Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (392. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.145
Cevap
255
Favori
795.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tzakhi

quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Kenshin

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Çıkış tarihini uzatalım en iyisi bitsin burukluklar bitmesin çeviriler

Ya da bu çeviri projesi bittikten sonra, daha önce çevrilmemiş başka bir büyük proje, Dragon Age falan...

tmm qnq sen çevirirsin hem ne güzel hiç bitmez

Aynen tzakhi kardeşim, ben zaten başladığım hangi işi bitirmişim ki? Sen olmasaydın bu yamayı da sonsuza kadar çevirirdim. Çok minnettarım.

Arkadaşlar bu arada zaten anlamışsınızdır da, geyik yapıyoruz. Daha ekip olarak devam edip etmeyeceğimizi hiç konuşmadık ki, bir mucize olsa ve ekip olarak devam etsek dahi, böylesine oyunlara bir daha bulaşacağımızı sanmıyorum. Ciddiye almayın yani :D Bunu bizim ilk ve son projemiz olarak görün. Aksi zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Witcherer_ -- 9 Ağustos 2016; 17:14:38 >

• Sizler özel bir grupsunuz benim için, bence proje sonu dağılma olmasın ilerde elbet küçük veya büyük bir yama işine belki el atarsınız.

Sizin gibi sağlam bir çeviri grubu zor bulunur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Çıkış tarihini uzatalım en iyisi bitsin burukluklar bitmesin çeviriler

Ya da bu çeviri projesi bittikten sonra, daha önce çevrilmemiş başka bir büyük proje, Dragon Age falan...

tmm qnq sen çevirirsin hem ne güzel hiç bitmez

Aynen tzakhi kardeşim, ben zaten başladığım hangi işi bitirmişim ki? Sen olmasaydın bu yamayı da sonsuza kadar çevirirdim. Çok minnettarım.

Arkadaşlar bu arada zaten anlamışsınızdır da, geyik yapıyoruz. Daha ekip olarak devam edip etmeyeceğimizi hiç konuşmadık ki, bir mucize olsa ve ekip olarak devam etsek dahi, böylesine oyunlara bir daha bulaşacağımızı sanmıyorum. Ciddiye almayın yani :D Bunu bizim ilk ve son projemiz olarak görün. Aksi zor.

