Şimdi Ara

Tipim nasıl bi ben açmamıştım :) SS'Lİ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
4.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arch3Rr

Kovancılardan selam abi. Fena değilsin

Kardeşim kovancılardamı oturuyorsun sen geçen cumartesi ordaydım :)) Elazığlı birini görmek güzel
  • Doğma büyüme kovancılardayım. Ama göçmenlerden .
    Elazığda oturan birisinide görmek güzel.
    Kız konularında takip ediyordum seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arch3Rr

Doğma büyüme kovancılardayım. Ama göçmenlerden .
    Elazığda oturan birisinide görmek güzel.
    Kız konularında takip ediyordum seni

Bende Elazığda oturuyorum zaten görüşürüz bi ara bende Bulgar göçmeniyim,kız konuları evet hiç unutmam hatta bi konum gerçekten rekor kırmıştı nerdeyse ilk defa o kadar insanı bi konuda görmüştüm ama başka tecrübeli arkadaşlarda vardı geçti o zamanlar be kardeş 29 yaşına girdik kartlaştık artık şimdinin kızlarının çoğuda beş para etmez zaten özellikle bizim elazığı bilirsin burdaki kızların havası hiçbiyerde yok şaka maka gerçekten bizim elazığın kızı çekilecek gibi değil.

• Pek bi şirin ama kiloyla biraz oynansa çok daha farklı olur. Mesela kilo alınırsa bildiğiniz çirkin bir tip olursunuz ama verirseniz oldukça seksi olursunuz.
  • Görüşürüz inş. Sen Kpss ben Ygs lys Allah yardımcımız olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: macsimust

Pek bi şirin ama kiloyla biraz oynansa çok daha farklı olur. Mesela kilo alınırsa bildiğiniz çirkin bir tip olursunuz ama verirseniz oldukça seksi olursunuz.

Hocam kilo vermek için önerebileceğiniz bişey varmı çok yemek yemem ama bazen gece peynir ekmek yediğim oluyor boyumda kısa zaten bu arada görüşleriniz ve nacizane fikriniz için teşekkürler spor salonu önerirseniz eğer şu an maddi olarak sıkışıgım o yüzden onu belirteyim
  • Aslında var. En kolayları kola ve gece yemeğini bırakmak. Sadece kolayı bırakıp bir yılda yaklaşık 20 kilo veren insan tanıyorum. Bildiğim kolayı bırakıp en az kilo veren 8 kilo vermişti bir yılda. Tabi bunu kola içtiğinizi düşünerek yazıyorum. Eğer içmiyorsanız bile gece yemeyi kesmek hatta ekmeği bırakmak çok işe yarıyor.

Aslında öyle bir yöntem var ki inanamazsınız. Çok basit ama inanılmaz kilo verdiriyor. Hem bunu alışkanlık haline getirirseniz ömür boyu işe yarıyor. Sistem çok basit. Sadece yemeğinizi bulamaç haline gelene kadar hatta hiç bir pütür kalmayana dek çiğneyin. Ayrıca her lokma arasında sizi sıkmayacak kadar zaman boşluğu yaratın. Eğer çok üşengeç veya istikrarsız bir insan değilseniz verdiğiniz kilolara inanamayacaksınız.

Son tavsiyem ise çok basit. Sadece yürüyün ama her ve aynı saatte olmak şartıyla. En az yarım saat olmasına özen gösterirseniz ve aynı saat kuralına uyarsanız kolay kilo verirsiniz. Arkadaşlarımın hepsi benden çok uzakta yaşadığı için yürüyecek kimseyi bulamıyorum ama tek başıma da olsa bu aralar yürümeye başlamayı düşünüyorum. Hem insan kendini çok daha iyi hissediyor.

• quote:

Aslında var. En kolayları kola ve gece yemeğini bırakmak. Sadece kolayı bırakıp bir yılda yaklaşık 20 kilo veren insan tanıyorum. Bildiğim kolayı bırakıp en az kilo veren 8 kilo vermişti bir yılda. Tabi bunu kola içtiğinizi düşünerek yazıyorum. Eğer içmiyorsanız bile gece yemeyi kesmek hatta ekmeği bırakmak çok işe yarıyor.

