Şimdi Ara

The Walking Dead (2010 - 2022) (2010. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.921
Cevap
289
Favori
1.494.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20082009201020112012
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

AMC'nin erkek başrollerle aynı ücreti vermeyi kabul etmemesi üzerine Lauren Cohan, The Walking Dead'den ayrılabilir.

Andrew Lincoln ile aynı ücreti alıp birde beğenmiyorsa gitsin. Supernatural da falan oynar artık.

Oynayamaz. Orada ruhunu gondikledi hellhoundlar

• Bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız 2. yarının teaserleri bütün olacak şeylerin ipucu verip çoğu şeyi göstermiş. Böyle teaser mi olur yahu :D

• çoğu kişi sevmemiş 8. sezonu ama bence gayet iyi gidiyor.

daha ne yapsın adamlar? aksiyonun olmadığı bölüm var mıydı?

• son bölümde rick ormanda yürürken üzerinden geçen helikopter neyin nesi bilen varmı, ileriki bölümlerde diziye girecek yeni bir grup falanmı olacak
  • Arkadaşlar 8. sezona hiç başlamadım...

bu diziyi ilk çıktığından beri soluksuz takip ettim fakat bende piskolojik olarak bazı sorunlar oluştu. bu dizi ile mi alakalı bilmiyorum fakat son 2 yıldır istemsiz olarak sevdiğim insanların işkence ile acı çektiğini hayal ediyorum ve bu düşünce resmen beni kemiriyor (çok nadiren de olsa) tabi insan hırçınlaşabiliyor da. bu durumu bir doktora aktarmadım fakat 8. sezonu izlersem tekrar bilgi vereceğim.

• Daryl nasıl sinirleniyordu bu çalınca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 12 Şubat 2018; 22:45:2 >
  • Başlıyor yakında yine Allahın belası. İzlesen bir türlü izlemesen bir türlü. Takip ettiğim ilk yabancı dizi olduğundan aramızda bağ oluştu, kaç senedir izliyorum ama cidden sıktı artık.
  • The Walking Dead aynı Ufak Tefek Cinayetler gibi. Fragmana bakınca süper bir bölüm geliyor diyorsun sonra tırt çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Her bölümden 10 ar saniye alıp fragman yapmışlar😂 heyecanı bu kadar eminim bunlar dışında bir şey yok😛

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sekizinci sezonun çıkan sekiz bölümünü biriktirmiştim. Bölümlerin hepsini bir çırpıda bitirdim. Bu sezon çok hoşuma gitti.
  • En son adını unuttuğum herifin
    Gleen'i zopaynan dövüp öldürdüğü
    bölümü izlediydim. Sanırım sezon finaliydi. Ondan sonra tüm sitelerde bir anda kayboldu dizi. Şu anda izlenecek bir yer tavsiyeniz var mı?
  • Arkadaş tavsiyesiyle izlemeye başladım. 3 haftadır her gün 3'er 5'er bölüm izleyerek ilerliyorum. 4. sezon 5. bölüme kadar geldim. Zombi filmlerini fazla sevmem dizi sardı bakalım devam ediyoruz abimle beraber.

• Yıllar önce 4.sezonda bıraktım başlasam mı

• Swonz kullanıcısına yanıt
    Başlama. Alışkanlıktan izliyor herkes. Kaç saatimizi verdik o yüzden devam ediyoruz.

• Dizi ara sezon finali vermişti. 2. Bölüm çoktan geçti yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

Yıllar önce 4.sezonda bıraktım başlasam mı

5in ilk bölümleri güzeldi onun için de başlanmaz bencr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım bugün 9. bölüm gelmeli
  • sezon 6'dan sonra izlemeyi bıraktım çok geç ilerliyor bende toplu izliyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 20082009201020112012
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.