Şimdi Ara

Thief (2014) [ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
2
Favori
26.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bigen

Thief çalışmayı durdurdu hatası alan arkadaşlar; yönetici modunda çalıştırın

Süpersin kardeşim. Çalıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Oyunu 2 saat kadar oynadım yorumlarımı ona göre yapıyorum.

Grafikler bence çok iyi beğenmeyenler neresini beğenmemiş anlamadım oyunu hem GTX 780'li masaüstü bilgisayarda ve GTX 675MX'li notebook ile denedim GTX 780 de tabi ki kaldırması performans olarak pek bir şey söylemiyor sonuçta üst düzey bir ekran kartı ama GTX 675MX ile oldukça iyi çalışıyor. Atmosfer çok güzel olmuş ama koca şehirde her yer birbirinin aynısı ne yazık ki.

Yeni modaya uyup aksiyon oyunu yapmamışlar hatta aksiyon diye alacak arkadaşlar varsa almasın Thief serisine uygun şekilde gizlilik ön planda hatta hiç kimseye dokunmadan bölümleri bitirme ihtimaliniz var.

Oyun çıkmadan önce open-world olacak demişlerdi ama böyle open world olmaz istediğimiz her yere gidebiliyoruz ama belli başlı kapılar yerler var oralara gittiğimiz zaman tuşla mekandan mekana geçiyoruz bu da pek mantıklı gelmedi böyle bir oyuna da open world demek ne kadar doğru bilmiyorum.

Bu arada Garrett'ın tipini eski oyunları oynayan biri olarak hiç beğenmedim ve bir şey çalarken yada kapı açarken falan yaptığı el hareketlerine bir süre sonra gıcık olmaya başladım nedense.

Yükleme sorunları yamayla çözülebilir bence (umarım çözülür).
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirPotter

quote:

Orijinalden alıntı: bigen

Thief çalışmayı durdurdu hatası alan arkadaşlar; yönetici modunda çalıştırın

Süpersin kardeşim. Çalıştı.

Ne demek kardeş, yardımcı olabildigime sevindim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, benim oyun chapter 3.te hata verdi. Save dosyası bozulmuş diyor... Chapter 3 save dosyasını bir yere yükleyebilecek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Oyunu 2 saat kadar oynadım yorumlarımı ona göre yapıyorum.

Grafikler bence çok iyi beğenmeyenler neresini beğenmemiş anlamadım oyunu hem GTX 780'li masaüstü bilgisayarda ve GTX 675MX'li notebook ile denedim GTX 780 de tabi ki kaldırması performans olarak pek bir şey söylemiyor sonuçta üst düzey bir ekran kartı ama GTX 675MX ile oldukça iyi çalışıyor. Atmosfer çok güzel olmuş ama koca şehirde her yer birbirinin aynısı ne yazık ki.

Yeni modaya uyup aksiyon oyunu yapmamışlar hatta aksiyon diye alacak arkadaşlar varsa almasın Thief serisine uygun şekilde gizlilik ön planda hatta hiç kimseye dokunmadan bölümleri bitirme ihtimaliniz var.

Oyun çıkmadan önce open-world olacak demişlerdi ama böyle open world olmaz istediğimiz her yere gidebiliyoruz ama belli başlı kapılar yerler var oralara gittiğimiz zaman tuşla mekandan mekana geçiyoruz bu da pek mantıklı gelmedi böyle bir oyuna da open world demek ne kadar doğru bilmiyorum.

Bu arada Garrett'ın tipini eski oyunları oynayan biri olarak hiç beğenmedim ve bir şey çalarken yada kapı açarken falan yaptığı el hareketlerine bir süre sonra gıcık olmaya başladım nedense.