doğru. mesele çeviri değil, w3 gibi oyun olsun ben hep çeviri yaparım o sorun değil. ama böyle oyunlar kaç yılda bir geliyor. elimi taşın altına sokmam ben, beni kendine hayran bırakmayan oyun için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Acıkcası bu oyunun Turkce yaması cıkmasaydı, oyunu ve 2 dlcsını satın alıp oynayamazdım. O yuzden emege gecen herkese tesekkurler. Ana seneryoyu 2 gun once bıtırdım. Dun Heart of stone dlcsıne basladım.. Su ana kadar Turkce yamayla ılgılı hıc bır hataya, cevırı hatasına rastlamadım. Bazı kısımlar da edebı bır dılle anlatımlar var. Ozellıkle oralar kusursuz cevrılmıs.. Oyuna gelıcek olursam 30 yıldır aterı, konsol, pcde oyun oynayan bırı olarak hayatım boyunca oynadıgım en ıyı oyun dıyebılırım. Cunku oyuna ınanılmaz ozenılmıs.. Bır cok yan gorev bıle ana seneryo gıbı hazırlanmıs... Sonucta her gorevde bırılerını öldürüyoruz ama seneryo o kadar guzel yazılmıskı sureklı aynı seylerı yapıyorum hıssıne kapılmıyorsunuz.. Ozellıkle ubısoft oyunlarında harıtada obje tooplama olayından nefret eder hale gelmıstım... Bu oyundakı butun hazıne vs.. herseyı topladım.. Cunku manzara, grafık cok ıyı.. Insan bunları yaparken sıkılmıyor.. Sadece canımı sıkan 3 sey var. 1: skellige isles alt taraftakı adanın bırınde bug yuzunden unlem ısaretlı bır gorevı yapamıyorum. Adamın yanına gıdıyorum secenek cıkmıyor. 2: Oyunun sonlarına dogru Trıss yardım et gorevınde secenek cıkmadı. Cok ugrasmama ragmen goreve baslayamadım. Gorev basarısız dedı.. Benım secımlerımden dolayı mı? YOksa bugdan dolayımı cozemedım. 3: Harıtada neredeyse butun gwent kartları toplamama ragmen ve kıtabıda bulmama ragmen yan gorew gwent kartları topla gorevını bıtıremıyorum.. Harıtada nerede gwent kart kaldı goremıyorum. Kıtabı okumama ragmen harıtada gozukmuyor.. Kısaca 2 tane gorev bug yuzunden p..ç oldu. Neyse o kadar da olur.
    Bu arada en zorlandıgım yer skellige isles'da ıssız adanın bırınde saklı hazıneyı 48 levelde Grıffın koruyor. Ilk 29 levelde gıttıgımde yaratıgın levelını bıle gostermıyordu Oyunu bıtırdıkten sonra 37 levelde (Heart of stoen bır cok yan gorev yaptım) pullu ofıer zırhı ve kılıcla kendımden emın bır sekılde tekrardan grıfının yanına gıttım Arkadas tek hamlede öldürüyor. Bırtek Queen yapınca bır darbe alma hakkınız var. Yaklasık yarım saat ugrastım ama sonunda öldürmeye basardım. Su ana kadarkı en zor boss buydu Heart of stone dlcsının gorevlerıne basladıgınızda oyun bır anda zorlasıyor. Levelım 37 oldu.. Sılah ve zırhlara yenı rün sıstemı geldı. Onlar ıcın baya bır ugrastım.. Benım asıl oynamak ıstedıgım kısım Blood and wıne dlcsı.. Vampırler ılgı alanım Ayrıca yenı harıtada daha ıyı grafık ve fps artısı oldugu soylenıyor.. Yan gorevlerle bırlıkte harıtayıda gezınce 30 saate yakın oynanıs suresı varmıs.. Adamlar resmen baslı basına bır oyun yapmıs.. 4 saatte bıten 180 lıralık oyunlar bılıyorum ben Oyunun sonlarına yaklastıkca ınsan huzunlenıyor.. Boylesıne muhtesem bır dunya, seneryo, dostlar bır daha kolay kolay bulunmaz.. Su Skyrım'da kı modlar bu oyunda olsaydı oyun o zaman ıste efsane olurdu...

• ploff kullanıcısına yanıt
    Blood and Wine'ı yeni oyun diye sürseler kimse sesini çıkarmaz Adamlar DLC yerine yepyeni oyun yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: N_Drake

Blood and Wine'ı yeni oyun diye sürseler kimse sesini çıkarmaz Adamlar DLC yerine yepyeni oyun yapmış

Aynen dostum
  • ana oyun, hos. bitti baw başladım dedim yok bişey anlamıyorum çok ağır ingilizce var diyaloğu kaçırınca zaten sarpa sarıyor oyun ne olduğunu anlamıyorsun en iyisi beklemek emeği geçenlerin elleri dert görmesin çok güzel bir iş yapılmış
  • Wight Lord kullanıcısına yanıt
    30 Ağustos yazmak bence daha kolay kardeşim. Bu kadar zahmete girmeseydin keşke. Yardım isteyen birine el uzatma fırsatı seni neden gerdi ki ? Görememiş olabilir,hızlı bir cevap istiyor olabilir. Her neyse..

Çevirmen arkadaşlara tekrar başarılar. Ellerine sağlık çok güzel bir yama. Zevk alarak bitirdim oyunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda yan görevleri biraz fazlamı abartmışlar sizce ? her yer soru işareti, ilanlarla dolu :)
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Ilk basta oyle gozukuyo ama yan gorevler bitmeye baslayinca keske daha fazla olsaymis diyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdullah5 -- 10 Ağustos 2016; 20:54:15 >
  • Başlangıç zırhını ben ayırıştırmışım. Acaba sıkıntı olur mu?

