Şimdi Ara

The X-Files (2016- ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
3
Favori
5.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel başladı!Hem özlem giderdik hemde çabukca mevzuya giriş yaptılar,senaryayu dizinin bittiği yerden bağlamyı çok iyi başarmışlar ve bir şekilde bizleri yine 'yakaladı' ! :)
  • 1x2

ilk bölümden daha iyiydi. Mulder/Scully ve William sahneleri çok güzel olmuş. i'm gonna go up there someday çocuklarını da göreceğiz galiba, onun da bir gücü olabilir. uzaylı teknolojisini yine insanlar üzerinde kullanan her şeyin sorumlusunun insanlar olması biraz kötü oldu bence. uzaylıları pek göremeyeceğiz gibi.

1x3

• 10X1

Meğer Roswell kazasındaki ufo demirle çimentodan yapılmış.o zaman ufo sahteyse vurulan uzaylı nasıl gerçek olabiliyor?bu bölümde anlatılmak isteneni tam algılayamadım.söylenmek istenen;ufo fenomeni sahte,hükümet bu fenomeni halka karşı kullanıyor mu?yoksa ufo fenomeni gerçek,hükümet bu fenomeni manipüle ederek halka karşı kullanıyor mu?
     The X-Files (2016- )

The X-Files (2016- )

The X-Files (2016- )

Vurulan uzaylının belden altı bildiğin insan.
     The X-Files (2016- )

• Bana uzaylıları sevdiren, inandıran dizi.. TGRT'de çıktığı zamanları bilirim, korka korka izlerdim.
    Üniversite zamanları da ilk indirip de izlediğim dizidir.

Bitmemiş dizileri izlemem ama buna başlayacağım, her türlü çıkmasını beklemeye değer
  • aha 2. bölümde mi çıktı çekelim hemen
  • farklı hikaye mi
  • 10x1 den spoiler
    Şahsen bu uzaylı şeylerinin sorumlularının insanlar olduğu fikrinı çok daha güzel buldum.

10x2 Çok güzel bir bölümdü. 1.Bölümden daha iyiydi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upower -- 26 Ocak 2016; 21:49:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steven Stifler

farklı hikaye mi

10 sezon boyu inandıkları şey yalanmış.Olay bu.
    Eleştirim;
    ,Aslında bunu birinci bölümden söylemeyip bu durumu sezona yaysalardı da sezon finalinde biz haaa deseydik daha iyi olur, dizi yürürdü ama maalesef mini olarak düşündükleri için olaylar hızlı gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 26 Ocak 2016; 21:52:09 >
  • her akşam olsa oturup izlerim o derece. 6 bölüm sürecek olması koca bir şaka olsa gerek.

• Arkadaş Cancer Man'i görünce nasıl sevindim anlatamam.
  • Fringe'nin ilk sezonlarından sonra açık ara en iyi 2 bölümdü.
  • Dizi bayagi guzel basladi ikinci bolumude izledim bayagi sevindim ama bazi sorularim olucak onceki sezonlar ile alakali bunlari spoiler icinde sorucam onceki sezonlari saglam takip etmis eden bilen biri cevaplarsa sevinirim. Cunku benim toparlayamadigim bazi kisimlar var.

Simdi 10x1 de dediki bize yalan atmislar inandigimiz hersey yalanmis. Simdi merak ettigim bazi seyler var Syndicate in colonist denen uzaylilarla isbirligi yapmasi black oil virusu ve bunlara karsi rebel aliens olmasi sonradan colonistlerin super soldier denen insan klonu yapip bunu yuksek kademeli insanlarla degistirmesi iki farkli uzayli irkinin savasmasi uzerine 1998 yapimi filmi uzay gemisindeki uzayli embriyolari vs hepsi yalanmi aslinda hepsini insanlar yapmis ve uzaylilar yapmis gibi mi gostermeye calisildi?

Karisik oldu biraz kusura bakmayin ama umarim derdimi anlatabilmisimdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Lich King

Dizi bayagi guzel basladi ikinci bolumude izledim bayagi sevindim ama bazi sorularim olucak onceki sezonlar ile alakali bunlari spoiler icinde sorucam onceki sezonlari saglam takip etmis eden bilen biri cevaplarsa sevinirim. Cunku benim toparlayamadigim bazi kisimlar var.

