Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama (107. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.496
Cevap
76
Favori
299.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
192 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seneler sonra denk geldim, indiriyorum. Elinize, emeğinize sağlık..

EDİT: Arkadaşlar türkçe yamayı kurdum oyun açılmıyor, kaldırdım açılıyor. Bir kaç kere denedim yama ile oyunu açamıyorum. Steam'den oynuyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WrathOfNature -- 28 Ağustos 2018; 17:10:15 >
  • WrathOfNature kullanıcısına yanıt
    Oyunun exe'sine yönetici olarak çalıştır seçeneğini onaylat, o şekilde dene.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    4. kez sildim yükledim, şimdi çalıştı. Teşekkürler hocam.
  • abi okadar deniyorum astrum installer diye bi hata veriyor yönetici olarak başlattım netten baktım hiçbir yerde böyle bir hatayla karşılaşılmamış yada ben göremedim lütfen programın dosyalarının nereye atıldıgını söyleyip içindeki dosyaları bana atabilirmisiniz belki düzeltirsiniz diye fotoğrafıda ekledim bi yardımcı olun

The Witcher: Enhanced Edition Türkçe YamaThe Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama

• Rionen R kullanıcısına yanıt
    Dosya eksik indiği için bu hatayı alıyorsun, güvenlik duvarın sorun çıkarıyor. Güvenlik duvarını kapatıp tekrar indirmeyi dene. Kurulum yazılımı lisanslı ve güvenli bir ürün olduğu halde birkaç güvenlik programı kara listeye almış, TOC hatasına sebep oluyor.
    güvenlik duvarı virüs programını kapattım windows defender bile kapalı zaten hala aynı hatayı veriyor
    sorun tarayıcıdaymış 9 mb yükleyip gerisini yüklemiyormuş teşekkür ederim yardımın için
    yamayı kurdum ettim indirdim tamam şimdide oyun içi türkçe olmuyor başta donanım haber felan yazıyor ondan sonrası eng güncel sürüm indirdiğime eminim S***** indir den indirdim site paylaşmak yasaktır belki diye böyle yaptım :D
  • Rionen R kullanıcısına yanıt
    Kurulum açıklamalarını dikkatlice okuyun ve konudaki linkleri kullanın. Ayrıca oyuna temiz bir kayıtla başlayın. Oyun yasal ve güncel sürüm değilse indirimdeyken Steam'da 3 lira gibi fiyatla satılıyor, sağdan soldan indirmeyin satın alıp yasal sürüm kullanın. Eski sürümlü bir oyun indirmiş olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 6 Eylül 2018; 18:39:44 >
  • Öncelikle yama için emeği geçenlere teşekkür ederim.
    İlk sayfadaki mediafire bağlantısına erişemedim. Sağdan soldan aradım ve birisi Google Drive'a atmış oradan buldum.
    Konu ölü olsa dahi yinede bi teşekkür edeyim diye geldim ama meğer konu ölü değilmiş. Galiba ilk sayfadaki bağlantıya erişim sıkıntısı benim netimden kaynaklı...

Oyunu korsan oynayanlara da haber vereyim. Şu an oyun Steam'de 2.69 TL bilginiz olsun. Ben bir ve ikiyi beraber 7.35 TL'ye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haviconi -- 8 Eylül 2018; 22:58:26 >
  • abi kayıt bulunamadı diyor gözat diyorum launcer exesi nerde pek anlamıyorum bu işlerden yardım edersen sevinirim sadece steamdan indirdim biryere kurmadım
  • serkanttt S kullanıcısına yanıt
    Göz at butonuna bas, oyunu nereye kurduysan orada olması gerekiyor. Sistemi kuran kullanan sensin, senden iyi kimse bilmez. Standart bir klasörse kurulum açıklamalarında yazıyor yeri. Steam destekli oyunda kurulum dizini şu şekilde:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\The Witcher Enhanced Edition

Farklı bir platformdan indirmiş veya farklı yere kurmuş olabilirsin, orasını bilemem.
  • Muhteşem bir yama, teşekkürler. NexusMod'tan 10-15 tane kadar mod yükledim ve oyun efsane oldu. :)
  • İndirip kurdum. Emekleriniz için teşekkürler..
  • Ben mods ve dlc klasörünü indirdim kopyalayip yapiştirdim ana dizine \Steam\steamapps\common\The Witcher Enhanced Edition buraya yapiştirdim. Sonra açtim ama türkçe olmadi başka birşey mi yapmak gerekiyor acaba ?
  • Mods ve dlc diye klasor yok turkce yamada. Witcher 3 icin hazirladigim yama bu oyunda kullanilmiyor. Aciklamamalari ve indirdiginiz dosyalari kontrol edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç sorun yaşadım ama sonun da çözdüm yama için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan2626 -- 5 Kasım 2018; 15:46:14 >
  • Oyunda görevler haricinde herşey türkçe görevleri de nasıl türkçe yapabilirim en çok o lazım
  • Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.