Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (393. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.145
Cevap
255
Favori
795.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GOTY edition açıklandı 30 ağustos'ta gelecekmiş.

kesin olarak resmi türkçe gelmeyecek geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun steam sürümü mevcut.yamayı indirdim kurarken yarısında disk 2yi istiyor. sorun nedir?
  • yazaryonetmen Y kullanıcısına yanıt
    Yama eksik inmiş boyutu 26 mb olması lazım.
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam,teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

GOTY edition açıklandı 30 ağustos'ta gelecekmiş.

kesin olarak resmi türkçe gelmeyecek geçmiş olsun.

:(
  • busterr kullanıcısına yanıt
    hocam yamayı indirerek kontrol eder misiniz?tüm tarayıcalar ve telefonla da denememe rağmen yama 26mb olarak inmiyor.
  • The Witcher 3 GOTY resmi şekilde duyuruldu!
    30 Ağustos'da tüm paketleri içeren bir GOTY sürümü geliyor. Haber resmi kaynaklarda bugün yayınlandı.
    http://thewitcher.com/en/news/view/2058

Belki biliyorsunuzdur yine de haberiniz olsun: @TxsMelih @busterr @tzakhi @T_Ice
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu muhteşem yamayı bizlere kazandırdığınız için teşekkürler. Emeğinize sağlık. Şuan üçüncü kez, Türkçe yama için oynuyorum. İnsanın kendi dilinde oynaması bir başka. Mümkün olduğunca her şeyi okuyor, gözden kaçanların düzeltilmesi için yardımcı olmaya çalışıyorum ve mutlaka benim de atladığım, kaçırdığım şeyler oluyordur.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

The Witcher 3 GOTY resmi şekilde duyuruldu!
    30 Ağustos'da tüm paketleri içeren bir GOTY sürümü geliyor. Haber resmi kaynaklarda bugün yayınlandı.
    http://thewitcher.com/en/news/view/2058

Belki biliyorsunuzdur yine de haberiniz olsun: @TxsMelih @busterr @tzakhi @T_Ice

evet biliyoruz. yas tutmaya başlamıştık grupta :) resmi olmuyor maalesef.

• bu yamayı bize kazandıran arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum gerçekten olağanüstü bir iş yapmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thloneagle

Skyrim'deki modlardan kastın ne? Witcher 3'te de zaten onlarca güzel mod var. Nexusmods.com'u ziyaret edebilirsin.
    Ayrıca şurada çok faydalı modlar olan bi video var izlemeni tavsiye ederim :
    https://www.youtube.com/watch?v=Rrcah33DGBg

