Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition (2008) [ANA KONU] (161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.302
Cevap
19
Favori
249.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu mod yapımcılarının yaptığı bir şey. Diğer oyun yapımcıları remastered edition lar çıkartarak cilalayıp tekrar satıyor oyunlarını. Örnek: AC3 :D
    CD Project oyunlarını zaten kaliteli yapıyor. Witcher 1 de grafik anlamında düzeltilse de oynanış açısından gerçekten çok farklı. O yüzden geri dönüş yapacaklarını sanmıyorum. W4 ile zaten fethettikleri gönülleri tekrar fethedeceklerdir.
    Witcher 1'in youtube oynanış videoları seyredilebilir. Ben de oynamadım.

Hatta ben buradan okumuştum:http://lorekeeper.net/witcher-tarihceleri-witcher-1/

ve hatta hatta 1'in hikayesini okumadan oyuna başlamamanızı tavsiye ederim. ağır spoiler oyunu bitirmemişler açmasın

Birinci oyunda karşılaştığımız bir çocuk ALVİN, oyunun sonunda öldürdüğümüz "Jacques de Aldersberg"dir. Ve bu çocuk 3. oyunda karşılaştığımız "gelmesinden korktuğu Büyük Beyaz Ayaz kehanetini (Ithlinne kehanetini) engellemek için Witcher'ların formülünü çalıp zamanda yolculuk yapmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliKulaBey -- 6 Nisan 2019; 12:10:12 >

• Arkadaşlar bir sorum var

Şimdi sanırım adı vizima olan bir kale gibi bir şeyin içindeyiz bent'te görevler var ancak muhafızlar geçiş vermiyor nasıl dışarı çıkacağım?

çözüldü:
    Muhafıza 66 oren rüşvet verdim geç dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FK -- 11 Mayıs 2019; 21:32:42 >
  • Oyunu bitirdim, MUHTEŞEM Bir Oyun !

Witcher serisini oynayacak Arkadaşlar 1. oyunu oynamadan asla diger oyunlari Oynamayin.. Böylesi Efsane Seriyi Ceviren @KarapathiaN Arkadaşimizi Tebrik ediyorum.. Ben uzun süredir. Böyle Zevk Almamiştim.. Şimdi Seriyi Sürdürecegim.. 2 3 Seriyi kac kere bitirdim :) kim bilir. ama 1. oyunu ilk kez bitiriyorum.. Boşvaktim vardi cok.. Muhteşem bir ceviriyi Topluma Kazandirdigin icin cok teşekkür ediyorum.. KALİTELİ ve kusursuz CEVİRİ !!!ellerinize saglik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Oyunu bitirdim, MUHTEŞEM Bir Oyun !

Witcher serisini oynayacak Arkadaşlar 1. oyunu oynamadan asla diger oyunlari Oynamayin.. Böylesi Efsane Seriyi Ceviren @KarapathiaN Arkadaşimizi Tebrik ediyorum.. Ben uzun süredir. Böyle Zevk Almamiştim.. Şimdi Seriyi Sürdürecegim.. 2 3 Seriyi kac kere bitirdim :) kim bilir. ama 1. oyunu ilk kez bitiriyorum.. Boşvaktim vardi cok.. Muhteşem bir ceviriyi Topluma Kazandirdigin icin cok teşekkür ediyorum.. KALİTELİ ve kusursuz CEVİRİ !!!ellerinize saglik..
    İlk oyundaki bütün görevleri ( yan görev vb. ) yapmak için nasıl bir yol izlemeliyiz ? Bazen görevler buga giriyormuş falan diyorlar. Ben o yüzden bitirmedim ilk oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 25 Haziran 2019; 23:56:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

İlk oyundaki bütün görevleri ( yan görev vb. ) yapmak için nasıl bir yol izlemeliyiz ? Bazen görevler buga giriyormuş falan diyorlar. Ben o yüzden bitirmedim ilk oyunu.

Alıntıları Göster
    Öncelikle Şunu belirtmekte Fayda Var . Buga Giren'ler Hepsi Korsan Oyundur :)

Birde bu oyunda Bug felan İmkansiz Düzeyde, Görev ilerlemiyorsa , Mutlaka ugramadigi yer vardir. Buna emin olun.

Oyundaki Görevleri

Önce Yan Görevleri Bitirerek , Ana Görevlere Geciş Yapmanizda Fayda var.. :) Gelişerek İlerlerseniz.. Oyunu daha kolay takip edersiniz..

ve Bazi Görevler , sonraki Bölümlerde Aktif Olabiliyor.
    Yani Siz Görevleri tek tek takip edip yaptiginiz Zaman.. Bütün İpler İlerde tek noktada birleşiyor..

1.Bölümü Bitirince Anliyorsunuz Zaten.

Gercekten EFSANE Oyun yapmişlar.. Muhteşem :)

Birde Dövüş Stili farkli Gelebilir.. 2 saat sabredip Ögrenirseniz.. cok Kolay ve muhteşem Oldugunu Anlarsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 26 Haziran 2019; 0:3:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Öncelikle Şunu belirtmekte Fayda Var . Buga Giren'ler Hepsi Korsan Oyundur :)

Birde bu oyunda Bug felan İmkansiz Düzeyde, Görev ilerlemiyorsa , Mutlaka ugramadigi yer vardir. Buna emin olun.

Oyundaki Görevleri

Önce Yan Görevleri Bitirerek , Ana Görevlere Geciş Yapmanizda Fayda var.. :) Gelişerek İlerlerseniz.. Oyunu daha kolay takip edersiniz..

ve Bazi Görevler , sonraki Bölümlerde Aktif Olabiliyor.
    Yani Siz Görevleri tek tek takip edip yaptiginiz Zaman.. Bütün İpler İlerde tek noktada birleşiyor..

