Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition (2008) [ANA KONU] (156. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.303
Cevap
19
Favori
249.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o yaratıklara dair bilgi varsa ansiklopedide kan düşer de yoksa bulup 100 tane de indirsen boşa uğraşırsın.
  • witcher 1 ve 2 kutulu satan varsa pm atabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun bende nedense takılıyor. Sistemde bir sorun yok, Nvidia Panelden Vsync falan mı açmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Oyun bende nedense takılıyor. Sistemde bir sorun yok, Nvidia Panelden Vsync falan mı açmalıyım?

Oyunun motorundan dolayı, yapacak bir şey yok.
  • Meurglys kullanıcısına yanıt
    Arada crash olması da aynı sebepten dolayı sanırım. Peki şu iksirler için gerekli malzemeleri nereden öğrenebilirim?

• Nvidia kontrol panelinden vsync açıyorum, win7 uyumluluk modu ve yönetici olarak çalıştır seçenekleriyle oyunu başlatıyorum. Zaman zaman işe yaramayan save dosyalarını siliyorum, çünkü o klasör kabardıkça oyundan atmalar baş gösteriyor. 2-3gb dosya yükü oluyor ve ara bellek erken doluyor. Bu şekilde oynayarak oyun boyunca toplamda 2 veya 3 kez atma sorunuyla karşılaşarak bitiriyorum. Çok sıkıntı yaratmıyor. Fakat bazı bölümlerde frame düşmeleri oluyor, fps 30'un altına düşüyor. Gpu kullanımı %17'ye kadar düşüyor malesef ona da yapacak bir şey yok sanırım. Vizima Ticaret mahallesinde özellikle dışarıda çok düşüyor akıcılık.

• Yardımcı olduğunuz için sağolun, Vsync açınca takılmalar epey azaldı. Yalnız oyunun görev sistemi insanı kanser ediyor.

Dovusten çok getir götür işleriyle uğraşıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar,
    Ben de geç de olsa Witcher serisine başlamaya karar verdim. İlk oyundan başladım, dövüş sistemine alıştım gibi ama görev yerlerini bulmada bazen zorlanıyorum.
    Oyun içi görevleri takip edebileceğimiz tavsiye edebileceğiniz modlar varmı. Bunun dışında da oyuna katkı sağlayan mod önerilerinize açığım. Oyunda ilk köyden sonraki şehirdeyim ama bilmiyorum konu olarak tam sarmadı.
  • Şu oyun var ya, efsane be efsane. İyice unutayım diye bekliyorum. Bu sırada kitaplarını okuyorum. Böyle sanat eserleri her zaman çıkmaz.

• Bence hikayesi en sağlam witcher oyunu. Yenilenmiş grafiklerle tekrarını yapsalar çok hoş olur aslında.
  • Beyler steamde indirim var diye the witcher serisini çektim. Her ne kadar kimse ilk oyunu tavsiye etmese de (hikayeyi youtubedan dinleyin dese de) oynamak istiyorum. Önerebileceğiniz bu oyunla ilgili mod var mıdır? Combat, grafik vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordhaseky

Beyler steamde indirim var diye the witcher serisini çektim. Her ne kadar kimse ilk oyunu tavsiye etmese de (hikayeyi youtubedan dinleyin dese de) oynamak istiyorum. Önerebileceğiniz bu oyunla ilgili mod var mıdır? Combat, grafik vs.

Oyun çok zevkliydi. Kimseyi dinleme düz devam et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordhaseky

Beyler steamde indirim var diye the witcher serisini çektim. Her ne kadar kimse ilk oyunu tavsiye etmese de (hikayeyi youtubedan dinleyin dese de) oynamak istiyorum. Önerebileceğiniz bu oyunla ilgili mod var mıdır? Combat, grafik vs.

Hocam kim tavsiye etmiyor yahu?Efsane bir oyun ilk oyun.

• Su konuyu gorunce oyunu tekrar oynayasim geliyor

• Oyun süper ama keşke bu kadar sorunlu olmasa. Aslında hikayesini izler 2. oyuna geçebilirdim ama sırf save aktarma olayı oldugu için yapmıyorum. 3. bölüme geçtim bir yere gitmek istesem kaydedilmemiş oyun eksik veya bozuk hatası alıp duruyorum. Bu sorunu daha önce yaşayıp çözebilen var mı? İlla TR yamayı silmek mi gerekiyor?
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Ben de 3. bölüme geçerken aynı hatayı alıyordum. şunları yaptım çözüldü.
    önce türkçe yamaları kaldırdım sonra steamden dosyaları doğrulattım. 1 dosyayı düzeltti. sonra oyunu ingilizce olarak çalıştırdım azıcık oynayıp çıktım. ardından türkçe yamayı tekrar yaptım. bu sefer sıkıntı çıkmadı. ama ek görevlerın türkçe yamasını bu sefer yüklemedim. ilkinde her iki yama da yüklüydü.
    bir dene bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratynn

Ben de 3. bölüme geçerken aynı hatayı alıyordum. şunları yaptım çözüldü.
    önce türkçe yamaları kaldırdım sonra steamden dosyaları doğrulattım. 1 dosyayı düzeltti. sonra oyunu ingilizce olarak çalıştırdım azıcık oynayıp çıktım. ardından türkçe yamayı tekrar yaptım. bu sefer sıkıntı çıkmadı. ama ek görevlerın türkçe yamasını bu sefer yüklemedim. ilkinde her iki yama da yüklüydü.
    bir dene bakalım.

Tüm çözümleri denedim hocam. Dediğiniz dahil. Oyunu silmek zorunda kaldım malesef. Artık hikayesini okuyup 2. oyuna geçeceğim.
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Yamayı kurmadan önce mevcut kayıt dosyalarını silin, yamayı temiz şekilde kurun ve öyle oyuna başlayın. Tabii iş işten geçmiş artık...
  • yahu bu headhunter geliyor 2 kere golem bölgesinde yıldırımlarla öldürdüm ama yine doğuyor kurtulamıyorum ne yapacağım görev bile yapamıyorum çünkü nereye gidersem oraya geliyor lütfen yardım edin bir bilgisi olan yardım ederse çok makbule geçer
  • ACİL ÇÖZÜMMM!!! Arkadaşlar ben 2. bölümde monolitlerin hepsini yerleştirdim bitek bölümün başındaki yaratıktan düşen kaldı ama o bende yok(maal'kad sephirothu) eski saveden başlamadan bi çözümü hilesi varmı gidiyorum cesette yerinde yok ben daha bunun 2. ve 3. oyununuda oynıyacam.ama burda takıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudur_beybi01 -- 12 Kasım 2017; 21:41:54 >
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.