Şimdi Ara

TITANFALL™ | XBOX ONE ANA KONU | SEASON PASS ÜCRETSİZ! | (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.561
Cevap
6
Favori
41.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun için konsol alanları göreceğiz not alın bu yazdığımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: erkank53

eski dediğiniz oyun motoruyla left 4 dead 2, portal 2 geliştirildi. valve source motorunu geliştiriyor ama cryengine ve unreal engine gibi sayı vermiyor olay bundan ibaret.

bunların hangisinin grafiğinde adam gibi bir şey var?
    yeni nesildeyiz arkadaş bu nesildeki crysis 3 kadar grafik yok hiç birinde

gelistirildigi taktirde yabana atilacak bir oyun motoru degil eminim uzerinde calismislardir kotu birsey gelmeyecek bundan eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: erkank53

eski dediğiniz oyun motoruyla left 4 dead 2, portal 2 geliştirildi. valve source motorunu geliştiriyor ama cryengine ve unreal engine gibi sayı vermiyor olay bundan ibaret.

bunların hangisinin grafiğinde adam gibi bir şey var?
    yeni nesildeyiz arkadaş bu nesildeki crysis 3 kadar grafik yok hiç birinde

gelistirildigi taktirde yabana atilacak bir oyun motoru degil eminim uzerinde calismislardir kotu birsey gelmeyecek bundan eminim

Beni tek umutlandıran açıklama, grafik kalitesinin bu nesile çıkamayacak kadar yüksek olduğu sözü. Eğer öyleyse en azından CoD Ghosts kadar grafik sunar herhalde.

Şu E3 öncesi zamanları hiç sevmiyorum, elde tartışacak materyal olmadan tartışmaya çalışıyoruz.

• EA'in eline düşen adamlardan hayır beklemiyordum, sonuç olarak EA'in F2P politikasına uygun bir oyunla gelidler.Next-Gen'deki F2P yağmuru beklediğimden hızlı başladı.Multiplayer-Only FPS çöplüğüne döner ortalık MOBA'lar ile beraber.Tabii bunların arasında bakıldığında Destiny ve bu oyun farklı duruyor, ikisinin de yapımcı ekibi bu işte oldukça iyi ancak CoD ekibinin asıl olayı senaryo, bu adamlardan yeni nesilde sağlam bir SP ortaya koymasını beklerken EA yine hayal kırıklığına uğrattı.DICE bu işte daha iyi ama onlarda yoğun şu an, neslin ortalarına doğru BF'nin de gelişmiş bir F2P versiyonunu bekliyorum ayrıca.Kısacası Respawn'dan sağlam Exc. umutlarım son buldu ki Win8'de sattırmak için MS Exc. yapmışlar.

Destiny yapımcıya bakılınca çok daha başarılı olacak gibi duruyor, yine Activision büyük dilimi alacak gibi bu piyasadan.Ama ikisinin de Cross-Gen olması sırf hazır oyunculardan pay almak için ve teknik olarak zayıf olmalarına neden olacak bu olay.Bu açıdan Sony'nin PlanetSide 2'si çok daha iyi ama Destiny'nin MP kalitesi olarak daha iyi olmasını bekliyorum.Source ise hayal kırıklığı olmuş biraz.

Bu arada oyunun F2P olduğu hakkında bilgi yok galiba ben tahminimi söyledim EA'i takip edenler de bu olasılığın yüksek olduğunu bilir oyun çıktıktan bir süre sonra F2P olur büyük ihtimal eğer olursa.

Benim için beklenilecek bir oyun değil ama türü sevenler için beklenecek bir oyun olabilir, ama beklediğim daha sağlam bir Exc.ti.Halo yine SP olarak güzel olur o karşılar en azından beklentimizi.Umarım 343 MP'yi daha fazla rezil edeyim derken SP'yi 2.plana atmaz.

• Beyler video ve görüntüleri buraya alalım mobildeyim oyun deli dehşet bir multi ile geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Beyler video ve görüntüleri buraya alalım mobildeyim oyun deli dehşet bir multi ile geliyor.

Simdilik Xbox ve Pc ye geliyor. Basliga Xbox Exclusive yazabilirsin

Singleplayer tutmazda.. Multiplayer COD'u gomecek.. Grafikler Yeni Nesil konsollara yakismiyor o ayri

• Multisi her türlü oynanır
  • off oyun harıka olmus gercekten ıste bu oyun konsol aldırır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 10 Haziran 2013; 22:14:40 >
  • beyler tıtanfall ın gercek 1080p vıdeosunu nasıl buluruz? you tube dakı gercek full hd 1080p değil..bulabılen varsa buraya lınk atabılırmı?
  • Multi'deki bir numaralı oyunum budur bu saatten sonra atmosfer müthiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Multi'deki bir numaralı oyunum budur bu saatten sonra atmosfer müthiş.

CoD4 multi günleri geri dönüyor.

• Multisi aşırı iyi ya bye bye BF 4.
  • Konuya ayar verdim Allah Allah diyorum bu oyuna.
  • Adamlar FPS yapmayı biliyor. Bu oyun yeni jenerasyonun en keyifli FPS'si olacak sanırım
  • Simdilik Bir bu oyun var xo almam icin sebeb.. egerki patlama yapip fenomen olursa bakalim dusuncelerim degisebilir..oyunda gercekten eglence tavan yapiyor :D

• PC de oynanacak olması sevindirici benim açımdan yoksa gözüm açık giderdim.
  • Multisi kesinlikle çok başarılı. Yalnız BF4 64 kişi ile konsollara geliyor iken, BF3'ün 24 kişi ile keyfini alanlar, BF4'ün cazibesine karşı koyamazlar...

Bu nesilde multi olarak sıralamam BF4>Destiny>Titanfall> ve diğerleri...
  • multi bf4'ten daha mı iyi
  • siz sevmem böyle abartılı oyunları, koca koca robotlar falan, hiç ilgimi çekmedi, zaten beğenmeyen tek ben varım galiba
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.