Şimdi Ara

The Witcher : A New Saga Begins Duyuruldu! (21.03.2022) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
8
Favori
7.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merak etme ekip o hatayi 2.kez yapmaz. Oyuncular hypelese bile artik kurallari katilaştirdilar , gaza gelmezler artik. Bitmemiş oyunu asla sürmezler.. Kaldiki yeni oyun sürümü kullanacaklar bekleyip görelim bakalim :)

Cyberpunk bug hatalari mevcuttu şimdi cogunu hallettiler , kaliteli bir oyunda yaptilar :) Piyasada bu tarz oyunlar fazla mevcut degil. Sahip cıkmak lazim.

• Witcher bu boru değil güzel olacaktır ama seri oyundan bağımsız geliştirilir umarım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türkçe dil desteği ile gelirse ön siparişi yapıştırırım
    Ama cyberpunktaki hypeın 10da 1i oluşmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2025 Haziran ayında çıkar bence.

• Shut up and take my money diyorum sadece

• Çöppunktan sonra akıllanmışlardır inşallah

• Yerimizi alalım buralar değerlenir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çıkmasına daha çok vardır. Witcher 3 kadar etkileyici bir iş yapacaklarını sanmıyorum. Ekipten ayrılanlar oldu. Cyberpunk 2077 ile oyuncuların güveni düştü. Yine de piyasadaki birçok oyundan iyi iş yapacaklardır.

• Heyecanla bekliyoruz

• ana karakter her kim olacaksa umarım Geralt kadar iyi yazılır

• -Prometheus- kullanıcısına yanıt

2. ve 3. oyunu benden bir kez daha fazla bitirmişsin müdür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ihtimalle 2027 yılında çıkış yapar bu oyun. REZ

• CaptainErturan kullanıcısına yanıt

Aşağı yukarı o civarlarda çıkar. 1-2 sene daha Cyberpunk ile uğraşırlar, tabi arkaplanda oyun yavaştan geliştiriliyordur zaten şu an. 2024 gibi tamamen yeni oyuna kanalize olup 2026 ya da 2027 gibi çıkarırlar. O sene bir de yeni Elder Scrolls geldi mi offffff. Bu kapışma muazzam olur.  

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt

Aynı hataları yapacaklarını hiç sanmıyorum. Bu sefer oyunu tamamen bitirip, cilalayıp çıkaracaklardır. Ayrıca The Witcher 3 kadar etkileyici bir iş yapacaklarını ben de düşünmüyorum. The Witcher 3 çok ayrı bir boyut. Tekrarlanamaz bir anomali. The Witcher 3'ün beşte biri kadar kaliteli bir oyun olsa yeter hatta artar bile. Tepeden yazılır adı GOTY'e.

• Sabırsızlıkla bekliyorum. 5 sene sonra anca gelir 2027 dönemlerinde oynarız her halde, inşallah o dönemleri sağ salim görürüz. Unreal Engine 5 ile yapılması çok iyi olmuş. :)

• Bazı arkadaşlar cyberpunk için çöp yorumları yapıyor, muhtemelen oyunu büyük bir hevesle alıp ilk gün rezaletiyle karşılaşan kişiler bunlar ve kesinlikle haklılar.

Fakat oyun 1.5 yamasından sonra biraz toparladı, şuan oynanabilir ve en azından uğraşılmış bir hikaye ve yan görevlere sahip, ben 1.5 yamasından sonra bitirdim oyunu glitch ve hatalar yine mevcut fakat oyunu baltalayacak kadar değil.

Şuan çöp demek ağır kaçar indirimdeyken felan alıp oynayabilirsiniz.

Witcher duyurulmasına gelirsek tamamen hisse yükseltmeye yönelik yapılan bir hamle olduğunu düşünüyorum. Ayrıca yeni witcher oyunu son şansları ve kimse cyberpunk gibi rezalet bir çıkışı kabul etmez ve cd project silinip gider, kurşunlarını iyi atmak zorundalar.

• 3 için olan Next Gen Update gelse de biran önce bir kez daha bitirsek :D

• Have a Videoyoutube
    Like there is no tomorrow.
    https://www.youtube.com/watch?v=xsExn4R4b0M&feature=youtu.be

muhteşem haber.    

• Eğer yeni başlandıysa, 2026'dan önce çıkacağını sanmıyorum.

• Kitaplara başlamanın, diziyi izlemenin ve oyunları oynamanın vakti benim için gelmiştir. 3. kitaba kadar okumuştum ancak aklımda çok fazla bir şey kalmadı baştan başlayacağım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.