Şimdi Ara

The Witcher 3 %100 Türkçe Dil Paketi v4.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.015
Cevap
275
Favori
700.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 1802
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 206
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 182
  • Favoriye Eklediklerim 286
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yamaci1771 (748 mesaj) tzakhi (603 mesaj) busterr (243 mesaj) TxsMelih (206 mesaj) Gwynbleidd. (195 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2560 mesaj) Mobil (2259 mesaj) Tablet (158 mesaj) Mini (303 mesaj) Uygulama (56 mesaj)
  • @
450 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Ücretsiz Yamalar >> The Witcher 3 %100 Türkçe Dil Paketi v4.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]
Giriş
    3 Mesaj
    Arkadaşlar bu oyunu aylar önce Steam üzerinde satın almıştım oynama fırsatım olmadı bu aralar başlamayı düşünüyorum acaba bu yama ile mi başlasam ne öneriyorsunuz
  • Binbaşı
    1710 Mesaj

Bence kesinlikle bu yamayla oynamalısınız.

Anlam bütünlüğü, oyun evrenine hâkim işi bilen kişiler tarafından uzun testlerle, özenle yapılan bir çeviri. Sözde resmî olan ile arasında çok ciddi kalite farkı var.

|
    |
    DragQuinn846 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1770 Mesaj

Kesinlikle bu yama...

|
    |
    DragQuinn846 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    883 Mesaj
    5 aydan fazla bir süre önce bu çeviriyle oynadım ama teşekkür etme fırsatım olmadı. Teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık. Çok başarılı olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj
    Next-gen versiyonu çıkınca yamanın çalışmama ihtimali var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1087 Mesaj
    Türkçe Yama, başarımları kapatıyor mu?
  • Çavuş
    82 Mesaj

Hayır.
    |
    |
    Celaleddin Rooney kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4433 Mesaj

Next-gen versiyonuyla çalışmazsa ve talep olursa uyarlamaya çalışırız.

|
    |
    machinegunneddie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1710 Mesaj

Ben bu ihtimali düşük görüyorum. Sonuçta dil dosyalarının yapısında bir değişiklik yapmayacaklardır.

Bunun aksine genel olarak modların büyük kısmında çalışmama durumu olacaktır. Işıklandırma ve dosya sisteminde değişiklikler olmasını bekliyorum.

|
    |
    machinegunneddie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    320 Mesaj

Oyuna her başladığımda (senede bir oynarım) bu ikili yama olayını unutuyorum. Oyundan tat alamayıp tam kaldıracakken aklıma buradaki yamayı kurmadığım geliyor.

Resmi arkadaşlar alınmasınlar ama böyle bir yamanın üzerine o yamayı çıkarmanın ne gereği vardı? Buradaki arkadaşlar çeviri değil sanat yapmışlar. Oyunun, karakterlerin ruhunu dile mükemmel şekilde yansıtmışlar.

Tekrardan emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. Harikasınız ve birçok oyuncunun bu oyunu sevmesinin sebebisiniz. Cdpr b.kunuzu yesin sizin.

|
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj

Yaklaşık oyuna 110 saattimi gömdüm ve bitirenlerin tavsiyesi üzerine oyunu bu gönüllü çeviriyle oynadım. Baştan sona gerçekten bir mükemmel Türkçe çeviri olmuş. Bu projeye yardımı dokunan ve çeviride az da olsa tuzu olan herkesin ellerine sağlık diyorum. Resmi çeviri arasındaki fark bariz bir şekilde anlaşılıyor. Sizinki daha akıcı ve anlaşılır bir Türkçe çeviri olmuş. Teşekkürler...

|
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj

Resmi yamadan kesinlikle çok daha iyi. Yalnız bu yamada oyuna başlarken açılan hikayeyi özet olarak anlatan ekrandaki çeviriler görünmüyor. Resmi yamada böyle bir sorun yok. Yalnız bende mi böyle bir sorun var acaba. Oyun orijinal. GOTY sürüm v1.32

Edit: Oyun dosyalarını doğrulayıp yamayı yeniden kurduğumda sorun düzeldi.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/73/ce/be/73cebe02334a3763f26ad117e32a6d9e.jpeg&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/26/14/dd/2614dde0cb770831ff04559d0edbed7e.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rijeka -- 10 Ocak 2021; 6:31:22 >
    |
    |

• Oyunu sorunsuz bir şekilde kurdum. Ardından yamayı oyunun dosya konumunun kayıtlı olduğu yere kurdum. Oyunu açtığımda ayarlarda sadece İngilizce ve Rusça var ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thatisnotmyname -- 13 Ocak 2021; 21:48:49 >

• Arkadaşlar iki content0 klasörüne de tr.w3strings dosyasını atınca Türkçe oldu ama gönüllü çeviri seçeneği çıkmıyor.

[ÇÖZÜLDÜ] Oyunun dosya konumuna kurmuştum, normal klasörüne kurunca oldu. Elinize emeğinize sağlık <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thatisnotmyname -- 13 Ocak 2021; 23:44:56 >
    |
    |
    thatisnotmyname kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    37 Mesaj

Bu denli zorlu bir projenin çevirisi için öncelikle teşekkürler. Yukarıda, bu çevirinin oyun evrenine daha hakim yapıldığı görüşleri var. Peki bu canavar isimleri için de geçerli mi? Mesela Devourer W2'de daha farklı çevrilmişti. Kitabını okuyanlar var mı? Ya da Netflix dizisini izleyen?

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
anzer balı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.