Şimdi Ara

THK 1.4 Milyar TL Borç Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son İzmir yangını ile gündeme gelen THK bugün yazılı açıklama yaptı. Seneler vatandaş ve kamu kurumlarından inanılmaz şekilde paralar alan ve hatta geçmişte kurban derisi toplamaya yetki tek organ organ derneğin 1.4 milyar TL borcu varmış. Bunca zaman içinde elinde hepi topu 1960 model 6 uçak bulunan ve sadece 3 ü uçan bu kurumun nasıl bu kadar borcu olabilir?

THK 1.4 Milyar TL Borç Var

• Hiç bir şey olmasa bile kesinlikle bir şey olmuştur.

Akıl var, mantık var. Azcık kullanalım, korkmayın biraz düşününce kafanız acımaz.

17 yıldır iktidarda olan bir parti bir kaç gün önce onları rezil eden kurum hakkında "yaw çok borçları var." diye haber çıkarabiliyorsa sadece, "x x x x ve y y y konularında yolsuzluk yapılmış. Yapanlarda da a a a ve c c c şahısları." şeklinde o kurumun içinden geçmiyorsa, o kurumda bir yolsuzluk yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Hiç bir şey olmasa bile kesinlikle bir şey olmuştur.

Akıl var, mantık var. Azcık kullanalım, korkmayın biraz düşününce kafanız acımaz.

17 yıldır iktidarda olan bir parti bir kaç gün önce onları rezil eden kurum hakkında "yaw çok borçları var." diye haber çıkarabiliyorsa sadece, "x x x x ve y y y konularında yolsuzluk yapılmış. Yapanlarda da a a a ve c c c şahısları." şeklinde o kurumun içinden geçmiyorsa, o kurumda bir yolsuzluk yoktur.
    evet yolsuzluk yok ama 1.4 milyar borç var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExtrameBOY27 -- 27 Ağustos 2019; 22:32:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

evet yolsuzluk yok ama 1.4 milyar borç var..

Alıntıları Göster
    Bu borç da hemen bu yangın olayından sonra ortaya çıkıverdi ne hikmetse
  • silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 11 Eylül 2020; 0:1:53 >
  • 28 subat doneminde cikan kanun yada yonetmelik tam hatirlamiyorum ama milletin kurban derilerini zorla alıyorlardı. Biz de o donem vermek zorunda kalmistik. Haram zıkkim olsun. Hem milletin inanciyla ugrasiyorlar. Hemde o inanclarinin geregi kurban ibadetine mudahele ediyorlardı. Allah o günerleri bir daha yasatmasin. Bunlar da tez zamanda hakettikleri cezayi umarim bulurlar. Ama bu dunyada ama öte dunyada...

• Akape döneminde zarar etmeyen kurum mu kaldı??
    THK yı da batırdılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknokratik

28 subat doneminde cikan kanun yada yonetmelik tam hatirlamiyorum ama milletin kurban derilerini zorla alıyorlardı. Biz de o donem vermek zorunda kalmistik. Haram zıkkim olsun. Hem milletin inanciyla ugrasiyorlar. Hemde o inanclarinin geregi kurban ibadetine mudahele ediyorlardı. Allah o günerleri bir daha yasatmasin. Bunlar da tez zamanda hakettikleri cezayi umarim bulurlar. Ama bu dunyada ama öte dunyada...
    Ben çocuktum hatırlıyorum bizim enişteye gelmişlerdi o da vermiyorum deyince ne yapacağını sordular o da elinde kanlı bıçakla dönüp yiyecem ulan sizene deyip kovmuştu biz hiçbir zaman vermedik o gaspcılara hep kuran kurslarına gizlice verdik

• özerk bir kuruluş olan thk, sonunda insan gibi bir açıklama yapmış. belliki kimse açıklamayı okumuyor;
    bakınız 2. paragraf harici gerisi BATAK. adamlar demişki, BİZ ŞIÇTIK SIVADIK.
    bu açıklamadan sonra bile, aman thk şöyle, aman thk böyle diyenler olacaktır. hep akapenin suçu
    diyenler olacaktır. onlar içinde aşağıya link atıyorum. okuyunuz.https://forum.donanimhaber.com/thk-her-ucak-biletinden-50-kurus-istiyor--129089697
  • 10 çalın 5 millete harcayın bari bunlar da o da yok 15 varsa 5 'de vergiden gelsin 20 çalalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.