Er
27 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 552 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bu sene ucuzdan tıp kazanan arkadaşları tebrik ederim.

Daha önce bahsetmiş olduğum gibi bu sene ciddi bir alım fırsatı verdi değerlendirenler keyif kahvesini içebilir.

Borsayla ilgilenen bilir rsi kavramı vardır şu anda tıp fakültelerinin rsi ı yerlerde

Hekimlerin şartları iyileşip maaşları artınca ki MECBUREN arttıracaklar tıpa b*k atan da otomatik azalacak şu an alım fırsatı olduğunu düşünüyorum ileride bu sıralamalar bulunamayabilir yatırım tavsiyesi değildir

Hissiyat ;)

Sandıkları terk etmeyin baklava siparişi verip bilgisayarın başına geçecek görevliler 

1) En çok kızın bulunduğu bölüm tıptır (genelde)

2) Maaşı şu an düşük ama düzelir

3) Dayak yeme ihtimaliniz bundan sonra az

4) Yurt dışında kariyer yapma şansınız var

5) Özel hastanede çalışmak isterseniz maaşlar tatmin edici :)

ceng okursanız işsiz kalırsınız tıp okursanız da işsiz kalırsınız yapay zeka işinizi alacak

Elinde olan varsa atabilir mi ?

Sitede 2018 var en son

Naptınız dostlar çalışmanıza değdi mi beklediğiniz gibi geçti mi sınava dair düşünceniz keşkeniz neler ? Buyurun

Bu sene için beğendiğiniz konu anlatımlı , soru bankası ve denemeleri yazar mısınız ?

Arkadaşlar 2020 YKS de bir bölüme yerleştim. Bu seneki sınava sadece soruları görmek ve özel ders verdiğim öğrencilerime destek için öylesine bir girmek için başvurdum.

Sene sonu merkezi yerleştirme puanımla (2020 yks) başka bir bölüme yatay geçiş yapmak istiyorum.

Bu sene 2022 yks ye girip tercih yapmadığım durumda :

2020 yks için MYP hakkım yanar mı ?

Yani Diyelim 2022 sınavından 2020 den daha düşük bir sıralama geldi yatay geçiş olayı da iptal mi olur ?

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 14 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.324
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 177)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.010 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.