Şimdi Ara

TITANFALL™ | XBOX ONE ANA KONU | SEASON PASS ÜCRETSİZ! | (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.561
Cevap
6
Favori
41.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.vg247.com/2013/06/06/titanfall-is-the-respawns-new-game-report/comment-page-1/

evet oyun PS4-PS3 versiyonlari icin cikmiyor bir nevi MS ex diyebiliriz
  • Oyun Microsoft Exc olacak ilk etapta ve Call of Duty'nin multiplayer liderliğini yıkmaya geliyor başarılı olacağına ve çok ses getireceğine eminim E3'de en merak ettiğim oyunlardan birisi.
  • Bilgiler

quote:

- Xbox One, PC
    - Xbox 360 version developed by someone else
    - Planned to target current gen, but realized that they couldn't run it
    - Started to look into next gen and the answer they got from Microsoft intrigued them
    - They said they needed to focus on fewer hardware. In the future they are open to more. They don't specify if it would this project or another.
    - Plan to use Microsoft's Cloud for dedicated servers and physics and AI calculations
    - Spring 2014 Release Date
    - First person shooter
    - "Mech" and ground combat
    - "Mech's" are called Titans.
    - They want these Titans to feel fast. They can dodge etc.
    - If you don't want to pilot the Titan you can have it follow you, killing people as it goes along.
    - Player characters are called Pilots
    - They are extremely agile. Can run on walls, multiple jumps.
    - They can take down Titans. Jumping on them and shooting the "brain".
    - You need to be cunning as a pilot. "Hit and fade" tactics is the term the game director uses.
    - Pilots come equipped with a variety of weapons. Pistol, Assault Rifle, Anti-Titan Rocket Launcher, data knife used to hack AI characters into joining you.
    - There are AI enemies on the maps.
    - You survive longer than in COD. Making it more welcoming to newcomers.
    - Source Engine. Building new engine = too much time.
    - Source gives them 60 fps
    - Rewrote aspects of it for next gen
    - Article talks about the process of forming the team, being fired, prototyping ideas etc. I recommend reading it.
    - Going for a District 9 or Blade Runner vibe.
    - Integrate memorable single player moments into a multiplayer game.
    - Storytelling style will be more Left 4 Dead.
    - Humans segregated between Earth and frontier planets. Corporation trying to take the resources of these frontier people.

Açıkcası bu detaylar beni heyecanlandırdı. Özellikle Destiny gibi oyunlara kıyasla bence konsept çok çok daha iyi duruyor.

• İlkbahar 2014 kötü oldu baya bir zaman var fakat oyun heyecan verici bu adamlardan kötü iş çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source motoru nedir ya. Yıl olmuş 2013, hala 9 senelik motorla next gen oyun yapılıyor. Umarım yeni nesile yakışan grafiksel kalitede olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 6 Haziran 2013; 17:20:49 >
  • Destiny'yi Bungie yapıyor neslin en iyi oyunlarından biri olacaktır ama onu bir kenara koyarsak ben de çok çok iyi bir oyun bekliyorum. Beleş diye Source kullanmışlardır iyi gözükse yeter, zaten grafiksel olarak çok yüklenmezler mesela 60 FPS'ye sabitlerler, multide iddiali olmak için geliyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 6 Haziran 2013; 18:23:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Source motoru nedir ya. Yıl olmuş 2013, hala 9 senelik motorla next gen oyun yapılıyor. Umarım yeni nesile yakışan grafiksel kalitede olur.

Sanırım yeni neslin ilk oyunları görsel anlamda fazla birşey veremeyecek, yapımcılar ellerini ceplerine atmıyor birkaç firma hariç bari pc high kalitesinde gelse bu ilk oyunlar

• Grafiğin ne önemi var ki? Yeni nesil farklı konseptler getirsin yeter. 32-64 kişi süper grafikler ile sadece koşup ateş etmek yerine bir sürü farklı AI hesaplamasının olduğu parkur seçenekleri bol koca koca mechlerin bulunduğu ve geniş haritalı bir oyunu her zaman tercih ederim.
  • Çamur gibi grafikle oynayalım yani ! Dediklerinizi zaten herkes ister ama onun yanında aa ve af kaliteside olmasın mı neye yarar ozaman nextgen oyun ve konsollar

• Ben tamda bugün konu açmıştım oyundan ses soluk yok diye meğerse bugün belli olmuş

Edit: Niye senaryo modu yok. Tek multiyle o iş yürümez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 6 Haziran 2013; 18:32:34 >
  • Xbox excalusive iyi oldu bu. e3 de daha cok exc oyun duyurusu olacak Ms meydani sony'ye birakmaz!!

• quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

Grafiğin ne önemi var ki? Yeni nesil farklı konseptler getirsin yeter. 32-64 kişi süper grafikler ile sadece koşup ateş etmek yerine bir sürü farklı AI hesaplamasının olduğu parkur seçenekleri bol koca koca mechlerin bulunduğu ve geniş haritalı bir oyunu her zaman tercih ederim.

