Şimdi Ara

Tipim nasıl bi ben açmamıştım :) SS'Lİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
4.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam tipin güzel. dışarıda görsem çok iyi biri derim öyle bir tip var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

Fx57 nin feyk hesabı bulundu

• quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

o tartışmamı sende fikir belirtme :) yakışıklılık ayrı bi kavram elin yüzün düzgün zaten sana aşık olan kadına dünyanın en yakışılığı erkeği olarak gelicekin..bende muhacırım zaten hemşeriyiz..:)

Hemşehrim benim yaa sevindim buna bak senle görüşüp bi çay içmeyi isterdim ama ben elazığdayım buralara yolun düşermi bilmem ama düşerse görüşürüz kesin ilgilenirim senle elazığın cazgır kızlarına asılırız

Hocam sen çalışıyormuydun

evet ama her an işsiz kalabilirim :) çalışma saatleri sıkmaya başladı :) sosyal hayatım hiç kalmıyor..bir pazar..bezen 23 de eve geliyorum

• quote:

quote:

quote:

o tartışmamı sende fikir belirtme :) yakışıklılık ayrı bi kavram elin yüzün düzgün zaten sana aşık olan kadına dünyanın en yakışılığı erkeği olarak gelicekin..bende muhacırım zaten hemşeriyiz..:)

Hemşehrim benim yaa sevindim buna bak senle görüşüp bi çay içmeyi isterdim ama ben elazığdayım buralara yolun düşermi bilmem ama düşerse görüşürüz kesin ilgilenirim senle elazığın cazgır kızlarına asılırız

Hocam sen çalışıyormuydun

evet ama her an işsiz kalabilirim :) çalışma saatleri sıkmaya başladı :) sosyal hayatım hiç kalmıyor..bir pazar..bezen 23 de eve geliyorum

Hocam özeli bilmezmiyim böyle konularda ben mutlaka görmüşsündür çok ağır eleştirirm özeli,şu an önümde kpss kitapları ders çalışıyorum biraz dinleneyim dedim 29 yaşında işsizim ama köle gibide çalışamıyorum bende senin gibi bi işe girmiştim dayanamadım çıktım tek sorun çalışma saatleri olsa keşke patronların egosu çalışan diğer elemanların tuhaf hareketleri yok ona kendini beğendir yok buna kendini beğendir dayanamadım çıktım.

Memur olamassam ne yapacam kara kara düşünüyorum.

• genelde masa başı işim olmasa çoktan çıkmıştım zaten onun hatrına kalıyorum günde 14-15 saat bayıyo ara sıra..sabah 8:30 gece 10 gibi çıktığım donemlerde tereleli oluyorum buraya türkiye yapacak bir şey yok insan nüfus çok istihdam az çin gibi buda patronun işine geliyor boyum eğmem dersen ya aç kalıyon yada ailenin eline bakıyon işte neyapcan fason bir ülkedede doğabilridik türkiye en azından kötünün iyisi biraz:) bunada şükür demekten yapçak birşey yok türkiye doğdum doğalı boyle kim gelirse gelsin değişçeğinede pek sanmıyorum.. ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 6 Ocak 2014; 15:50:16 >
  • @kerimcem haklısın hocam yinede şükredelim ama keşke iyi imkanlar sunsalardı neyse sende bi foto koy ya görelim
  • Dostum Yalın'a benzettim ben ama var mı benzeten bilemiyorum Bir de şanslısın. Çekik gözlüler kızların hoşuna gidiyor (kendimden biliyorum ) yani öyle diyorlar. Yaşını da belli etmezsin daha ne
  • iyi bence hocam, temizyüzlü iyi bi insan gibi gözüküyon uzaktan
    sanırım seni pes konularından biliyorum, sıkı bi pes fanısın. ben de öyleydim önceden.

bir de fotoğrafta bulunduğun mekanı leyla ile mecnun'da ki kafeye acayip benzettim ya da öyle algılayıverdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChicharitoHernandez -- 8 Ocak 2014; 1:39:34 >
  • @ChicharitoHernandez Saol hocam güzel sözlerin için çok tşk ederim ben elazığda yaşıyorum bulundugum cafede burdkai güzel bi cafe evet ama leyla ile mecnundaki mekan değil

Sıkı bi pes fanıyım halen küfürde etsem,cd yi bazen kırmak istesemde yine pes olmadan yapamıyorum karım gibi bişey Valla yaşadığım şehir biraz yabani bi şehir kardeşim kızlarıda öyle o yüzden böyle bi yüze sahibim olmak ifade etmiyor yanağımda çizik olacak biraz piskopat görünecemki değer kazanacam bura öyle

• @Utkuhan
    Yüzünde çizikle değer verecek olan değer vermesin zaten hocam boşver :) Onun değerine gerekyok :)

Ben de pessiz yapamıyordum, ama farklı hobiler edinince de tek başımayken oynamaz oldum. Ancak arkadaş/kuzen olunca oynuyorum. Onda da 13. 14'ü sevip kavrayan birini bulmak çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChicharitoHernandez

@Utkuhan
    Yüzünde çizikle değer verecek olan değer vermesin zaten hocam boşver :) Onun değerine gerekyok :)

Ben de pessiz yapamıyordum, ama farklı hobiler edinince de tek başımayken oynamaz oldum. Ancak arkadaş/kuzen olunca oynuyorum. Onda da 13. 14'ü sevip kavrayan birini bulmak çok zor.

Hocam bi pm attım bakarmısın başka bi konuyla ilgili :)
  • BIKTIM SOYLE TİP KONULARİNDANNN :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertomeraktas

BIKTIM SOYLE TİP KONULARİNDANNN :(

Vay be demek bıktın benden kendimi banlıyacam b kez açayım dedim
  • quote:

quote:

Yok bilader sadece senin icin soylemiyorum . İnsanlari tipiyle yargilamak benim içime sinmiyor. Yok o guzelmi Yok bu cirkinmis hic gerek yok boyle seylere insanin ic guzelligine bakacaksin kalbine .

• quote:

quote:

quote:

Yok bilader sadece senin icin soylemiyorum . İnsanlari tipiyle yargilamak benim içime sinmiyor. Yok o guzelmi Yok bu cirkinmis hic gerek yok boyle seylere insanin ic guzelligine bakacaksin kalbine .

o zaman kalbim nasıl ss li konular görürüz bol bol

• quote:

quote:

quote:

quote:

o zaman kalbim nasıl ss li konular görürüz bol bol

Sacmalamaya gerek yok ben ciddi konusuyorum.

• Mersinde oturuyordun elazığamı taşındın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: star scream

Mersinde oturuyordun elazığamı taşındın?

Yo ben hep elazığdaydım birine benzetmiş olmayasın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: star scream

Mersinde oturuyordun elazığamı taşındın?

Yo ben hep elazığdaydım birine benzetmiş olmayasın

Benzetme değilde mersinde oturuyorum iş bulamıyorum diye mesajlarınız görmüştüm çoğu sefer
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.