Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.146
Cevap
255
Favori
795.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maffay__musty

Arkadaşlar GOTY sürümü çıktığından yamayı bu sürüme güncelleyecek misiniz ? yoksa BAW çevirisi tamamlandıktan sonra en son haliyle olduğu gibi bırakacak mısınız ? Birde son soru acaba başka bir oyuna türkçe yama yapmayu düşünüyor musunuz ? Teşekkürler

Güncelleyeceğiz elbette. Hem normal sürüm hem de GOTY sürümü için Türkçe dil paketi olacak inşallah. Witcher 3 ile ilgili hiçbir şeyi yarım bırakmadığımızı üstünkörü yapmadığımızı bilmeniz lazım artık yani bu sorunun cevabı barizdi biraz
    Son soruya gelince; witcher aşktır gerisi heyecandır, dolayısıyla hayır

• Teşekkürler cevabınız için....Bir sorum daha olacak acaba BAW çevirisi şaka şaka ALLAH'a emanet olun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maffay__musty -- 12 Ağustos 2016; 9:21:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tzakhi T kullanıcısına yanıt
    Hocam siz görüşmüşsünüzdür mutlaka CDP ile ama yine de sorayım dedim , GOTY ile birlikte yamayı entegre etme konusunda iletişime geçseniz bir olumlu dönüş olmaz mı? Sonuçta bitirdiniz sayılır BaW ı da.
    Witcher 2 de biliyorsundur enchanted edition da çıkmıştı Türkçe yama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Hocam siz görüşmüşsünüzdür mutlaka CDP ile ama yine de sorayım dedim , GOTY ile birlikte yamayı entegre etme konusunda iletişime geçseniz bir olumlu dönüş olmaz mı? Sonuçta bitirdiniz sayılır BaW ı da.
    Witcher 2 de biliyorsundur enchanted edition da çıkmıştı Türkçe yama.

iletişime geçiyoruz, hayır da demiyorlar evet de. bize de diyecek bir şey kalmıyor.

• Türkçe yamayı yapan ekip yüzünden oyunu orjinal alan benim gibi bir çok kullanıcı var. Bizim için bu saatten sonra resmi Türkçe yaması gelmesede olur. Oyunu alan aldı zaten. Çünkü, bu firma bu saatten sonra resmi Türkce dıl destegıyle oyunu sunsa bıle Turkıye'de fazla satmayacak.. Bu adamlar yine bır sonrakı oyunlarında bakın goruyorsunuz Turkce dıl destegıyle cıkarttık. Oyun Turkıye'de fazla satmadı dıye aglayacak. Oyun ılk cıktıgında Turkce dıl destegıyle cıkartacaklardı Anladıgım kadarıyla resmı acıklamalarda fırmaya karsı ozellıkle Turkıye'de bır antıpatı olusmasın dıye acık cevap vermekten kacınıyorlar... Muallakta bırakıyorlar.. Lan bu devlet sırrı degılkı Alt tarafı Türkçe dil destegı.. Ne bu gızemlı havalar?? Muallakta bırakmalar?? Fıfa ve Battıfıeld Turkce dıl destegıyle gelıyor.. ön surum acıldıgı gun ıkı oyunuda satın aldım. Beklıyorum... Bu kadar basıt. Hadı fıfa veya Battıfıeld Turkce dıl destegı olmasa bıle kolayca oynarsın.. Bu oyunu ıyı derecede ıngılızce bılmeden oynayamassın Bızde bır de boyle ukalalar var.. Arkadas ne kasıyorsun.. Ogren ıngılızce oyna dıye... Sankı her ırk Ingılızce bılıyorda.. Bır tek bız bılmıyormusuz gıbı havalara gırıyor... Fırmalar 16 dılde (altyazılı) oyunu pıyasaya suruyor. Bir çok ülke oyunu kendı dılınde oynuyor. Bır de Turkce dublajı veya Altyazıyı beğenmeyenler var.. Sanırsın adamın aılesı Oxford Ingılızcesı konusuyor.. Neyse konu dagıldı.. Bır tek konsolcular ıcın uzgunum boyle bır oyunu Turkce dıl destegıyle oynayamadılar. Bu arada Turkce yamalara elestrı yapan ya da nerede kaldı bu yama dıye boş konusan ınsanlara seslenıyorum. Zannettıgınızden cok daha zor Turkce yama hazırlamak. Her oyunun dıl paketını acmak kolay degıldır. Bazıları Turkce karakter desteklemez.. Bazıları cevırsen bıle sorun cıkartır acılmaz.. Bazı oyunlarda cumleler arka arkaya gelmez. Karısık yazılmıstır. Ben basıt bır oyunun notepadde acılan dıl dosyasını kendı keyfıme cevırmıstım. Burnumdan gelmıstı.. Turkce yama yapana Allah sabır versın dıyorum.. Herkese ıyı oyunlar..

