Şimdi Ara

Tipim nasıl bi ben açmamıştım :) SS'Lİ (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
4.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: calamityeas

Tip te acayip bir sempatiklik var bir de 2.ci resimde sakal şekli daha iyi olmuş kirli sakal yakışmamış hocam.

Saol hocam görüşlerin için ikinci fotodaki sakal gibi yapacam kesmiştim arkadaşlarım bile tepki gösterdi ama hocam ne kadar sempatik olsakta kızlar bazen sert adamlarıda seviyor o alana giremiyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

Tip te acayip bir sempatiklik var bir de 2.ci resimde sakal şekli daha iyi olmuş kirli sakal yakışmamış hocam.

Saol hocam görüşlerin için ikinci fotodaki sakal gibi yapacam kesmiştim arkadaşlarım bile tepki gösterdi ama hocam ne kadar sempatik olsakta kızlar bazen sert adamlarıda seviyor o alana giremiyorum:)

Kendime de aynı duayı ediyorum Hayırlısını nasip etsin yarabbim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

Kendime de aynı duayı ediyorum Hayırlısını nasip etsin yarabbim.

Aynen hocam okuyormusun sen beni kpss derdi sardıda
  • Yaş olarak abimsiniz gerek yok hocama Liseyi geçen sene bitirdik bu sene tekrar hazırlanıyorum yeni pc sertifikası için kursa yazıldım katip olmayı planlıyorum var planlarım bakalım Yazın tekrardan da gireceğim kpss ye rakibiz Hayallerim olurda katip olursak 5 6 çalışıp az da pederin yardımıyla bir vtec almayı planlıyorum Hayaller hayaller... yine hakkımızda hayırlısı be abi
  • Hocam valla çok tatlısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.