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Emek vermişsiniz video linki vermişsiniz. Tekrardan tesekkurler Nexus sıtesındekı işe yarayan modların hepsi bende yüklü zaten. Ama toplasan 20 mod ancak eder. Gercı bu oyunun skyrım gıbı makyajlanmaya veya karakter, npc anımasyonlarını duzeltmeye ıhtıyacı yok. Harıtası zaten devasa Seneryo, yan gorev desen oyna, oyna bıtmıyor.. Skyrım'de ozellıkle yan gorevler duz mantıkta ılerlerken mesela yan goreve gıttın. Orada genelde gorevı bıtırırken Wıthcer 3'de yan gorevler ana gorevler gıbı dusunulmus.. Yan gorev ıcın bıle 3 - 4 farklı gorev yapabılıyorsun.. Bu oyun mod olmadan bıle buyuk bır zevkle oynanır. O yuzden hayatım boyunca oynaadıgım belkı en ıyı oyun dedım. Ama oyun bır kere bıttıkten sonra tekrar oyuna donup bır sey yapamazsın. Ya yenıden baslayacaksın yada oyunu bır kenara koyacaksın. Benım uzuntum boylesıne bır oyun 10 yılda bır gelıyor.. Keske mod destegıyle ek seneryo vs.. gelseydı. Oyunda gecırdıgım zaman 159 saat olmus. Gunde 1 - 2 saat oynuyorum. Su anda Heart of stone dlcsının ortasındayım.
    Skyrım'e gelecek olursam: Az once Steam'a baktım tam 361 saat oynamısım. Ustelık 2dlcsınıde satın aldıgım halde oynamadam. Onlarıda oynasaydım 500 saatı rahat bulurdu.. Tabı bu sure 2 - 3 yıl boyunca elde edılen saat 300 uzerı mod yukluydu bende.. Sonunda modların bır kacı cakısınca sınırlenıp oyunu sılmıstım. Remake versıyonuna (butun modları desteklıyor) buyuk ıhtımal yenıden baslarım.. Skyrım belkıde mod olmadan bu kadar tutulmazdı. Bende oynamazdım kesınlıkle Mesela Falsaakar dıye bır mod var. Adam yenı bır harıtada 16 saatten fazla seneryo eklemıs oyuna.. Bır baskası harıtanın bır yerıne hayvanat bahcesı eklemıs.. Bır tanesı taverndekı monotonluktan sıkılmıs yenı anımasyon, olaylar eklemıs.. Bırısı cıkmıs npc davranıslarını begenmemıs bastan yazmıs.. Ilgınc modlardan bırısı photo studyosu ekleyıp npc karakterlere poz verdırıp cevcreleyeyıp evının duvarına asıyorsun... En ılgınc modlardan bırısıde evlendıkten sonra esını hamıle bırakıyorsun.. Cocukların oluyor.. Onları buyutuyorsun.. Kedıi kopek beslıyorsun.. Hatta savastan sıkılıp tarıma veya farklı bır meslek secıp cıftlık hayatı yasıyorsun.. Cınsellıkten tut, gercek yasamla ılgılı herseyın modlarını yapmıslar.. Istedıgın yerde ev ınsaa edıyorsun (dlc dısında) harıtada begendıgın npc karakterlerıyla bırden fazla burada yasıyabılıyorsun.. Kendı ıstedıgın esyaları uretebılıyorsun.. Bır baska modda gorev sırasında yolculukta kamp kurup gece cadırında yemek vs.. pısırıp konaklıyabılıyorsun.. Aklıma ılk gelenler.. Gercek hayatta hayal ettıgın her seyın ıllakı bır modu cıkıyor.. Acıkcası skyrım mod destegı olmadan bu kadar uzun sure oynanmazdı.. Cıkalı kac yıl oldu hala seneryo modları gelıyor.. Sureklı mod gelıstırılıyor.. Yenı oyun cıkana kadar uzun sure daha oynanır.. Ikısı farklı zamanlarda cıksada benım hayatım boyunca oynadıgım en ıyı oyunların basında gelıcek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 11 Ağustos 2016; 20:02:42 >

• Blood and Wine yamasının çıkış tarihide 30 Ağustostu değilmi ?
    Planlımıydı acaba
  • Bakalım fiyatı ne olacak goty bekliyordum bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lithium

Blood and Wine yamasının çıkış tarihide 30 Ağustostu değilmi ?
    Planlımıydı acaba

Keşke öyle olsaydı :D
  • Oyunun yapımcısı Marcin Momot'a tweet attım. Türkçe dilinden ne haber? diye. Bakıyoruz, dedi. Hayır veya evet demiyorlar. Bunu anlamıyorum. Yapacaksan evet de, yapmayacaksan hayır de. Ucu açık cevap veriyor. Yorum sizin.

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baysungur-DH -- 11 Ağustos 2016; 22:16:25 >
  • adamlar dalga geçiyor resmen ya 30 Ağustos'da geliyor oyun neye bakıyorlar hâlâ 3 aydır baka baka bitiremediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tzakhi -- 11 Ağustos 2016; 22:34:55 >
  • Baysungur-DH kullanıcısına yanıt
    En başından diyorum ya dansöz bir firma net cevap bile veremiyolar,polyannacılıkta üstlerine yok.
  • Ya anlamadığım nokta, neye bakılıyor? Bakıldığından bizim niye haberimiz yok?

Belki bizden alakasız başka bir firmaya çevirtiyorlardır. Ama öyleyse, bize neden söylemiyorlar? Elli kere iletişime geçtik her birinde cesaretlendirdiler. Çevirmeyin biz başkasına çevirtiyoruz derlerdi herhalde bir zahmet.

Ne yapıyorlar, neler dönüyor hiçbir fikrimiz yok gerçekten. Sıfır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Witcherer_ -- 11 Ağustos 2016; 23:51:45 >
  • Sağlık olsun ne diyelim, resmi olması konsollar bazında çok daha önemliydi.

Pc için zaten ha resmi olmuş ha olmamış kendileri bilir kaybeden yine kendileri olur.

Şu bir gerçek çeviri mesajlarımıza takındıkları tavırları yavşa.ca.
  • Arkadaşlar GOTY sürümü çıktığından yamayı bu sürüme güncelleyecek misiniz ? yoksa BAW çevirisi tamamlandıktan sonra en son haliyle olduğu gibi bırakacak mısınız ? Birde son soru acaba başka bir oyuna türkçe yama yapmayu düşünüyor musunuz ? Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.