• ploff kullanıcısına yanıt
    bıraksınlar bu "ingilizce öğrenin" ayağını. ben bile sözlük olmayınca çok şey kaçırıyorum hala. kolay bir şey değil. önlerine bir ny times makalesi koysan ağlayacak adamlar imgilizce öğrenin diyor. alice in wonderland'ı okuyunca ben de anlıyorum marifet osuruktan şeyleri anlamakta değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tzakhi -- 12 Ağustos 2016; 14:27:51 >
  • W3 ülkemizde sattıysa satış rakamının ciddi bir kısmını bu türkçe yamaya borçlu. Yoksa diyalogları sallama yoluyla neyi bile seçtiğimizi anlamayacaktık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterofagar

2-3 mesaj gerisini okumayıp, BAW çevirisi var mı diyen soranların,
    Çeviri ekibine çamur atanların,
    Çevirmenlere hakaret edenlerin,

Allah evlerine ateşler salsın, yuvalarını başlarına yıksın, önlerini kessin, duygularını sinelerinde bıraksın, birşey olmaya izin vermesin. Allahümme reccibühü.....

Kardeşim Rahatsız mısın ? Bir müslüman diğer müslümana böyle beddua eder mi ? Hemde böyle birşey için !
  • Witcherdan sonrada bu ekip çeviriyi devam etse keşke
  • baw daha erken çıkartın bence goty ile aynı anda çıkarmayın ayıp olur. :D 29'unda çıksın.
  • Arkadaşlar Türkçe alt yazı için tekrar bir imza kampanyası mı düzenlesek ya da yukarıda Baysungur-DH gibi süreekli tweet mi atsak ? benim ki sadece bir öneri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seifer -- 13 Ağustos 2016; 11:17:49 >
  • seifer kullanıcısına yanıt
    tekrar bir imza kampanyası veya mail atsak dahi bundan sonra resmi olarak ekleneceğini düşünmüyorum iki kez mail attım hep aynı cevap açıkcası sallıyorlar
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Ben witcher 3 ps4 üzerinde oynuyorum oyun çıktıktan bir sürü sonra yaklaşık olarak 3 ay sonra İspanyolca,Fransızca gibi bazı dil dosyaları ayriyeten psn üzerinden sunuldu eyer adamlar isterse ya da ikna edebilirsek Türkçe alt yazısının çıkmaması için hiçbir sorun yok. Tabi sen ben gibi bir iki kişiyle olmaz bu iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seifer -- 13 Ağustos 2016; 12:01:22 >
  • Arkadaşlar, daha önce de söyledim. Talep olmadan uğraşmazlar. Dolayısıyla, talebiniz olduğunu gösterin. Facebook, twitter, mail, instagram. Her yerden isteğinizi belirtin. Tabi ki, işi taciz noktasına vardırıp adamları gıcık etmeyin. Yalnızca kibar dille isteğinizi belirtin ki, bir istek olduğunu görsünler.

Yoksa arkadaşlar uğraşıp çevirmiş, biz de ayıp olmasın diye ekledik demez kimse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Witcherer_ -- 13 Ağustos 2016; 12:37:43 >
  • FerreT kullanıcısına yanıt
    Do u know mübalağa, teşbih? Do u know mizah? Do u know Fetö ? Neyse boşver salla gitsin.
  • masterofagar kullanıcısına yanıt
    Kardesim Dinde şaka olmaz.Mizahi başka konuda kullanabilirsin.Lanet okumak şakasınada hoş bişey değildir..

Lanet olsun demek, Allah’ın rahmetinden uzak olsun demektir. Lanet etmek, beddua etmek iyi değildir. Çünkü hadis-i şerifte, (Bir kimse lanet edince, lanet edilen buna müstahak değilse, kendine döner) buyurulmuştur. (Beyheki)..Kurduğun şu cümleye bir bak istersen ''Allah evlerine ateşler salsın, yuvalarını başlarına yıksın, önlerini kessin, duygularını sinelerinde bıraksın, birşey olmaya izin vermesin. Allahümme reccibühü.....''
  • Bakıyoruz derken belkide yamanın yeterli olup olmadığına falan bakılıyordur kötü bir cevap değil bence
  • PRO HERE P kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bildiğin geçiştiriyorlar.
  • Skellige adalarına neden gidemiyorum ? görev orayı gösteriyor ama yeşil tabela yok gidicek... Nasıl yapıcaz ?
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Bir görev var; 3 kişiden birinin teklif ettiği yolla gidebiliyorsun ama tavsiyem bardaki elemana para verip gitmen.
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.