Aslında öyle bir yöntem var ki inanamazsınız. Çok basit ama inanılmaz kilo verdiriyor. Hem bunu alışkanlık haline getirirseniz ömür boyu işe yarıyor. Sistem çok basit. Sadece yemeğinizi bulamaç haline gelene kadar hatta hiç bir pütür kalmayana dek çiğneyin. Ayrıca her lokma arasında sizi sıkmayacak kadar zaman boşluğu yaratın. Eğer çok üşengeç veya istikrarsız bir insan değilseniz verdiğiniz kilolara inanamayacaksınız.

Son tavsiyem ise çok basit. Sadece yürüyün ama her ve aynı saatte olmak şartıyla. En az yarım saat olmasına özen gösterirseniz ve aynı saat kuralına uyarsanız kolay kilo verirsiniz. Arkadaşlarımın hepsi benden çok uzakta yaşadığı için yürüyecek kimseyi bulamıyorum ama tek başıma da olsa bu aralar yürümeye başlamayı düşünüyorum. Hem insan kendini çok daha iyi hissediyor.

Kola 8 yıldır içmiyorum hocam boyum 1.66 kilom 70 kilo var biraz evet çok zayıflıkta iyi değil ama bi 8 kilo versem bence on numara olur boyumuz uzun olmadıki rahat edelim Sanırım işin sırrı ekmek ve gece yemek yemek onu bırakayım gece yemek yemenin zevkide ayrı ama direnecez Benim akrabalar var hocam mesela çayı bile şekersiz içiyorlar ben yapmak istedim şekersiz çay içemiyorum sanırım oda işe yarıyor.

Lokmayı çiğneme olayını bi deniyeyim heralde hemen yutmamak lazım,yürüme konusundada haklısınız takayım mp3'ü yürüyeyim aslında çok hareketsiz değilim ama yinede alıyorum,Önerileriniz için çok tşk bu arada hocam Kebap türü yemekleri artık yemiyeyimmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

Aslında var. En kolayları kola ve gece yemeğini bırakmak. Sadece kolayı bırakıp bir yılda yaklaşık 20 kilo veren insan tanıyorum. Bildiğim kolayı bırakıp en az kilo veren 8 kilo vermişti bir yılda. Tabi bunu kola içtiğinizi düşünerek yazıyorum. Eğer içmiyorsanız bile gece yemeyi kesmek hatta ekmeği bırakmak çok işe yarıyor.

Kola 8 yıldır içmiyorum hocam boyum 1.66 kilom 70 kilo var biraz evet çok zayıflıkta iyi değil ama bi 8 kilo versem bence on numara olur boyumuz uzun olmadıki rahat edelim Sanırım işin sırrı ekmek ve gece yemek yemek onu bırakayım gece yemek yemenin zevkide ayrı ama direnecez Benim akrabalar var hocam mesela çayı bile şekersiz içiyorlar ben yapmak istedim şekersiz çay içemiyorum sanırım oda işe yarıyor.

Lokmayı çiğneme olayını bi deniyeyim heralde hemen yutmamak lazım,yürüme konusundada haklısınız takayım mp3'ü yürüyeyim aslında çok hareketsiz değilim ama yinede alıyorum,Önerileriniz için çok tşk bu arada hocam Kebap türü yemekleri artık yemiyeyimmi.

Ben bu çiğneme yöntemiyle çok kilo vermiştim. O dönemde normalde duble pidenin yanında en az iki lahmacun götürürdüm yani bildiğiniz hayvandım Çiğneme olayına başlayınca tek lahmacunla tıka basa doymaya başladım. Yemek iyi çiğnenince daha fazla yer kapladığından çok daha kolay doyuyorsunuz. Hem beyin doygunluğu geç algıladığından ve bu şekilde yemek uzun sürdüğünden dolayı nerdeyse normalde yediğinizin çeyreği kadar bir porsiyonla aynı derecede doyuyorsunuz. Ne kadar sık yediğiniz veya aşırı yağlı olmadığı sürece ne yediğiniz çok önemli değil. Hem yiyecekler sindirim sisteminden ne kadar hızlı atılırsa o kadar az kilo yapıyor. Hatta belki duymuşsunuzdur Atkins diyetinin prensiplerinin de bir kısmı buna dayanır. Kısacası istediğinizi yiyin ama dediğim gibi ara vererek ve çok iyi çiğneyerek yiyin. Kısa sürede alışırsınız zaten. Hem insan kilo vermeye başlayınca o hevesle gece yemeğini falan da bırakıyor. Şimdiden kolay gelsin.

