Şimdi Ara

Tıp öğrencisi Enes Kara, cemaat yurdundaki baskılarla gelecek kaygısını anlatıp intihar etti... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
1
Favori
12.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
154 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biraz anlatsana neler yaşadın veya yaşıyorsun tarikat yurdunda,nasıl böyle bağnaz yapıp öfkeden gözü dönmüş öl deseler veya öldür deseler öldürecek birine döndürdüler seni ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yşahin kullanıcısına yanıt

Tamam işte alenen belli cemaatçisin o yuzden kendinden olmayan herkesi canavar ilan ediyorsun

Mesela şimdi sen mevcutta bulunduğun işe nasil girdin cemaat bu olayda var miydi. Mesela bunu nasil kanitlayacagiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemsistem7042 S kullanıcısına yanıt
    Daha tehlikelisi Tarikatçı bu canavara dönüşmeye programlanıp beyni ufaklıktan yıkanıyor

Risale-i Nur saçmalıklardan oluşan bir kitaplar dizisidir...

Said nursi dediğin adam zamanının fetösü olan sobayla konuşan radyonun içindeki meleklerle çalıştığını iddia eden 2. Abdülhamit'in tımarhaneye kapattırdığı deli bir teröristtir...

Okuduğunu da anlamayan cahiller sürüsü ile uğraşıyoruz... :D

• Kuzenim yazmış kanka. Alkolü fazla kaçırınca yapıyor arada öyle şeyler.

• Fil Yutmus Boa Yılanı kullanıcısına yanıt
    Hocam lütfen süreci paylaş burdan merakla bekliyorum

• morpheus.00 kullanıcısına yanıt

Merak etmeyin hocam başvuru takibini buradan paylaşırım.

İnş sağlam bi ifadesini alırlar

• morpheus.00 kullanıcısına yanıt

En çok Kemalizm cumhuriyeti benzetmem zorunuza gitti hocam değil mi itiraf edin  

• narkotik_1989 N kullanıcısına yanıt

Adına açılan kamu davasında verirsin artık savunmanı.

Silmişsin bakıyorum ama hem ekran görüntüsü hem de .html dosyası olarak gönderdim merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fil Yutmus Boa Yılanı -- 13 Ocak 2022; 14:58:29 >
    Gurur duyarız bağnaz gerici olcamıza

Mesajlar aslında silinmiyor, sadece görünmez oluyorlar, savcılık gerek görürse forum yönetiminden bütün bilgileri alabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ekran görüntüleri ve html cart curt mahkemede delil olarak kabul edilmiyor bro. Notere para verip elektronik tespit yaptırmanız lazım. Yoksa ortalıkta insan kalmaz az güncelleyin kendinizi

1.'si davayı ben açmıyorum kamu davası oluyor.

2.'si savcılık kovuşturmaya yer gördüğü takdirde iddiaları takip etmek için donanımhaber'den verileri isteyebiliyor. Siteye kaydolurken okuyup onayladığın sözleşmede de bu var.

3.'sü donanımhaber, IP, isim-soyisim, cep telefonu(ki buraya yazabiliyorsan bu bilgiyi de vermiş oluyorsun) gibi bilgileri savcılıkla paylaşmakla Siber Suçlar kapsamında mükellef.

Sonuç olarak dediğin doğru, ekran görüntüsü delil olarak kabul edilmiyor fakat soruşturma başlatmak için yeterli ve sildiğin o mesaj şu anda hâlen donanımhaber sunucularında attığın tarihle, IP adresinle birlikte saklanmakta. Zaten korkmasan mesajını da silmezdin.

Viski ve Cigar ile.

Asıl sen güncelle kendini, senin dediklerin akp yargisinda geçerli bağımsız bir yargida senin gibi yuvalanmis cemaatcilerin geçmiş mesajları elbet incelenebilir, bizim kaynaklarimizi somuruyorsunuz ama geri alacagiz hic merqk etmeyin

• Arkadaşlar adam kendini öldürmüş daha ne yapsın. Mesajını ulaştırabilmek için derdini anlatabilmek için kendini öldürmüş ulan ölüye saygı için bir zahmet açıp adamın intihar videosunun tamamını izleyin kesilmiş kısmını değil. Adam sanki sadece cemaat yurdunda baskı ve şiddet gördüğü için intihar etmişte katil zanlısıda cemaatmiş gibi yayınlanıyor her yerde evet cemaatinde payı var ama adamın o videoda sıraladığı sebepler arasında en suçsuzunun cemaat olduğunu göreceksiniz tarafsız bir bakış açısı ile yaklaşırsanız. Adam tıp okumak istemiyorum çünki çalışma şartları çok kötü ben böyle bir gelecek istemiyorum demiş mesela kimse bundan bahsetmiyor. Ailesi ile alakalı sorunlardan bahsetmiş mesela bir dede bir baba örneği var önümüzde kimse dedesini bilmiyor mesela bu çocuğun.

Yahu kalpleriniz kör olsun ne biçim insanlarsınız bir çocuğun hayatına son vermesini bile siyasi malzeme haline getiriyosunuz çocuk cemaat yurdunda baskı görmüşte görmüşte görmüş. Tek sebep bu değil arkadaşlar. Eğer amacımız siyasi puansa vurun abalıya lakin bir aile faktörü var cemaatten bence çok daha etkili bir sebep bu intiharda ve en en en önemli sebep bir devlet faktörü var arkadaşlar. Adam kaç dakika video çekmiş en büyük kısmı ailesi ve gelecek kaygısına ayırmış sadece 2 dakikalık kısmında cemaatten bahsetmiş ölüye ayıptır saygısızlıktır sadece o iki dakikalık kısmı konuşmak.

Evet cemaat suçludur lakin tek suçlu değildir.

Fetö ye fetö diyerek cemeat övmüş olunmaz bro. Cep telefonumda 15 temmuzda çekilmiş onlarca hatıra fotoğrafları var. Sen evinde biranı yudumlarken ben sokaktaydım. Eğer bana resim paylaş de paylaşmayan namerttir.  Sahte olup olmadığını da Google görsellerden aratarak kontrol edebilirsin.

Cemeat yurtlarında yetişmiş binlerce vatansever insanlara topyekun fetö yaftası vurmadığım için kuyruk acını az çok anlayabiliyorum. Savcılık makamı ceza verecekse bile sanığın sabıkasız oluşundan mutevvelik para cezasına çevrilmesine + 5 yıl süreyle hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verebilir. Şimdi köşene çekilip aglayabilirsin  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narkotik_1989 -- 13 Ocak 2022; 17:24:19 >

Tamamdır savunmanı mahkemede yaparsın.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.