Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition (2008) [ANA KONU] (153. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.302
Cevap
19
Favori
249.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alkollerin kaliteleri farklı; daha kaliteli alkol gerekiyor olabilir arkadaşın dediğine ek olarak
  • Chapter 4 teyim ve aerondight kılıcını aldım, bu kılıç rünlerle geliştirilebiliyor mu, yoksa tüm rünleri çeliğe mi yatırayım
  • kalendera K kullanıcısına yanıt
    Hocam üstteki arkadaşın dediğiymiş çözüm. İksir yapılacak alkollerde "kuvvetli alkol, iksir kaynağı" yazması gerekiyor.
  • En etkili yağ ve iksirler hangileri arkadaşlar özet geçebilirseniz sevinirim sayfa oldukça fazla bilgi içeriyor ama sayfa sayısından takibi çok zor ve zaman kaybı oluşturuyor.

* iksir yapımı için verilen bilgi için ayrıca teşekkürler.
  • Chapter 4 ü bitirdim.

Ve demircinin oğlundan gvalhiri alamadan bitirdim. Bu saatten sonra alma şansım var mı herhangi bir yerden ? Ayrıca Raven's Armor için elf ozanının notlarını bul diyor ve yeraltı mezarlıklarına yönlendiriyor, göl kenarındaki mezarlıkta zırhın bir parçası çıkmıştı fakat arazideki yeraltı mezarında herhangi bir şey bulamadım. Nerede bu notlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRCTYLN

Chapter 4 ü bitirdim.

Ve demircinin oğlundan gvalhiri alamadan bitirdim. Bu saatten sonra alma şansım var mı herhangi bir yerden ? Ayrıca Raven's Armor için elf ozanının notlarını bul diyor ve yeraltı mezarlıklarına yönlendiriyor, göl kenarındaki mezarlıkta zırhın bir parçası çıkmıştı fakat arazideki yeraltı mezarında herhangi bir şey bulamadım. Nerede bu notlar ?

Gwalhir'i 4.chapter'da alamadıysan daha da alamazsın ama dert etme zaten 5. chapter'da çok az insan var,düşmanların çoğu canavar yani.O yüzden çelik kılıçla çok işin olmayacak.Raven zırhının parçalarının çoğunu zaten 5.chapter'da buluyorsun

• psycho90 kullanıcısına yanıt

Evet dediğiniz gibi çoğu parça 5.chapterda Raven's Armor u aldım şu an fakat bir şey sormak istiyorum. Kondisyonu nasıl arttırabilirim ? İki büyü yapınca tükeniyor bu da haliyle zorluyor savaşırken
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRCTYLN

Evet dediğiniz gibi çoğu parça 5.chapterda Raven's Armor u aldım şu an fakat bir şey sormak istiyorum. Kondisyonu nasıl arttırabilirim ? İki büyü yapınca tükeniyor bu da haliyle zorluyor savaşırken

Skill'lerden istediğin büyüleri geliştirip artırabilirsin.Bir de şu an adını hatırlayamadığım bir iksir o barın çok hızlı bir şekilde dolmasını sağlıyordu,sürekli o iksiri kullandığım için büyülerle ilgili hiç sıkıntı yaşamamıştım ben
  • Bu oyunu gamepadle oynayabilen var mı? Ne kadar uğraştıydam logitech f710 olan gamepadi görmedi oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamepad desteği yok ama klavyeyi gamepadlere emule eden emulatörler var. Joytokey mesela. Hazır profil bulacaksınız veya zaman ayırıp tek tek tuşları klavyeyle eşleştireceksiniz gamepad ile oynayabilmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Gamepad desteği yok ama klavyeyi gamepadlere emule eden emulatörler var. Joytokey mesela. Hazır profil bulacaksınız veya zaman ayırıp tek tek tuşları klavyeyle eşleştireceksiniz gamepad ile oynayabilmek için

Anladım hocam. Dediğiniz programlara bakıcam.Teşekkür ederim.

• Ben bu oyunu 3-4 yıl önce bitirmiştim hikayeyi pek hatırlamadığımdan tekrar başlamaya karar verdim ama grafikler hatırladığım gibi değil hele combat sistemi falan. Oyunu oynayamadım açıkçası witcher 3 den sonra. Bu oyun için grafik ve combat sistemini oynanabilir hale getiren modlar varsa yardımcı olabilirmisiniz?

• steamdan oyunu indirdim. şöyle bir sorunla karşılaştım ;

1-)https://forum.donanimhaber.com/the-witcher-aktivasyon-sorunu--123767982
    işin garibi oyuna giriyor.

2-)mous hız ayarını bulamadım

3-)mousa basıyorum fakat kılıç vurmuyor

yardımcı olurmusunuz ?
  • capsiz07 C kullanıcısına yanıt
    Sorun değil o, bende de ilk başta çıkmıştı, bir daha gösterme dersen çıkmaz.
  • tekrar oyuna girdiğimde aynı uyarı çıkıyor... önemli birşey sanmıştım bilgiklendirme için teşekkürler.
  • capsiz07 C kullanıcısına yanıt
    aynen, bende de öyle oluyordu, rica ederim:)

Oyunda bende yeniyim diğer soruları bilen arkadaşlar yardımcı olur size
  • Şu oyunun atmosferini hissettirebilecek bir oyun daha gelmedi. 3. oyunun o kadar güzelliğine rağmen 1. oyunun atmosferine yaklaşamadı bile.
  • İlk iki oyunu insanları seçerek bitirmiştim. 3'e başlamadan önce 1 ve 2'yi birde elflerin tarafından bitirmek istiyorum.

Şimdi ilk oyunu Elflerin tarafından bitirince ikinci oyuna nasıl bir katkı sağlıyor. Örneğin ikinci oyunda Roche'u seçince eskiye bir çok göndermeler oldu. Ak Rayla'nın muhabbeti, Prenses Adda (kurtarmıştım) ve Siegfield'in son chapter'da karşıma çıkması gibi güzel detaylar olmuştu.

Şimdi ilk oyunu elflerle bitirip ikinci oyunda da İorveth'i seçersem Oyunun gidişati değişiyor mu?
  • -Master kullanıcısına yanıt
    w2'de iorveth'i seçince zaten oyun başlı başına değişiyor. eğer bu kısmı oynamadıysan eksik bırakmışsın. bana sanki oyunu iorveth'li bir şekilde yapmışlar da sonradan roche'lu da olsun diye ikiye bölmüşler gibi gelmişti.
  • Oyunu elflerle bitirdiğimizde oyunun sonu ne kadar değişiyor? İnsanlarla bitirdim birde Elflerle bitirip sonunu görmek istiyorum fakat hiç elflerle bitiresim yok, yine insanlarla bitiresim var. :(
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.