Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition (2008) [ANA KONU] (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.303
Cevap
19
Favori
249.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben oyunu bir süredir gayet güzel oynuyorum arkadaşlar kendini oynatıyor kesinlikle fakat oyundan çıktığımda Steam in yaptığı cloud eşleştirmesi tam bir eziyet olmaya başladı ! Bu nedir ya , yarım saat eşleşme mi olur ?

Anasını satim 170 saat Witcher 3 oynadım hiç bir çıkışımda 1dk yı geçtiğini hatırlamıyorum cloud eşleştirmenin 1.oyununda gıdım gıdım %1 %1 eşleştiriyor , benim tahminim şu her çıkışta GB ları bulan save klasöründeki tüm save partlarını tek tek cloud ile eşleştirmeye çalışıyor yani benim 1,5 GB lık save klasörüm var zannedersem her çıkışta bu koca yığını steam cloud ile eşleştiriyor bilmiyorum benzer problemi yaşayan arkadaşlar varsa yardım bekliyorum ne gibi çözümleri olabilir sizce ?
  • beyler witcher enchanted edition da bölüm 2 deyim
    otopsi görevini yaptım ama kalkstein suçlu çıktı daha sonra raymonda söledim araştırcağını söyledi ardından mezarlığa girdim temizledim orayı ve gerçek raymondun cesedini buldum daha sonra sahtesinin yanına gittim ramsmeatı öldür dedi yalan söledim öldürdüğümü ve javar azedi yenmek için kuleye gitmeyi teklif ettim taşlar eksikti 2tanesi son taşı verdi golemi kestikten sonra onuda alacağımda bişi sormak istiyorum buraya kadar doğrumu gittim yanlışmı gittim anlamadım aslında bu 2. savem oyunu bitirmedim daha önce save dosyam bozulmuştu bozulmadan önce otopsiden önce girmiştim mezarığa ve gerçek raymondu görmüştüm ve otopsi konusunda yalan söylemiştim ama bozulunca yeni saveden başladım sıfırdan bu sefer görevlere odaklandığım için otopsiden sonra girdim mezarlığa yanlış yapmadım dimi ha bide shanin partisine gireyimmi ve kimi davet etsem bilemiyorum birde bataklıkta yoldaşlık ve scotiel kapışacak hangisini seçmeliyim yardım edin tıkandım kaldım

• İstediği miktarı vermen gerekiyor yoksa hiç gitmiyor.Kale muhafızları öldürmediğin bir save dosyan varsa ona geride dönebilirsin.Miktarıda zar ile kazanabilirsin :D sürekli yenince kaydet yenilirsen geri save aç öyle öyle katlarsın.
  • Provisioner kullanıcısına yanıt
    Eski kayıt dosyalarını silin maksimum iki tane kayıt dosyası olsun böylelikle uzun sürmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni başladım ben de bu seriye, ilk oyunumda 1 saat anca oynadım, ikinci oynayışımda 2-3 saat daha oynadım, şimdi chapter 2'ye anca geçebildim 13 saati devirmişim bile.. Bir yerde siyah ekranla karşılaştım, oyun bug verdi onu çözmekle uğraştım. Chapter 2'ye geçtikten sonra save eder zannetmiştim, gittim yer altındaki canavara öldüm, taa Shani ile Han'ın kapısından tekrar koşup baştan hapise ve şişkoyu döv yeraltına in vs. vs. birkaç kere bu save muhabbetleri yüzünden tekrar oynamak zorunda kaldım ama keyifli gidiyor..

Keşke hoplayıp zıplayabilseydi Geralt, baya saçma bir dövüş mekaniği var ama hakikaten ortam vs. sarıyor.. Chapter I'de 3 tane ablayı da götürdük, bir tane iş atan abla daha varmış, bitirince wikisini okudum da onu kaçırdık :D yapacak bir şey yok.. .. Deli gibi loot yüklendim ama yarısı gitti Chapter II'nin başında, Chapter I'de 13 saat harcadığıma göre oyun 100 saati bulacak benim :D

• denondj kullanıcısına yanıt
    Ben de geçen hafta oynayıp bitirdim , 48 saat sürdü , sonlara doğru yan görevleri sallamıştım biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: frier90

Ben de geçen hafta oynayıp bitirdim , 48 saat sürdü , sonlara doğru yan görevleri sallamıştım biraz.

