Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition (2008) [ANA KONU] (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.303
Cevap
19
Favori
249.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her halükarda oyun loc muine'de kesişiyor. fakat iorveth tarafı daha eğlenceli bence. bu tarafı da oynamalısın. illa elf-lover olmana gerek yok yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratynn

her halükarda oyun loc muine'de kesişiyor. fakat iorveth tarafı daha eğlenceli bence. bu tarafı da oynamalısın. illa elf-lover olmana gerek yok yani

Yok ilk oyunu çok etkiliyor mu? Yaevinn'e gıcık oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 2 Haziran 2017; 0:35:6 >
  • Yahu şu
    ramsmeatı nasıl öldürüyoruz?
    varmı tavsiyesi olan çok zorlandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunceyhan

Yahu şu
    ramsmeatı nasıl öldürüyoruz?
    varmı tavsiyesi olan çok zorlandım.

hiç zorlandığımı hatırlamıyorum. Signs (işaretler) kullanmayı unutma, bir de iksir içiver madem öncesinde. Kılıç değiştirmeyi unutmuş olabilirsin ayrıca
  • ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    Grup skilini kullaniyormusun toplu saldırıyorlar çünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanıyorum yavaşlatıcı iksirde içiyorum ilk baş ramsmeatı hallediyorum sonra diğer adamları öldüremiyorum.Hikayede ilerlemek için öldürmek zorunlu mu ?
    Ayrıca son sefirotu bulamadım golemden aldım sefirotu şimdi dedektifin evini gösteriyor ama baktım yok hiçbiyerde.
    Hocam hiç tavsiye etmiyorum aslında ama hiç yapamıyorsan bir kere ye mahsus kullanman için trainer atabilirim :)

Golemden sonra o sephirotları yerleştir sonra kuleye git

• 3 günde 10ar saat oynayarak toplamda 30 saatte bitirdim çok güzel bir oyun

Şimdi de 2. Oyuna başladım onu da bugün 8 saat civarı oynadım oyun çok sarıyor yav

• FantomİçinF kullanıcısına yanıt
    Sen birde üçüncü oyuna başla asıl bomba o

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    yok ya bende tercih etmiyorum, zorlansam bile yapma taraftarıyım. Biraz daha uğraşayım belki son çare. Fakat şu aşamada kırlangıç iksiri yapabilirmiyim ? o olursa baya yardımcı olur çünkü
    Bu durumlarda iksir ve işaretleri kullanman avantaj sağlar

Ya ben geçen sene üçüncü oyunu bitirmiştim. Ordaki sisteme alışmışım simyanın falan nasıl yapıldığını burda tam çözememiştim. Şimdi kırlangıç ile blizzardı bir arada kullanınca çok rahat hallettim görevi. Söyledikleriniz için teşekkürler gerçekten çok yardımınız dokundu.
    Aslında witcher sevdam 3. Oyunla başladı. Adını çok duyduğum için malum yollarla oyunu indirdim ve hikaye olarak ciddi anlamda ilerledim. Sonra oynadıkça hikayeden hiçbir şey anlamadığımı ve oyunun türkçe desteği olduğunu öğrendim. Sırf bu yüzden oyunun tüm serisini almaya karar verdim. Kararımdan da gayet memnunum 2. Oyun da kendinden türkçe olarak geliyor (her ne kadar kendileri yapmasa da) 3.oyuna gelmek için resmen aklımı oynatmış gibi oynuyorum
    Edit: Şu anda w3 goty, w2 ve w1e sahibim hepsini teker teker indirimden aldım. Korsandan nefret eden arkadaşlara duyurulur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FantomİçinF -- 5 Haziran 2017; 19:11:17 >
    Adına sevindim hocam :) tekrar tikandiginiz bir görev olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Witcher zaten oldukça hesapli bir oyun 3. Oyun 30 lira bile degil indirimlerde hatta gönüllü çeviri ile oynamanızı tavsiye ederim daha çok zevk alırsınız ingilizce oynanmaz çünkü çok diyalog var

Geleceği bilmem ama Cd Projekt Red (yapımcı) şu anda kesinlikle alınması gereken oyunlar yapıyor ve oyuncuyu sevindiren anlayışa sahip. Ne tuttu diye serinin suyunu çıkardı ne de özünden sapıtıp saçmalattı seriyi. Zaten dediği gibi arkadaşın çok da uyguna geliyor, bana kalırsa özellikle rpg sevip de oynamayan kaldıysa ilk oyundan başlayıp bütün seriyi bir oynaması lazım.
    Dostum ya 44. Saateyim hala bitiremedim. Witcher 3te bukadar zorlanmamıştım. Orta seviye zorlukta kırlangıç içe içe igni ata ata yapıyorum görevleri. Birde yan görevlere çok abandım belki ondan uzamış olabilir. Şu an ise tavsiyene ihtiyacım var.
    Spoiler butonum çalışmıyor şuan o yüzden spoiler vericem hemde baya spoiler oynicak olanlar bakmasın.

--------------------------------SPOİLER------------------------------

javedle olan boss fighttayim. Yanımdada berengar var. Berengar direkt ölüyor. Bendede kırlangıç bitti. Yanımda sadece 3 tane can yenileyen kırmızı iksirlerden var. Direkt fulle çıkarıyor okadar, kırlangıç gibi adım adım artırmıyor. Bu javedi nasıl yenicem? İnternetten baktım, adamlar art arda kılıç darbesi vuruyorlar ben vursam bayıltıp, çakıyor.

Kaçıp ignilemeyi düşündüm gene olmadı. Birde her öldüğümde save etmeme izin vermedigi için iki tane bodyguard yaratıkla bi 10-15 dakikamı harcıyorum. Ne önerirsin? Eski savei yukleyip kırlangıç mı basayım? Bunu son çare olarak kullanmak istiyorum çünkü baya bir emeğim çöpe gidecek.
    ----------------------SPOİLER BİTTİ-------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 11 Haziran 2017; 7:11:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam iki seçenek var ya eski saveye dönüp bol bol kırlangıç ureteceksin yada bir defaya mahsus o sahne için godmode kullanacaksin

Başardım biraz zor olsada
    o iki tane mutantı öldürdükten sonra javedle olan dövüşte kaçarak aramı biraz açtım oyunu kayıt edebildim. Ondan sonra onun verdiği rahatlıkla merdivenleri kullandım merdivenlerden kaçıp aradaki farkı artırınca ortadaki alana gelip aard atıp vurdum. Öyle öyle öldürdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 11 Haziran 2017; 18:4:54 >
    Hocam bu birinci oyunun mekanikleri gerçekten insanı kanser ediyor ama işte meret çok güzel naparsin adınıza sevindim :)

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.