Şimdi Ara

TIP İLK GÜNÜMDE REZİL OLDUM :( (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
17.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
114 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Git toplum içinde yapmaktan en çok korktuğun şeyi yap. Birisi bunu yaptırrısa fobi kendin yaparsan tecrübe olur. 100 üzerinden 60 70 e tek seferde sosyal fobiyi kırarsın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ulan kahkaha attım ahahahahhahhzhsgxggz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aslında sen kendini ortaya atmışsın. İlerde faydasını göreceksin.

• "His"toloji yani erkek bilimi, "her"toloji yani kadın bilimi de diyebilirdiniz, Allah herbolog yapmasın ✌️✌️✌️

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olur bazen oyle,sen kimseye bakma.spora devam kanka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prensesela P kullanıcısına yanıt

nedion ne anlation

• hocam sen de diger kişilerle birlikte gülseydin, hayat bu kadar ciddiye alınacak kadar büyük birsey degil. ne güzel kendini herkese tanıtmıssın. kullan bunu :)

• Ülkedeki öğrenci kalitesi ne kadar düşük direk dalga geçiyorlar bende sanıyordum ki tıpta okuyanlar daha olgun daha aklı başında. Takma kafaya salla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birincisi tip fakultesi 1. Sınıfta 500 kişinin işi ne, ikincisi bu adamlarin yuzde 80 i ilk kez okula başlamış olsa anasının karnında histolojinin doku bilimi olduğunu öğrenmişte bukadar donanımlı mı gelmişler tıbba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet ortamda gülerken osuruyor neler yaşıyanlar var boşver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-06E5E5CCD -- 15 Eylül 2021; 5:56:28 >
  • Tıp fakültesi okuduğuna emin misin ? Elinde akıllı telefon olan biri bile bile bu hataya düşmez. Ne olduğunu öğrenmek saniyelerini almaz. Konu csb.

• Ulan o sen miydin gahdhdjdjshahahdh

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • eksik saymışsın doktor bey. 450-500 kişi az nerden baksan bir milyon kişi vardır o amfide  

• pinhani12 P kullanıcısına yanıt

"ekmeni"

• .BUTTERS STOTCH. kullanıcısına yanıt
    Herkezz bilirki ekmeni böle yazılır...

• quote:

Orijinalden alıntı: pinhani12

Herkezz bilirki ekmeni böle yazılır...

sen tam bir Türkçe katilisin. herkez değil herkes. bilirki değil bilir ki, ekmeni değil ekmeğini. cahil ayı

• Mk çocukları hepsi madem biliyordu niye güldü Allah Allah ne acayip ya

• Butters stotch denen tdk halifesi, gir bak bakayım ironinin tanımı neymiş? Bir de engellemiş ya ajajskfşalwkgşslefklwwşfk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pinhani12 -- 15 Eylül 2021; 13:42:51 >
  • Baktım hastanenin girişinde bir gürültü kıyamet kopuyor. Herkes kahkaha halinde. Dedim ne oldu da bu kadar gülüyorsunuz. Demesinler mi 109luknouhei diye bi tip histolojiyi tarih bilimi sanmış. Bastım kahkahayı.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.