Şimdi Ara

Thief (2014) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
2
Favori
26.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Çok dehşet oyundu.Thief 4 üzerinde çalışmaları isabet olmuş.Gelsin onu da oynayalım
  • İnş. Thief 4'tür ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: leco

Thief 4™ e hazır olun

Hazırız zaten
  • guzel habar eyw.
  • Keşke resmi olarak duyurulsa.Ben olsam oyunun herşeyini komple değiştiririm.Oyunun zamanı günümüzde geçer küçük küçük araba soymalar falan bu işe başlarız sonra bankalara kadar yolu var.Profesyonel oluruz,ekipmanlar falan alırız.Gta'daki gibi serbest dolaşımda olsa manyak bişiy olur valla
  • Gizlilik ön planda olduğu için bu oyunu sevmemiştim ama bu sefer oynayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Mayıs 2009; 10:56:33 >
  • next-gen bir thief yeniden efsane olur
  • Pir konuyu açmamış, şaşırdımm
  • O görevini Leco ya devretti şimdi o ucuza arsa kapatıyo
  • Baya zaman oldu thief 3 çıkalı en son robotlar falan vardı orta çağda öyle aklımda kalmış :) gözümüz vardı takmalı çıkmalı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oz_An

O görevini Leco ya devretti şimdi o ucuza arsa kapatıyo

Bende bekledim bekledim Pir açsın diye ama ondan ses çıkmayınca açayım bari dedim. Şu aralar neredeyse 20 saat netteyim. Sinek uçsa haberim oluyor.

• allahım pir bide yeni çırağı leco adamlar parselleye parselleye açacak konu bırakmadılar..

adamlar başımıza arsa mafyası kesildi..
  • su thief serisini bi oyniyamadim hep aklimda
  • quote:

Orjinalden alıntı: bonser24

allahım pir bide yeni çırağı leco adamlar parselleye parselleye açacak konu bırakmadılar..

Ne güzel geyik dönüyo burda...

Valla almak isteyen varsa güzel yerlerde parsellerim var..

Bu arada Leco yavrum hiç uyumuyonmu sen? Biraz uyuda bize de konu kalsın...

• quote:

Orjinalden alıntı: Pir

quote:

Orjinalden alıntı: bonser24

allahım pir bide yeni çırağı leco adamlar parselleye parselleye açacak konu bırakmadılar..

Ne güzel geyik dönüyo burda...

Valla almak isteyen varsa güzel yerlerde parsellerim var..

Bu arada Leco yavrum hiç uyumuyonmu sen? Biraz uyuda bize de konu kalsın...

5 saat Çalıştığım işte net le ilgili olunca(kendi yerim), sürekli takip edebiliyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one
    Baya zaman oldu thief 3 çıkalı en son robotlar falan vardı orta çağda öyle aklımda kalmış :) gözümüz vardı takmalı çıkmalı :)

thief1 den beri takip ediyorum ve az çok konuya da hakimim. thief serisi orta çağda falan geçmiyor, fantastik bir dünyada geçiyor. dolayısıyla zamanlar üstü bir atmosferi var
    thief 4'e gelirsek, umarım daha RPG öğeleri fazla ve daha iyi oynanabilirlik sunan bi çalışma çıkarırlar. ancak bazılarının umduğu gta gibi bişi beklenemez, bambaşka türleri var çünkü.
  • Thief serisi ortaçağda geçmiyor ama ortaçağa benzer paralel bir evrende geçiyor. Ve kesinlikle dehşet bir atmosfer

Ben looking glass kapandıktan sonra ümidi kesmiştim yani 2. oyundan sonra. Ama 3.nün çıkacağını duyunca deliye döndüm, ara ara her seviyede oynayıp bitirmiştim. Gerçi Ion Storm yapmıştı 2. oyunu, U2 engine ile yapılmıştı, ışık-gölgede feci güzeldi, ama yine de birşeyler eksikti yahu. Günümüzde bence bu oyunun Oblivion'un gamebyro engine ile yapılması lazım derim ama yapılırsa U3 ile yapılır orası kesin. Öbür yarımda derki bu oyunun ederi ilk 2 serinin yapıldığı darkengine dir, gerisi yalan. Bu oyunda grafik çok çok geri planda aslında, next gen çok da şartmıı? değil tabi, ama işte elimizin altında Gtx295 ler falan varken 8 sene öncesinin dark engine'ini çalıştırmaya kalksak yanar ekran kartları ağlamaktan :P

Şaka maka inşallah T4 gelir de Master Thief Garret'ın o karizmatik sesini yine duyarız, Hammerite'ların balyozunu kafamıza yeriz, Keeper'ların scriptlerini okuruz, hepsini geçtim, enfes ötesi sinematikleri izleriz.

ve son olarak "don't kill anyone. you are a professional thief not a bloddy murderrer."

haa bir de "don t be afraid of the dark. be afraid of it hides."

oof of! master garret ne özlemişim seni be! senlen tanıştığımda üni öğrencisi tıfılca birşeyidim, şimdi 4 yaşında oğlum var lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanolmez -- 22 Nisan 2009; 21:50:51 >

• quote:

Baya zaman oldu thief 3 çıkalı en son robotlar falan vardı orta çağda öyle aklımda kalmış :) gözümüz vardı takmalı çıkmalı :)

yok hocam o dediğin THİEF 2 METAL AGE'dir 3.'sü ise THİEF DARK PROJECT'tir
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARATAHTA

quote:

yok hocam o dediğin THİEF 2 METAL AGE'dir 3.'sü ise THİEF DARK PROJECT'tir

Sanırım haberin heyecanından sen de yanıldın Thief 3: Deadly Shadows doğrusu bu. Sıraylan Thief: Dark Project, Thief: Gold(Exp), Thief 2: Metal Age ve 3.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.