Yoksa oyuna yeniden mi başlasam Ak Bostan bitmişti.

• Blood and Wine için TR yama çalışması var mı, varsa çıkış tarihi belli mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Management

Blood and Wine için TR yama çalışması var mı, varsa çıkış tarihi belli mi acaba?

Sana yok
  • 2-3 mesaj gerisini okumayıp, BAW çevirisi var mı diyen soranların,
    Çeviri ekibine çamur atanların,
    Çevirmenlere hakaret edenlerin,

Allah evlerine ateşler salsın, yuvalarını başlarına yıksın, önlerini kessin, duygularını sinelerinde bıraksın, birşey olmaya izin vermesin. Allahümme reccibühü.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: N_Drake

Hadi canim o kadar diyorsun yani ? Peki hocam kaç saat sürüyor harita farklimi şu an ana oyunu oynuyorumda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim bu oyunda 368 saatim geçmiş. Tüm paketlerle birlikte 2 kere bitirdiğim halde 30 Ağustos'u bekliyorum. Peki "2 kere bitirmişsin be adam neden hala bitiriyorsun?" diyen varsa o kadar fazla hikaye çeşitliliği var ki arkadaşlar, yaptıklarınız oyuna o kadar etki ediyorki... Ben birinci ve ikinci oyunuda 2-3 kere bitirdim fakat bu oyundaki hazzı hiç birinde yaşamadım. Bu yamada emeği geçen sabırlı çevirmen arkadaşlarıma teşekkürü borç bilirim. Sözlerinin eri sabırlı güzel insanlar Allah sizden razı olsun. Bu oyunu kendi dilimde oynama imkanını vereceksiniz bana çok sağolun. 30 Ağustos'un da resmi tatil olması ayrı bir imkan tanıyor
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    şöyle diyeyim, blood and wine'daki metinlerin ve diyalogların toplamı, assassin creed serisinin son oyunu olan syndicate'in metinleri ve diyalogları toplamından daha fazla. o biçim yani :) (bir de ac syndicate şimdiye kadar metin içeriği olarak en dolu olan ac oyunuymuş, hesabı siz yapın)

ana oyun 1 milyon 115 bin kelime
    blood and wine 315 bin kelime
    hearts of stone 135 bin kelime
    ac syndicate 260 bin kelime
    diğer ac oyunları da takriben 50-150 bin arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 11 Ağustos 2016; 15:45:43 >
  • ploff kullanıcısına yanıt
    Skyrim'deki modlardan kastın ne? Witcher 3'te de zaten onlarca güzel mod var. Nexusmods.com'u ziyaret edebilirsin.
    Ayrıca şurada çok faydalı modlar olan bi video var izlemeni tavsiye ederim :
    https://www.youtube.com/watch?v=Rrcah33DGBg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thloneagle -- 11 Ağustos 2016; 15:46:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

şöyle diyeyim, blood and wine'daki metinlerin ve diyalogların toplamı, assassin creed serisinin son oyunu olan syndicate'in metinleri ve diyalogları toplamından daha fazla. o biçim yani :) (bir de ac syndicate şimdiye kadar metin içeriği olarak en dolu olan ac oyunuymuş, hesabı siz yapın)

ana oyun 1 milyon 115 bin kelime
    blood and wine 315 bin kelime
    hearts of stone 135 bin kelime
    ac syndicate 260 bin kelime
    diğer ac oyunları da takriben 50-150 bin arası

Neredeyse sydincate in 5 katı Allah çeviri grubuna sabır versin gerçekten çok ama cok zor iş ne yapsak hakları odenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaReD22 -- 11 Ağustos 2016; 15:50:07 >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    30 saat sürüyor ama senin oynamana göre değişir.Yeni harita var ve ana oyunun haritasından güzel bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N_Drake -- 11 Ağustos 2016; 17:18:43 >
  • 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.