İçimi rahatlattın. Şehir dışında olduğum için oyunu Steam'den indirip oynama şansı yakalayamamıştım ama sıkı bir Thief hayranı olarak oyunu seveceğimi düşünüyorum. Kullanıcı incelemeleri de çok değişken olduğu için direkt kötü deme hatasına düşmemek lazım.
  • konuya mutlaka göz atın arkadaşlar performans konusunda mutlaka işinize yarayan birşeyler çıkacaktır,özellikle 2. sayfada sis kapatmaya dair detay çok fark yaratıyor

http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=141887
  • tr yama çalışması yapılcakmı acaba
  • bence oyun gayet iyi olmuş, ben beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akibeel

tr yama çalışması yapılcakmı acaba

Şu an dil dosyalarını kontrol ediyorum. Eğer tamamı açıksa ve sıkıntı çıkarmıyorsa, çeviri projesi başlatmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.3GG -- 3 Mart 2014; 12:14:27 >
  • Eski Thief oyunlarını defalarca bitirmiş biri olarak kendilerini bozmamalarına çok sevindim.

Birazcık da boyutunu kısa tutsalarmış çok daha iyi olurmuş.

Bir biterse çekeceğim de şimdilik kotayı doldurmamak için çekemiyorum.

Ayın 20'sinden sonra downloadı bitireceğim...
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Sweetfx dosyalarını oyunun exe'sinin yanınca atınca çalışması gerekmiyor mu? Bende çalışmadı anlamayadım.

Bir de oyunun 64 bit sürümüyle 32 bit sürümü arasında bu kadar fark olur mu hayret. 64 bitle oynuyordum frame 80'i geçmiyordu. Daha fazla donmalar oluyordu. Sweetfx'i deneyeyim diye 32 bit çalıştırdım 120'lere çıktı frame şaşırdım. Böyle daha akıcı baştan oyunu 32 bit'te oynasaymışım keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre544

Sweetfx dosyalarını oyunun exe'sinin yanınca atınca çalışması gerekmiyor mu? Bende çalışmadı anlamayadım.

Bir de oyunun 64 bit sürümüyle 32 bit sürümü arasında bu kadar fark olur mu hayret. 64 bitle oynuyordum frame 80'i geçmiyordu. Daha fazla donmalar oluyordu. Sweetfx'i deneyeyim diye 32 bit çalıştırdım 120'lere çıktı frame şaşırdım. Böyle daha akıcı baştan oyunu 32 bit'te oynasaymışım keşke

bu oyunda olay biraz karışık direk bendekileri yükleyim öyle dene ama oyun için on/off çalışmıyor açınca direk etikn oluyor
    win32 içine atacaksın

http://www.solidfiles.com/d/7309cabff2/thief-sweetfx.rar

Thief (2014) [ANA KONU]Thief (2014) [ANA KONU]
    Thief (2014) [ANA KONU]Thief (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 3 Mart 2014; 13:47:53 >
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • Oyunun grafiklerini beğenmeyenler , bence siz oyundan anlamıyorsunuz
  • Black Hand X kullanıcısına yanıt
    +1 ya da en yüksekte oynamıyorlar.. bu arada oyun harika gidiyor!
  • grafikler çok iyi 7770 gibi ortalama bir kartla bile ssaa kapalı diğer bütün ayarlar en yüksek seviyede akıcı şekilde oynuyorum. stutter takılma sorunu da olmuyor hiç.
  • Chapter 5 te oyunun korku oyununa dönüşmesi sinirimi bozdu en sevmediğim türdür bilerek uzak dururum tek bölümlük sanırım ama sinir oldum gene de
  • Romulus kullanıcısına yanıt
    Ben de o bölümde kendimi skyrim oynuyorum hissettim. Değişik olmuş
  • Tabiatın en saçma oyunu dememek için kendimi zor tutuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Romulus

Chapter 5 te oyunun korku oyununa dönüşmesi sinirimi bozdu en sevmediğim türdür bilerek uzak dururum tek bölümlük sanırım ama sinir oldum gene de

Çok zor geldi o bölüm, saatlerce geçmek için uğraştım. O hücreyi aradığı kısımda.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.