Şimdi Ara

Tipim nasıl bi ben açmamıştım :) SS'Lİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
4.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Tipim nasıl bi ben açmamıştım :) SS'Lİ

Tipim nasıl bi ben açmamıştım :) SS'Lİ Arkadaşlar burda burnum büyük görünebilir ama normalde burnum küçüktür foto çok yakın çekildi bu halim sizce nasıl her türlü yoruma açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManyetikRenozans -- 11 Ocak 2014; 2:04:38 >

• Bir makas alırım yanaktan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki makas alırım yanaktan
  • makas alıyomuşuz
  • Erdi Özüağ?
  • tatar mısın abi?
  • Arkadaşlar makas için saolunda yaşım 29 makas zamanını geçtim sanırım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Arkadaşlar makas için saolunda yaşım 29 makas zamanını geçtim sanırım :))

göçmendin dimi? köken olarak bizim tarflılar genelde küçük gözlü oluyor :D sempatik sevimli tatlı adam derler ya kızlar oyle birşey giderin var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 6 Ocak 2014; 15:08:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunalir

tatar mısın abi?

Bulgar göçmeniyim kardeşim ama evet tatarlara benzerim şu an saçım daha kısa görsen tam benziyorum:) o fotoda yeni sayılır zaten
  • çok babacan bi abimize benziyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Arkadaşlar makas için saolunda yaşım 29 makas zamanını geçtim sanırım :))

göçmendin dimi? köken olarak bizim tarflılar genelde küçük gözlü oluyor :D sempatik sevimli tatlı adam derler ya kızlar oyle birşey giderin var..

Saol hocam teşekkürler seni çok iyi tanıyorum senle ara sıra küçük tartışmalarımızda olmuştu sanırım forumda işte o kişi benim bu fotodaki bana kıyacakmısın Şaka bi yana tşk hocam genelde zaten tatlı derler yakışıklı klasmanına giremiyoruz sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

çok babacan bi abimize benziyorsun

Saolasın kardeşim böyle düşünmene inan sevindim her türlü eleştiriye açığım tabiki
  • Normalsin hocam ama biraz kilo vermelisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözler hafif ünlü yalını andırıyor hocam ama çok abartı da bi benzeme söz konusu değil

tip kötü değil ortalama civarında bi tipin var kişiden kişiye bu ortalama üstü- altı olur. boyunu vs. bilmiyorum ama iyi bi giyim stiliyle dikkat çekebilirsin
  • o tartışmamı sende fikir belirtme :) yakışıklılık ayrı bi kavram elin yüzün düzgün zaten sana aşık olan kadına dünyanın en yakışılığı erkeği olarak gelicekin..bende muhacırım zaten hemşeriyiz..:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 6 Ocak 2014; 15:18:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7Ronaldo

Gözler hafif ünlü yalını andırıyor hocam ama çok abartı da bi benzeme söz konusu değil

tip kötü değil ortalama civarında bi tipin var kişiden kişiye bu ortalama üstü- altı olur. boyunu vs. bilmiyorum ama iyi bi giyim stiliyle dikkat çekebilirsin

Saol hocam yalına benzetenler oldu kız erkek ortamlarında çok aşırı değil seninde dediğin gibi boyum kısa hocam ya 1.66 67 o civarda 29 yaşındayım uzamam dahada kendimle barışığım ama bunu sorun etmiyorum pek tabi 1.80 olsak iyi olurdu ama böyle yarattı allahımda bizi neyapalım

• Alp Er Tunga öldü mi

Edit: Hocam Orta Asyalılara benziyorsun, biz de Selanik göçmeniyiz ailede senin tipinde çok kişi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göbek deliği pamukçuğu -- 6 Ocak 2014; 15:20:37 >
  • asya terk
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

o tartışmamı sende fikir belirtme :) yakışıklılık ayrı bi kavram elin yüzün düzgün zaten sana aşık olan kadına dünyanın en yakışılığı erkeği olarak gelicekin..bende muhacırım zaten hemşeriyiz..:)

Hemşehrim benim yaa sevindim buna bak senle görüşüp bi çay içmeyi isterdim ama ben elazığdayım buralara yolun düşermi bilmem ama düşerse görüşürüz kesin ilgilenirim senle elazığın cazgır kızlarına asılırız

Hocam sen çalışıyormuydun

• yine tip konusu keşke tipim olaymış ben de açardım bu ne böyle herkes açıyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.