Şimdi Ara

TIP İLK GÜNÜMDE REZİL OLDUM :( (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
17.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
114 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benzer şeyler yaşayanlar çok. Gülenlere de dicek çok şey var da neyse. Hepsi üstünzeka Bi biz hatalıyız yav hehe

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • suç sende ne skime sazan gibi zıplıyon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 450 500 kontenjanlı tıp fakültesi mi varmış la

• okula polisler seminer veriyodu içinizde polis olmak isteyen var mı dedi koca salonda kimse istiyorum demedi ben de ayıp olmasın diye kaldırdım niye olmak istiyosun dedi ben de gta san andreas multiplayerda rp filan yapıyoduk onu izah edemem diye direk polis olmayı ceza yazmayı seviyorum dedim tüm salon güldü utandım ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazar Angel0v

İşte bu yüzden online eğitim

TIP İLK GÜNÜMDE REZİL OLDUM :( TIP İLK GÜNÜMDE REZİL OLDUM :( 

• Hocam reklamın iyisi kötüsü olmaz artık bütün dönemle tanışmanıza gerek kalmadı hem kızlar komik erkekleri sever +1 de ordan az değilsiniz he forumdan da belki kızlar pm atmıştır üzülme diye :)

• TIP İLK GÜNÜMDE REZİL OLDUM :(
  • pinhani12 P kullanıcısına yanıt

Rezil abazalar anca kiz pesinde.Siz bi de okuyup adam mi olacaksınız abaza herifler.

bunu yazdım diye bana laf eden bi igrenc olursa bi kiz erk*kler hakkinda bi sey yazsin hemen yaftalarsiniz.Igrenc ortafogulular.Kizlarij okul acilsin twitlerine ortama girme peşindeler ssey yapma peşindeler diye asagiladiginiz gibi.B

BU KONUDA ERK*KLER SUREKLI KZILARA LAF EDIP YAFTALAYIP BASKILARKEN BEN BUNLARI DIYINCE BAGNAZ OLUYORUM COK KOMIK

• Prensesela P kullanıcısına yanıt
    Bir kız erkekler ölsün şu olsun bu olsun dese tepki falan görmez. Farklı ülkede yaşıyoruz herhalde. Erkek aynısını kızlara dese sjw tayfa başta olmak üzere herkesten linç yer

• Popüler oldun işte dostum reklamın iyisi kötüsü olmaz.. TIP İLK GÜNÜMDE REZİL OLDUM :( 

• Lan 5.siniftayim ben tam klinikteyim hastayla konusuyom baktim bizimkiler kahkaha atip duruyolar. Durup durup tekrar basliyolar hastaya bi dk dedim geliyom hemen. Gittim bizimkilerin yanina dedim niye aniriyonuz la susun 2dk. Senin mevzuyu anlattilar lavugun biri histolojiye tarih demis diye. Sinirim bozuldu karnima kramp girdi biraktim klinik mlinik hak getire bugun bakalim hoca kizmaz insallah kizarsa da mevzuyu anlatcam anlayis gostericektir

• Bende diyorum yan amfiden kahkaha sesleri geliyor ne oldu diye 😂 demekki buymuş herkese anlatacağım hocam kusura bakmazsaniz açtığınız konuyuda göstereceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süleyman Çakır. -- 14 Eylül 2021; 8:53:8 >
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt

Artık kendisiyle barışık bir insanım hocam :)) Dünkü olay biraz ağır olsa da her insan hata yapabilir. TIP İLK GÜNÜMDE REZİL OLDUM :( TIP İLK GÜNÜMDE REZİL OLDUM :( 

• J.D. gibi adamsın vesselam.

TIP İLK GÜNÜMDE REZİL OLDUM :(
  • Üzücü

• Lazar Angel0v kullanıcısına yanıt
    Biraz ciddiye alıp yorum yapayım, eğer arkadaş bu tecrübeyi okulda edinmeseydi, yarın önemli bir iş toplantısında başına gelecekti ve orada rezil olacak, belki de üstünde izi kalacaktı. Bu yüzden yüz yüze eğitim çok önemli.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Prensesela P kullanıcısına yanıt
    Feminist ela bacım okuduğunu anlayamadığı gibi yazamıyor da

• O an için çok kötü bir his olsa da olayın iyi tarafından bak hocam. Düşünsene bi. Tüm koca sınıf tanıyor seni artık. Cekingenligini üstünden at ve tanismaya çalış. Ortamlarına gir. Bu konunun bahsi geçtiği durumlarda da sende kendine gül, aklinin bir an icin historye kaydigini soyle dürüstçe. Unutma bunu komples haline getirirsen sen kaybedersin yine. Tersine yeri geldiginde kendine de gülenler ozguvenli insanlardir. Yukarda arkadasin dedigi gibi histoloji de sinif birincisi olacagim bakin gorun diye sakaya da vurabilirsin :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.