya çıkmış.(Eminim CoD'u öldürecek bir yapım yapalım diyende olmuştur.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

Oyun xbox ex i time ex i degil..buarada oyun cok iyi gercekten ama biz 360 ta bu grafiklerin nekadarini aliriz acaba :D

Hocam oyun timed ex. bilgiler hep sızdırıldı kaynakta verildi. E3 fuarından önce hep söylendi. E3'de açıklanan bilgiler hepsi aynı çıktı.
  • Timed exc. ise sevindirici haber ps sahiplerine..

Üzülmüştüm bu oyun için.
  • oyunun multisi çok iyi olur bence. o duvar kenarından gitmeler felan güzeldi.
  • İnşallah COD gibi full noob friendly bir oyun olmaz.Biraz da olsa yetenek gerektiren ve herkesin kendi tarzına ve yeteneğine göre oynadığı bir oyun olur.Bunun dışında oyunda gerçekten ilginç ve değişik özellikler var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunio Kun

İnşallah COD gibi full noob friendly bir oyun olmaz.Biraz da olsa yetenek gerektiren ve herkesin kendi tarzına ve yeteneğine göre oynadığı bir oyun olur.Bunun dışında oyunda gerçekten ilginç ve değişik özellikler var..

CoD gibi bir oyun olacağını sanmam. Çünkü duvarlardan sekerek gitmeler, Titanların tam üzerine atlamalar, jetpack tarzı şeyler kullanmalar var. Kısacası CoD gibi çok hareketli bir oyun olsa da, CoD'nin aksine yetenek gerektiren bir oyun gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

PC de oynanacak olması sevindirici benim açımdan yoksa gözüm açık giderdim.

Ben de PC'de deneyeceğim ilk. Ondan sonra Xbox One versiyonuna da bakarım. :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.