Şimdi Ara

Tılgın Modem Hk.-Acil Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kusura bakmayın bu konuya çok uzağım, hiç anlamam. Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var.
    Türk telekom fiber internet kullanıyorum. İlk aldığımda (2013 yılında) tılgın modem koydular - başka modem kullanamzsınız dediler.

Bugün itibariyle taahhütüm sona eriyor. Ben şimdi iss değiştirmek istesem yine tılgın modem kullamak zorunda mıyım? Yani, bu internet altyapısıyla ilgili bir zorunluluk mu, yoksa tamamen türk telekomun dayatması mı?

Türknet ve Millenicoma geçerim belki diyordum. Sırf bu modem işi yüzünden uğraşmamak için türk telekoma fazla para ödeyip daha yavaş internete razı hale geliyorum. (türk telekom tılgın modemi geri alacak- yeni modem bulmam gerekecek)

yardım ederseniz sevinirim.

• Telekom fiber altyapısını kullanma izni olan firmalara başvurmanız halinde, kendileri size modem verecektir. Tılgın modemi ise iade etmek zorundasınız.
  • türknet müşteri hizmetleri ile görüştüm adresten kontrol yaptılar ve sizde fiber altyapısı kurulu bu yüzden maalesef size hizmet veremiyoruz dediler
  • brkmania kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla onlar TT nin fiber altyapısını kullanmıyorlar binalardaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 8 Eylül 2019; 23:49:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.