Şimdi Ara

Thief (2014) [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
2
Favori
26.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet yalan oldu
  • Sanırım 1 de açılacak ben 1'e kadar daha beklerim açılmazsa artık yatar uyurum.
  • Chapter 6'ya geldim ama daha yapmadım. Bitmesi yaklaştı diye yavaş gideyim diyorum. Ana görevleri ve bazı yan görevleri beğendim. Şimdi kalan yan görevleri yapayım dedim ama görevler belli bir işaretle belirtilmiyor. Her seferinde adamlara uğrayıp bakmak gerekiyor görev verecek mi vermeyecek mi diye. Eh aynı şehirde de 50 kere aynı yerleri dolaşınca bir yerden sonra sıkıyor.

Yan görevlerle ilgili gördüğüm baştan savma bir olay daha var. 13 tane yan görevi tek seferde bir adam verdi. Görevlerin hepsi benim daha önce girmediğim evlerden yok kalemimi geri getir yok satranç taşımı geri getir vs görevleri. Bunlar sırf oyunun süresi uzasın diye yapılmış belli.
  • sizin tf2 itemleri geldimi
  • oyun steam de aktif ve 8 dile çevrilmiş. TÜrkçe'yi göz ardı etmişler yine.
  • 32 ve 64 bit exe nini farkı neymiş ? ikiside açılıyor bende

birde gamepad aktif olmadı emulerde iş görmüyor
  • Benchmarklarda 32 bit 5 FPS kadar hızlı çıkmış.
    Bende ki gamepad biraz bekleyince aktif olmuştu.
  • evohan kullanıcısına yanıt
    64 bit sistem varsa 64 bit kullan iyidir her açıdan.

benim xbox360 pc padde sorunsuz oyun.
  • Grafikler berbat olmasina ragmen fulleyince 30 fps aliyorum ortalama sacmaliga bak. Ha SSAA'yi kapatinca 45-60 fps ama o zamanda cok tirtikli oluyor yahu. Su tirtiklari SSAA olmadan azaltmanin bir yolu yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun boyutu yüksek ve oyun kötü gibi ne yapsam bilemedim.
  • 23 GB yer kapladı harbiden bunu kırpmanın bir yolu yok mu acaba ,en azından black box gelene kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

23 GB yer kapladı harbiden bunu kırpmanın bir yolu yok mu acaba ,en azından black box gelene kadar

Blackbox lossless repack yapar yükleyince birşey değişmez.
  • 1440P Very High + SweetFX

Thief (2014) [ANA KONU] Thief (2014) [ANA KONU] Thief (2014) [ANA KONU]

• Thief çok önceden beri var ama Dishonored ondan sonra çıkmış bir oyun. Burada gelip Thief , Dishonored çakması olmuş diyenler benim gözümde liseliden öteye gidemez! Ben Thief i yıllar önce oynamıştım ve çok beğenmiştim , hatta bende Thief 2 Metal Age var! Çoluk çocuk gelip burada yorum yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

1440P Very High + SweetFX

Thief (2014) [ANA KONU] Thief (2014) [ANA KONU] Thief (2014) [ANA KONU]

bb çıktı çoktan

• o kadar bölüm geçtim hala ne yaptığımızı neyin peşinde olduğumuzu anlayabilmiş değilim,çıkmadan iyi oltaya getirdiler pre-order verdik resmen elde patladı oyun.inceleme puanlarını sonuna kadar hak ediyormuş meğer
  • sahne ve alan geçişlerinde çok fazla stutter oluyor ,o ilk başlarda koştuğumuz sahne mesela slayt şov gibi oldu bir ara :) update şart
  • evohan kullanıcısına yanıt
    vsync açıksa kapatın double ve triple'da çok stuttering var
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

vsync açıksa kapatın double ve triple'da çok stuttering var

exlusive fullscreen da çok stutter yapıyormuş sanırım onu kapadım daha iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Hand X

Thief çok önceden beri var ama Dishonored ondan sonra çıkmış bir oyun. Burada gelip Thief , Dishonored çakması olmuş diyenler benim gözümde liseliden öteye gidemez! Ben Thief i yıllar önce oynamıştım ve çok beğenmiştim , hatta bende Thief 2 Metal Age var! Çoluk çocuk gelip burada yorum yapıyor

Burda dishonored çakması diyenlere birşey diyemezsin, farkettiysen bu oyun da orjinal thief çakması bile olmadığından böyle denmesi normal, bunu diyen Thief'e demiyor, bu oyuna diyor. Ayrıca da Dishonored kendini kanıtlamış bir oyundur, ona da laf edilmez.Oyunda orjinal thief atmosferi yok, olaylar rutinleşmeye başlıyor, oyunun tek beğendiğim noktası o ellerin animasyonu oldu.Onun haricinde mistik olayları gizlenerek çözmeye çalışıyormuşuzcasına birşey olmuş.Hani cidden o animasyonlarla potansiyeli varmış oyunun ama illa hikayeye olsun, buna uyduralım diye atmosferi baltalamışlar.Milleti soymak bile ana görevden daha eğlenceli olmuş.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.