1.Bölümü Bitirince Anliyorsunuz Zaten.

Gercekten EFSANE Oyun yapmişlar.. Muhteşem :)

Birde Dövüş Stili farkli Gelebilir.. 2 saat sabredip Ögrenirseniz.. cok Kolay ve muhteşem Oldugunu Anlarsiniz..

Alıntıları Göster
    İlk oyunu zaten Act 2'ye kadar oynadım. Bataklıklarda sinir olup yarıda bıraktım. Envanter sistemi de hoşuma gitmemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 26 Haziran 2019; 7:9:47 >

• Arkadaşlar şu her yerde peşimize düşen kelle avcısını öldürmenin bir yolu yok mu? Bir tanesini şans eseri öldürdüm bir tane daha yolladılar. Adamın canı bile gitmiyor. Kılıç darbelerini savuşturuyor, balta ve bıçak saplayabiliyorum ama canı gitmiyor. Bir yerde golemi öldürdüğünüz gibi öldürebilirsiniz demiş ama golemi öldürdüm bu adam karabasan gibi her yerde peşimde. Bu bir bug mı yoksa ben mi bir yerde yanlış yapıyorum? Bu arada oyun orijinal.
  • Yan görevleri minimumda tutarsak ana hikaye kaç saatte bitiyor?
    +Konusu burası olmasa da aynı sorum 2.oyun için de geçerli
  • Oyunu Steam'den alıp Türkçe yamasını da kurdum. İlk bölümlerde Vizima'da muhteremi bulmam gerekiyor.Ne zaman evine gitsem adam orada yok. Köylülerin güvenini kazanmam gerekiyor sanırım ancak herhangi bir aksiyonda bulunamıyorum. Sebebini bilen var mıdır ?

Witcher 3 bitirdikten sonra ilk oyunu oynamak biraz tuhaf gelse de alışınca gayet oynanıyor. Bu hikayeyi okuyarak değil oynayarak deneyimlemek istedim.
  • The Witcher 1'i bir çok kez bitirmişliğim var. Gerçekten insanı içine çeken ender oyunlardan biri. Remake versiyonunu yapsalar ortalık yıkılır, o derece iyi bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanı bu kadar yoran bir oyun görmedim 70 saat sonunda bitirdim nihayet. Değdi mi? Dibine kadar değdi.. İlk oyun grafikleri, kontroleri vesaire beğenilmediği için oynamasan da olur yorumları yapıyorluyordu o yüzden seriyi tersten bitirmek zorunda kaldım. Kesinlikle yanlış bir düşünce ilk oyun evet bir sürü hata var uğraştırıyor ama bu serinin asıl olayı oynanabilirlik veya grafik değil harika hikayesi ve karakterleri.. Önemli olan bu seriyi tamamlamaktı. İlk oyunda çok iyiydi bağımlı yapıcı bir tarafı vardı diğer oyunlara nazaran ben çok beğendim. Darısı kitaplara..

Son sinematik çok iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 1 Ağustos 2019; 21:34:9 >

• Arkadaşlar kaç saattir oynuyorum bu oyunu hala simyasını çözebilmiş değilim birisi yardım edebilir mi? Topladığım bitkilerde ihtiyacım olan bileşen var fakat dinlenip simya yapayım dediğimde hiçbirini kullanamıyorum anlamadım bu topladığımız bitkileri ayrıştırmamız mı gerekiyor? Ayrıştırılıyorsa nasıl ayrıştırılıyor biri söyleyebilir mi? Sürekli garkolan beyniyle filan iksir yapmak zorunda kalıyorum.
  • Oyun inmiş. Başlıyorum bugün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynadığım günler geldi aklıma.Efsanenin başlangıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Oyun inmiş. Başlıyorum bugün.
    Ben de başlayacağım ama daha var, benim yerime de bitir, kadınları affetme
  • Oyunu daha önceden ayrıntısına kadar yan görevler dahil yaparak oynadım bazı konularda canavar kontratları vesayre 2. oyundan daha iyi geldi. Hikayeside 2.oyunla yarışır düzeyde.
    Oyunun biraz değişik bir oynama kombo şekli var ama kolay 1 saatte alışıyorsunuz sonra aklınıza bile gelmiyor, kasabada yeraltında mağarada orda burda hikayeden hikayeye koşturuyorsunuz, oyun süreside baya uzun doyurucu. Diyaloglu bol seçenekli oyun sevenlere bire bir. bazı mekanikleri eski haliyle ama gideri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan4292 -- 21 Aralık 2019; 4:54:37 >
  • Dizisini izledikten sonra oyunları tekrar oynamak istedim. Özellikle ilk oyun atmosferi ve müzikleriyle beni baya etkilemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Oyun güzele benziyor gerçekten.Ayrıca ürkütücü sanırım bunun filmi de vardı.Türkçe adı ne oluyor bunun cadı avcısı mı ?
    vay be . bir efsanenin başlangıcına ( oyunlarıydı, kitaplarıydı, dizisiydi derken) ilk yorumu atmışsın bundan 13 sene evvel

kaç yaşındasın hocam sorması ayıp
  • Aldık bakalım oyunu 2 liraya.

Güzel diyorlar ama youtube da izlediğim kadarıyla dinamikler baya bir garipti. Ama yine de oynayacağım. Seriyi tam olarak anlamak istiyorum.

1-2-3 diye gidicez bakalım.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Dinamiklere zamanla alışıyorsun dostum.Seriyi sırasına göre oynaman doğru bir tercih olur.3.oyundada özet geçiyor ancak her bölümün hikayesinin içinde olmak farklı bir keyif.
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.