• bu tipe yakışıklı, normal gibi değerlendirmeler yapılmasına karşıyım. güzel yüzyü, hoş birine benziyon.
  • Çok sevecen bi abiye benziyorsun bence on numara maşallah diyelim nazar degmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalın abi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zehr-i Sükut

Çok sevecen bi abiye benziyorsun bence on numara maşallah diyelim nazar degmesin

Tşk kardeşim sizin iyi niyetiniz yeter o kadar nazar değecek bi durumumuz yok ama allahım ne verdiyse yetiniyoruz işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertomeraktas

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

BIKTIM SOYLE TİP KONULARİNDANNN :(

Vay be demek bıktın benden kendimi banlıyacam b kez açayım dedim

Yok bilader sadece senin icin soylemiyorum . İnsanlari tipiyle yargilamak benim içime sinmiyor. Yok o guzelmi Yok bu cirkinmis hic gerek yok boyle seylere insanin ic guzelligine bakacaksin kalbine .

o zaman kalbim nasıl ss li konular görürüz bol bol

Sacmalamaya gerek yok ben ciddi konusuyorum.

Tamam bilader anladım sanırım gerginsin,he de geç yani şimdi bende sana ne diyon lan desem ikimizde saygısızlık yapacaz ne gerek var kardeşim.Ciddisin o zaman cidid cevap vereyim,Türkiyede karakterin kimsenin umrunda değil kardeşim paranla varsın yada tipinle 20 den fazla arkadaşım evlendi hepsine sordum birisin bana kızın babası karakterimi yada iç dünyamı sorduğunu söylemedi.

Allah korusun beş kuruş paramız olmasa yada sakat olsak kim bize yaf mertomeraktas acaba nasıl bi insan diye sorar,kimse sormaz hayat bana bunu öğretti paran kadar adamsın ne yazıkki.

Hakılısın bilader :)

Bu Kpss belasını hepimiz atlatırız umarım Utkuhan hocam.Tip 10/10 çalışma azmi gelsin.

Not:Üyelerin birbirine böyle saygılı davrandığı bir konu uzun zamandır görmemiştim.Yorumları okurken üstteki konuşmaya rastladım.Sinir oldum Merto nickli arkadaşa.Baktım 14 yaşındaymış.Dahada sinir oldum.29 yaşındaki birine sanal ortamda olsa saygısızlık yapılmaz.Söyliyimde bu sincaba takılmayın dedim hocam.
    @Utkuhan

• Güzel eleştirilerin olduğu hoş bir konuda güzel yüzlü abimizi görüp daha bahtiyar olmuş bulunmaktayım.

Bize bu duyguları yaşattığınız için minnettarız.

• @Lu£ Hocam çok teşekkür sendemi kpss girecen bu sene ? O dediğin kişiyi unutmuşum bile bişeyler yazdı cevap verdim herkesin profiline girip bakmam genelde ama bu foruma 18 yaş sınırı getirilmeli bence bunu şu an için demiyorum bende bi kaç kez rastladım gerçekten ama önemli değil yinede iyi niyetleri olduguna inanıyorum kardeşlerim sayılırlar,küçükler,hırçınlar

Neyse konuya dönelim umarım kpss olur kardeşim herkes için hayırlısı olsun uyarın içinde tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ManyetikRenozans -- 11 Ocak 2014; 1:49:25 >

• Fotoğraflara efekt koyanlardan nefret ediyorum.Doğal halini çek yorum yapalım
  • quote:

@Lu£ Hocam çok teşekkür sendemi kpss girecen bu sene ? O dediğin kişiyi unutmuşum bile bişeyler yazdı cevap verdim herkesin profiline girip bakmam genelde ama bu foruma 18 yaş sınırı getirilmeli bence bunu şu an için demiyorum bende bi kaç kez rastladım gerçekten ama önemli değil yinede iyi niyetleri olduguna inanıyorum kardeşlerim sayılırlar,küçükler,hırçınlar

Neyse konuya dönelim umarım kpss olur kardeşim herkes için hayırlısı olsun uyarın içinde tşk

Eski konudışı nerde hocam.Burasıda toplumun aynası bi nevi.Okullara staja gittik durum aynen böyle saygı falan kalmamış.Bende sınıf öğretmenliğini bitirdim.KPSS olmadı ilkinde yine hazırlanıyorum.Bir öğretmen olayım tüm sincaplara saygıyı öğretcem merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lu£ -- 11 Ocak 2014; 1:56:56 >

• Arkadaşlar bi foto daha attım sizce bu halim nasıl yakın çekim foto biraz korkabilirsiniz ama
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.