Simdi 10x1 de dediki bize yalan atmislar inandigimiz hersey yalanmis. Simdi merak ettigim bazi seyler var Syndicate in colonist denen uzaylilarla isbirligi yapmasi black oil virusu ve bunlara karsi rebel aliens olmasi sonradan colonistlerin super soldier denen insan klonu yapip bunu yuksek kademeli insanlarla degistirmesi iki farkli uzayli irkinin savasmasi uzerine 1998 yapimi filmi uzay gemisindeki uzayli embriyolari vs hepsi yalanmi aslinda hepsini insanlar yapmis ve uzaylilar yapmis gibi mi gostermeye calisildi?

Karisik oldu biraz kusura bakmayin ama umarim derdimi anlatabilmisimdir

Benim anladığım hükümet uzaylı dna sını aldı bunun üzerine proje yürütüyor geri kalanlar ise korkutmak için yaptıkları zımbırtılar.

• hoksi kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam oyle gozukuyor ama bana halen karisik gelen yerler var umarim bu sezonun bitimine onceki sezonlarda yasanan olaylarida acikliga kavustururlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Lich King

Aynen hocam oyle gozukuyor ama bana halen karisik gelen yerler var umarim bu sezonun bitimine onceki sezonlarda yasanan olaylarida acikliga kavustururlar

O sezonlar ben de yok izlemeye üşeniyorum 200 bölüm bitmez.
  • CIA, yıllardır gizlenen UFO belgelerini açıkladı
    ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı, UFO'larla ilgili çoğu 1940'lı ve 1950'li yıllara ait yüzlerce belgeyi kamuoyunun erişimine açtı.

İşin ilginç tarafı;Belgelerin çoğunun 1940'lı ve 1950'li yıllara ait olduğu ifade edilen açıklamada, UFO'ları ve uzaylıları konu alan bir zamanların ünlü televizyon dizisi "X-Files"a da gönderme yapıldı.

Binlerce belge içinden toplam 10 belgeyi öne çıkaran CIA, dizinin iki ana karakteri olan FBI ajanları Fox Mulder ve Dana Scully'nin "bu belgeleri UFO'ların ve uzaylıların varlığını kanıtlamada kullanabilecekleri" şeklindeki ifadelere yer vererek okurların dikkatini çekti.

CIA bu davranışıyla x-files dizisine masumane bir şekilde katkıda mı bulunuyor? yoksa işin içinde başka bir iş mi var? ufo dosyaların açıklanmasının x-files dizisinin yeniden başladığı döneme denk gelmesi,ve diziye gönderme yapmaları sadece bir tesadüf mü? veya dizinin reklamı mı? CIA nın nasıl saman altından su yürüttüğünü ve nasıl bir manipülasyon ustası olduğunu bilenler bilir.yeryüzündeki en güvenilmez kurumdur.o yüzden CIA size birşey gösterdiyse aslında göstermek istediği o değildir.

KAYNAK:http://www.mynet.com/haber/dunya/cia-yillardir-gizlenen-ufo-belgelerini-acikladi-2288713-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 28 Ocak 2016; 10:12:31 >

• Müziği bile gerilim dolu bir diziydi . X-Files'in bütün bölümlerini indirdim ama izlemeyi gözüm yemiyor
  • İki bölüm de resmen harikaydı yaa

Hiç bitmesinnnnnn
  • Arkadaşlar eski diziyi izlemedim hiç sıfırdan bir dizi gibi başlasam şimdi sıkıntı yaşar mıyım acaba ?

• 9 sezonluk konuya sünger çekip bunlar yalanmış olayların çoğu insan eseri demeleri pek hoşuma gitmedi doğrusu. İnternette dolaşan bilgileri alıp diziye doldurmuşlar gibi geliyor . michael sikkofield'in blogunu ziyaret edip dizi çekmişler sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 30 Ocak 2016; 13:25:09 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.