Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition (2008) [ANA KONU] (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.303
Cevap
19
Favori
249.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce ''kaydedilmiş oyun eksik veya bozuk'' diye bir hata aldım diğer bölüme geçemiyorum. var mı bu hatayla karşılaşan? çözümü nedir?
  • Insert Bonus Content Disk hatası alıyorum bu oyunu nasıl kurabilirim yardım lütfen.
  • gog'dan 1.49$ a aldım yükledim bugün başlıyorum oynamaya. serisini bitireceğim.
  • dün itibari oyunu bitirdim.
    161 saat sürmüş oyunun bitmesi, bu kadar uzun süre ekran başında kalmamın sebepleri oyunu en zor seviyede oynayıp mümkün olan her köşe, her deliğe girip, haritaların her yerini açıp tüm yan görevleri yapmaya çalışmış olmamdı sanırım.
    İlk başladığımda grafik kalitesi ve dövüş sistemini çok yadırgamış hatta oynamaktan vazgeçecek aşamaya gelmiş olsam da grafik kalitesini arttıran yama ve oyun ilerledikçe ve dövüş yetenekleri arttıkça çok eğlenceli ve dengeli hale gelen dövüş sistemi ile oyundan aldığım keyif güncel ve yüksek seviyeli grafiklere sahip oyunlardan aldığım keyifle aynı hatta daha yüksek seviyeye geldi.
    Oyun hikayesi, atmosferi ve Geralt ile aldığım keyif günümüz grafik harikası oyunlarından aldığım keyfin çok çok üzerine çıktı.
    Seriye başlayacak arkadaşlara tavsiyem ilk oyundan başlayıp 2. bölüme kadar sabır göstermeleridir.
    Sonrasın da başından kalkamayacaklarına ve iyi ki ilk oyundan başlamışım diyeceklerine garanti veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratBayrakçı

dün itibari oyunu bitirdim.
    161 saat sürmüş oyunun bitmesi, bu kadar uzun süre ekran başında kalmamın sebepleri oyunu en zor seviyede oynayıp mümkün olan her köşe, her deliğe girip, haritaların her yerini açıp tüm yan görevleri yapmaya çalışmış olmamdı sanırım.
    İlk başladığımda grafik kalitesi ve dövüş sistemini çok yadırgamış hatta oynamaktan vazgeçecek aşamaya gelmiş olsam da grafik kalitesini arttıran yama ve oyun ilerledikçe ve dövüş yetenekleri arttıkça çok eğlenceli ve dengeli hale gelen dövüş sistemi ile oyundan aldığım keyif güncel ve yüksek seviyeli grafiklere sahip oyunlardan aldığım keyifle aynı hatta daha yüksek seviyeye geldi.
    Oyun hikayesi, atmosferi ve Geralt ile aldığım keyif günümüz grafik harikası oyunlarından aldığım keyfin çok çok üzerine çıktı.
    Seriye başlayacak arkadaşlara tavsiyem ilk oyundan başlayıp 2. bölüme kadar sabır göstermeleridir.
    Sonrasın da başından kalkamayacaklarına ve iyi ki ilk oyundan başlamışım diyeceklerine garanti veririm.

hocam sanırım oyunu buga soktum ben.. salcıya binip bataklığa geldim tılsımları yerleştirdiğimiz yer. geri dönüş için 5 orenim kalmadı. halk çok fakir kadının görevini yaptım para vermedi.. büyükbabanın da görevi var onu türbeye götürmem lazım ama o da para veremeyeceğini söylüyor oyun tıkandı mı acaba önceki saveden mi alsam cok ilginc.. paylaşmak istedim

• Vip3r kullanıcısına yanıt
    Bataklikta ışınlanma portali var ordan kalkesteinin laboratuvarina isinlanabilirsin eğer tılsım uzerindeyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    JaReD22 da söylediği gibi Kalkestien in evinin bodrum katında ki labaratuvar dan bataklıktaki kuleye ışınlanabilirsiniz.
    eğer bunu yapabilmek için lazım olan tılsıma sahip değiiseniz envanterde elinizdekileri satın ve kumar oynayın.
    kumara başlamadan önce sace ederseniz tekrardeneyip kazanabilir ve parayı arttırabilirsiniz.
  • Kontrat görevlerini yapmanızı tavsiye ederim. 1. oyundaki kontrat görevleri 2 ve 3. oyundaki kontrat görevlerinden çok daha bonkörce ödüllendiriyor.
  • Oyunu hemen hemen tüm yan görevleri yaparak bitirdim fakat dlcleri oynamadım henüz. Dlclerdeki kararlarda witcher2yi etkiliyor mu arkadaslar? Ona göre şimdi ya da daha sonra oynayacağım
    Dlcden kasıt New adventure olayimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Dlcden kasıt New adventure olayimi?

evet
    Hocam o kart oyunu degilmi ben hiç bakmadım ona

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Hocam o kart oyunu degilmi ben hiç bakmadım ona

ne kadar oynanışı olduğunu bilmiyorum new adventures kısmında 2 bölüm var ilkine biraz baktım ama. kart oyunu değil hocam bahsettiğiniz gwent diye başkabir oyun sanırım
    Oyunu iki kere bitirdim new adventure kısmına hiç bakmadım bugün tekrardan bir yükleyeyim oyunu

• ben de ikiye geçtim direk daha sonra döneceğim

edit: 1in dövüş mekaniklerine o kadar alışmışım ki 2de afalladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip3r -- 11 Temmuz 2017; 15:37:55 >
    Hocam iki de surekli sol click yapacaksınız öyle garipki seri seri bassan düşman sana bir kere bile vuramiyor

• Combat sistemine alışamadım. 1 kez basıyorum tuşa sonra basılı tutuyorum. Yaptıklarım bundan ibaret.
  • Arkadaşlar garkolan ve gulyabani kontratlarını yapamıyorum. Yaratık külliyatına eklenmesi lazım görevin yapılması için diyor? Nasıl ekleyebilirim? Yardımcı olabilecek var mı?
  • VideoGamerOnline kullanıcısına yanıt
    Bir NPC, satıcı vasıtasıyla ya da keşif sırasında edindiğin kitapları okuyarak onlar hakkında bilgi edinmiş olursun. Onlara dair bilgi veren kitaba bir şekilde denk gelmelisin yani.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    garkolanı buldum. gulyabani kaldı bi tek onu da bulabilirsem tamamdır.
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.