Şimdi Ara

TIP İLK GÜNÜMDE REZİL OLDUM :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
15.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 88
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 109luknouhei (15 mesaj) malcolmxreis (5 mesaj) pinhani12 (4 mesaj) Guest-7FC802003 (3 mesaj) perSNN (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (35 mesaj) Mobil (43 mesaj) Mini (3 mesaj) (11 mesaj) (28 mesaj)
  • @
110 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT / YDT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> TIP İLK GÜNÜMDE REZİL OLDUM :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Koskoca amfi salonunda hoca elinde mikrofonla sıraların arasında dolaşırken tıp fakültesi hakkında konuşuyordu. İşte okul yönetimi, saatler falan derken konu işleyeceğimiz derslere geldi. İşte tahtada bir sürü ders adı yazıyor Acil Tıp, Anatomi vs. Hoca da bu derslerin ne olduğunu kısaca açıklıyordu. İlk defa Prof. Dr. gördüğüm için ben de dikkatlice izliyordum.

Derslerden bahsederken sıra "histoloji"ye geldi. Hoca öğrencilere doğru dönüp "Histolojinin ne olduğunu bilen var mı gençler?" dedi. Ben de hem kendimi tanıtmak hem de soruyu cevaplamak amacıyla sağ elimi havaya kaldırarak söz istedim. Bir tek ben olduğum için hoca mikrofonu bana doğru uzattı.

Ben de heralde aklım 'history' kelimesine gitmiş olacak ki sesimi mikrofona iletebilmek için bağırarak "TARİH BİLİMİ" dedim. Off.. işte tam bu anda bütün koca amfi (yaklaşık 450-500 kişi) kahkaha atarak gülmeye başladı. Salon yıkılacaktı... Hoca mikrofonu benden aldı ve "Olur böyle hatalar biraz da ilk günün heyecanı var tabi" dedi. O an gözlerim doldu, boğazım düğümlendi... Kendime sert bir tokat atmak istesem de hafifçe yerime oturdum.. Sınıf hala gülüyordu, arkadakilerin fısıldaşmalarını duyuyordum.. Bıraksalar hıçkıra hıçkıra ağlayacağım ama millet olayı büyütmesin diye sağa sola sırıttım.

Sonra da hoca konuşmasını bitirip dağılabilirsiniz dedi. Diğerleri tanışmak için cafeye giderken ben de evin yolunu tuttum.  

Şunu da iyi öğrendim: Histoloji: Doku bilimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 109luknouhei -- 13 Eylül 2021; 16:46:7 >

• Sosyal fobi var sende.. Aç karna günde 3 doz Hyrexicloweralinne yazıyorum. Muayene ücreti 900 TL bu arada, dekolteli sekreterime uzatıverirsin parayı hadi bye 

Hocam cafede ahahahaha histolojiye tarih bilimi diyen lavuk ağlayarak köyüne döndü dedim kızlar falan güldü ekmeni yedik helal et
    en cok histolojiye calis okul 1.si ol histolojide sonra histoloji abd gir histolog ol intikamini al histolojiden
    109luknouhei kullanıcısına yanıt
    109luknouhei demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: 109luknouhei

Hocam yaşananlar aklımdan bir türlü çıkmıyor ki. Ne hayallerle girdiğim fakültede yaşadığım olaya bak yaa off..

MYP ile GTÜ CENG’e gidin hocam. Paraya para demeyeceksiniz. Size bunu yaşatan hergeleler LinkedIn profilinize kıskanç bakışlarla, hüngür hüngür ağlayarak stalking yapacaklar 

Lan 5.siniftayim ben tam klinikteyim hastayla konusuyom baktim bizimkiler kahkaha atip duruyolar. Durup durup tekrar basliyolar hastaya bi dk dedim geliyom hemen. Gittim bizimkilerin yanina dedim niye aniriyonuz la susun 2dk. Senin mevzuyu anlattilar lavugun biri histolojiye tarih demis diye. Sinirim bozuldu karnima kramp girdi biraktim klinik mlinik hak getire bugun bakalim hoca kizmaz insallah kizarsa da mevzuyu anlatcam anlayis gostericektir

• Onbaşı
    15 Mesaj

Sosyal fobi var sende.. Aç karna günde 3 doz Hyrexicloweralinne yazıyorum. Muayene ücreti 900 TL bu arada, dekolteli sekreterime uzatıverirsin parayı hadi bye 

• Onbaşı
    34 Mesaj
    Şimdi "Aaaaa o mal sen miydin?" diyenler gelir
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam yaşananlar aklımdan bir türlü çıkmıyor ki. Ne hayallerle girdiğim fakültede yaşadığım olaya bak yaa off..

|
    |
    malcolmxreis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    quote:

MYP ile GTÜ CENG’e gidin hocam. Paraya para demeyeceksiniz. Size bunu yaşatan hergeleler LinkedIn profilinize kıskanç bakışlarla, hüngür hüngür ağlayarak stalking yapacaklar 

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    kuracağın mantığı s.
  • Binbaşı
    1206 Mesaj

|
    |
  • Er
    11 Mesaj
    Hocam cafede ahahahaha histolojiye tarih bilimi diyen lavuk ağlayarak köyüne döndü dedim kızlar falan güldü ekmeni yedik helal et
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Nerden giriyoz hocam ya ek tercih mi yapıcam ya OFF .. Başlarım histojiye de historye de ya OFFF..

|
    |
    malcolmxreis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    bylordkedi

Hocam olan olmuş artık kızlar kahkaha attı mı o da önemli

109luknouhei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Demişlerdir hocam demişlerdir. Başka konuşacak bir konu yoktu ki zaten  

|
    |
    pinhani12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    quote:

Nerden giriyoz hocam ya ek tercih mi yapıcam ya OFF .. Başlarım histojiye de historye de ya OFFF..

1 sene dayanacaksınız hocam 1…2…3…TIP F*ckültesinde Belki bu senenin bahar döneminde de yapabilirsiniz. Sabret Nouhei, mevlâ seninledir… 

|
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Off hocam siz bari gelmeyin üstüme :(

|
    |
    Justflashc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    sen miydin knka o ?
    |
    |
  • Teğmen
    153 Mesaj
    İşte bu yüzden online eğitim
  • Er
    1 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    benkimimanlatayım

Hala online a biat etmeyenler küfür içindedir hocam doğru mudur lazar hocam
    Lazar Angel0v kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    153 Mesaj

Doğrudur hocam şirke girer  

|
    |
    Fatihterimfanboi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.