Şimdi Ara

TITANFALL 2 | PS4 ANA KONU (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.580
Cevap
24
Favori
49.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oynaması böylesine eğlenceli ve senaryosu güzel bir oyunu uzun zamandır oynamamıştım cidden çok hoşuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Oynaması böylesine eğlenceli ve senaryosu güzel bir oyunu uzun zamandır oynamamıştım cidden çok hoşuma gitti
    bende çok kararsız kaldım 1 haftadır,ps store da battlefield 1 revolution ve titanfall 2 ultimate ikisi birlikte 57 TL..fiyat güzel ama once titanfall demo yukledim denedim , yan duvarda yurume sacmaliginda defalarca ugrastirmasi ile sinir edince sildim gitti..daha en basinda bu zirvalik yuzunden gicik etti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 3 Şubat 2019; 19:47:49 >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Mekanikleri çok basit o öğretici 1-2 dkka falan sürüyor bf1 ile ikisi 57 TL ise hemen alın derim bf1 zaten aktif titanfall2 hikaye modu çok iyi online modu efsane ve hala daha maç buluyor yaklaşık 1-2 dakkada en az 1 sene oynarsiniz daha online kısmını

• quote:

Orijinalden alıntı: tracksster

Mekanikleri çok basit o öğretici 1-2 dkka falan sürüyor bf1 ile ikisi 57 TL ise hemen alın derim bf1 zaten aktif titanfall2 hikaye modu çok iyi online modu efsane ve hala daha maç buluyor yaklaşık 1-2 dakkada en az 1 sene oynarsiniz daha online kısmını
    battlefield revolution tek basina 58 tl ,titanfall ultimate ile ikili paket 57 almak zaten mantikli kaliyor haliyle..tralier kismina bakmistim titanfall,belki hikayede alisiriz denemek lazim.

• hikaye ilk bolumdeyim fena degil eglendiriyor

• bu oyun ps4ü aldığımda aldığım ilk oyundu çok efsane ve underrated kalmış bir oyun
    şimdi yapımcıları apex legendsi çıkardı o da efsane olacak gibi gözüküyor
  • bu mavi pilot helmets mi nedir zor yerlerde hep,bunlari toplamanin avantaji ne oyunda ?

• Selamlar. Online da hala oyuncu bulunıyor mu? Uzun zamandır girmiyorum oyuna. Apex Legends oynayınca gaza geldim :)

• trancenden kullanıcısına yanıt
    apex den sonra ben de girmedim günde 2000 3000 oyuncu aktif
  • ben de apexten sonra tekrar gaza gelenlerdenim maç zor buluyor ya baya tdm'de
  • titanfall multiplayeri eglenceliymis gercekten.. battlefield te leblebi gbi geberip duruyosun nerden kafana ne dusecek hic belli degil cunku..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 25 Şubat 2019; 9:30:32 >
    hocam oyuncu durumu nasil? maclari ne kadar surede buluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: first9

daha dun yeni girdim multi ye,fazla kurcalama zamanim olmadi 1 dk olmadan bir haritaya atti,bir-iki tur attik gayet nornaldi hersey..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 25 Şubat 2019; 20:46:16 >
  • 9.bolum mu ne Allah in belasi Viper diye bi kici başi oynak robot havada gebermedi gitti serefsiz teneke Tv ekrani patlatir insana adi pislik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 27 Şubat 2019; 1:32:57 >
  • ona bende takılmıştım tren gıbı bişeyin üzerindeyken savaşıyorduk sanki biraz zorluyor o bölüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: first9

Oyunayan sayisi 2000 civarlarinda oluyor.Haftasonlari artiyor.Mac bulmada biraz bekletiyor oynayan sayisi 1000 civarlarindaysa.

Onun disinda oyun ogrennesi kolay,ustalasmasi zor eski online fpslerin tadinda ve wall running mekanigi yag gibi isleten tempodu yuksek bir oyun.Oyunda tek can sikici sey catilarda kamp yapan tipler .Onlari da northstarda ustalasirsan ustlerine ucarak keklik gibi avlayabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: en_x

ona bende takılmıştım tren gıbı bişeyin üzerindeyken savaşıyorduk sanki biraz zorluyor o bölüm
    nasil olduysa indirdim cins viperi..hikaye bitirdim bu gece,yine de gayet guzeldi bazen sinir etsede,hikaye olarak tavsiye ederim bende,yalniz bazi pilot helmets ler cok gicik yerlerde almasi ugrastirabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 27 Şubat 2019; 1:35:10 >
  • hikayeyi en zor mod da oynamanin bir faydasi var mi ekstra kupa mupa hesabi ?

Ekstra kupa veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apex Legends çıkışı ile birlikte Titanfall 2 severları da dolmaya başladı. Bu neslin en iyi fps oyunlarının başında gelmesine rağmen yeterince rağbet görmemişti, bu oyunu sevenler adına güzel gelişme.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.