Hocam bugüne bugün atmosferi tamamlayıcı en büyük unsurlardan birisi grafiksel kalite oldu. 32-64 kişi, geniş haritalar ve farklı yapay zeka hesaplamaları zaten yeni nesil konsollarda gelişen işlemci ve ram sayesinde sağlanacak. Fakat 2-3 senedir oyun grafikleri yerinde sayıyor konsollar yüzünden. Artık saydığın gelişmelerin yanında ayrıca CGI veya o seviyeye yakın grafikler görmek hakkımız değil mi? Donanım olarak önlerinde artık bu nesildeki sınır yokken neden geliştirmesinler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

Çamur gibi grafikle oynayalım yani ! Dediklerinizi zaten herkes ister ama onun yanında aa ve af kaliteside olmasın mı neye yarar ozaman nextgen oyun ve konsollar

Çamur gibi grafikle oynayın diye nerede dedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

Çamur gibi grafikle oynayalım yani ! Dediklerinizi zaten herkes ister ama onun yanında aa ve af kaliteside olmasın mı neye yarar ozaman nextgen oyun ve konsollar

Çamur gibi grafikle oynayın diye nerede dedim?

Grafiğin ne önemi var nedemek aceba her yöne çekebiliriz siz low ayarda bile oynarım demek istiyorsunuz veya çamur gibi grafik ben boyle anlam veriyorum sizin yorumunuza her nekadar siz çamur gibi demek istemediyseniz de, herneyse hem görsel hemde sizin tarif ettiginiz sekilde yeni nesilde herkes hem fikir zaten bu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Hocam bugüne bugün atmosferi tamamlayıcı en büyük unsurlardan birisi grafiksel kalite oldu. 32-64 kişi, geniş haritalar ve farklı yapay zeka hesaplamaları zaten yeni nesil konsollarda gelişen işlemci ve ram sayesinde sağlanacak. Fakat 2-3 senedir oyun grafikleri yerinde sayıyor konsollar yüzünden. Artık saydığın gelişmelerin yanında ayrıca CGI veya o seviyeye yakın grafikler görmek hakkımız değil mi? Donanım olarak önlerinde artık bu nesildeki sınır yokken neden geliştirmesinler..

Sizlerin CGI gibi grafik görmeye hakkınız olup olmadığını söylemek bana düşmez hocam. Yanlış anlamayın ben sadece kendi tercihimi söylüyorum. Ve Titanfall'a göre konuşmuştum. Grafik benim içinde çok önemli ama tekniksel yanı değil. Sanat tasarımı, sahnenin çizimi gibi şeyler çok önemli. CGI tarzı grafikler yapsınlar ama aynı tarz tasarımı sıkıcı askeri-koridor shooterları versinler o zaman değişen birşey olmaz bana göre. Dediğim gibi ben sadece Titanfall için konuştum direk grafik mevzusuna girersek bir sürü istisna durum var bahsetmem gereken.

Grafikler az gelişecekse ama farklı oyunlar göreceksek varsın öyle olsun bence. Sonuçta nextgen geldi diye yapımcılar ''hmm tamam ram iyi AI barını yukarı çekin beyler'' demiyor. Tüm bu kodlamaları yapmaları lazım ve zaman tüketici bunlar. O zamanı grafik harici farklı şeylere harcamalarını tercih ederim ben sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 6 Haziran 2013; 19:58:40 >

• EBE YUH arkadaş yıl 2013 yeni nesil cikmis hala source 1'Mi
    bi yür
    git arkadaş yahu

uzasınlar bi zahmet bi cacık olmaz bu kadar uzun süren yapımı oyundan. Destiny ezer bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

EBE YUH arkadaş yıl 2013 yeni nesil cikmis hala source 1'Mi
    bi yür
    git arkadaş yahu

uzasınlar bi zahmet bi cacık olmaz bu kadar uzun süren yapımı oyundan. Destiny ezer bunu

İşine bak oyun profesörü Xbox alırsın bunu oynamak için.
  • eski dediğiniz oyun motoruyla left 4 dead 2, portal 2 geliştirildi. valve source motorunu geliştiriyor ama cryengine ve unreal engine gibi sayı vermiyor olay bundan ibaret.

• Xbox One hakkında beni tek heyecanlandıran ve doğru yolda olduklarını gösteren haber.Respawn'a güvenim tam COD MW1 ve MW2'i den sahneler özellike MW1'den hala aklımda bu ekipten 'kötü' oyun çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkank53

eski dediğiniz oyun motoruyla left 4 dead 2, portal 2 geliştirildi. valve source motorunu geliştiriyor ama cryengine ve unreal engine gibi sayı vermiyor olay bundan ibaret.

bunların hangisinin grafiğinde adam gibi bir şey var?
    yeni nesildeyiz arkadaş bu nesildeki crysis 3 kadar grafik yok hiç birinde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.