Valla 24 saat olmuş daha chapter 2'nin başındayım 60-70 saati görürüm gibi görünüyor benim :). Ama çok keyifli ya, oraya git onu yap, burada bunu yap falan.. Yan görevlersiz tam tadı çıkar mı bilmiyorum, bazen geziyorum böyle vizimada herkese laf atıyorum, tüm kitapları okuyorum falan :D param yetmedi evlere dalıp kılıçları çalıp demirciye satıyordum en son..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bölüm 3 teyim. Skill sistemi için karışık şekilde dağıtarak ilerliyorum. Bir gruba bağlı olarak mı ilerlemem gerekirdi acab kuşku duymaya başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Bölüm 3 teyim. Skill sistemi için karışık şekilde dağıtarak ilerliyorum. Bir gruba bağlı olarak mı ilerlemem gerekirdi acab kuşku duymaya başladım.

Oynadığınız zorluğa göre önemi değişir fakat silver talentlarda önceliğiniz bir süre STR ve Dex olsun. Ayrıca Intellect kısmında alchemy ile ilgili talentları almanız çok işinize yarar. Swallow ve Tawny owl potionları oyun boyunca kullanacağınız potionlar. STR ve Dex'den sonra Steel swordu geliştirmeniz işinize yarayabilir. Oyundaki zor fightların hemen hemen hepsi humanoid olduğu için Steel Sword skilleri baya yardımcı olur. Bronze talentlere pek takılmanıza gerek yok, oyunun sonlarına doğru ihtiyacınızdan fazla bronze talentiniz olacak. Ayrıca boss fightlardan önce mutlaka Maribor Forest ve Full Moon için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vilgefortz of Roggeveen -- 11 Mart 2018; 21:0:43 >
  • Veee bitti

8.5/10 muazzam bir oyun gerçekten

Türkçe çeviriyi yapan ekibe de ayrıca teşekkürlerimi sunarım

Belki bir ara ayrıntılı yazarım oyun hakkında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni basladim ,10 saati devirdim oyun efsane yahu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Yeni basladim ,10 saati devirdim oyun efsane yahu
    çok fena :) bol bol save al kardeşim :D
  • oyunu açmaya çalıştığımda insufficient privileges hatası alıyorum. win 7 kullanıyorum çözümünü bilen var mı ?
  • Cihan4292 kullanıcısına yanıt
    3 haftadır bir allahın kulu cevap atmamış çözümü yok galiba oyunu silecem şimdi.
  • Witcher 3 ve 2den sonra hic sarmadi ya dövüş mekaniği cok cok kotu siz nasıl bu kadar begendiniz hikaye mi cok iyi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Witcher 3 ve 2den sonra hic sarmadi ya dövüş mekaniği cok cok kotu siz nasıl bu kadar begendiniz hikaye mi cok iyi?
    hikaye çok iyi, dövüş mekanikleri çok iyi, grafikler çok iyi, atmosfer çok iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

hikaye çok iyi, dövüş mekanikleri çok iyi, grafikler çok iyi, atmosfer çok iyi...

Alıntıları Göster
    Hocam dovus mekanikleri nasil iyi ya witcher 2 ve 3 bile ortalamaydi bunda adamin uzerine fareyle tiklayarak savasiyoruz.

Hikayesi icin oynayayim diyorum ama cok uzun ya kitabini mi okusam bunun yerine

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Dövüş figürleri aslında çok kaliteli, ancak fizik motoru ve uygulaması berbat. Oyuna alıştıkça ve yeni mekanikleri açtıkça belki yadırgamazsın. Kurgu ve mekânlar açısından gayet hoş duruyor ama dinamikler açısından çok eski. Oyun kitapların bittiği yerden başlıyor(yeni çıkan kitabının içeriğini bilmiyorum). O yüzden okuman bu ara hikâye hakkında fikir vermez. Ama bolca özeti var hem fan yapımı hem de resmi içerik olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Dövüş figürleri aslında çok kaliteli, ancak fizik motoru ve uygulaması berbat. Oyuna alıştıkça ve yeni mekanikleri açtıkça belki yadırgamazsın. Kurgu ve mekânlar açısından gayet hoş duruyor ama dinamikler açısından çok eski. Oyun kitapların bittiği yerden başlıyor(yeni çıkan kitabının içeriğini bilmiyorum). O yüzden okuman bu ara hikâye hakkında fikir vermez. Ama bolca özeti var hem fan yapımı hem de resmi içerik olarak.
    Aaa kitaplarin oncesini anlattığını bilmiyordum nasil okumaya değer kitaplar mı?

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Witcher evrenini sevdiysen kitapları da seversin muhtemelen. Tabii kitap okuma alışkanlığın varsa...
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.